levná vůně bez ostudy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza  24.05.07 09:03

Super stránky!Holky prosím poraďte mi nějakou vůničku „střední třídy“ aby nebylo poznat, že je to jak z drogerky:-) Ještě studuju a nemám tolik peněz na značkové parfémy, ale zase nechci vonět jako všechny holky(co mají také hlouběji do kapsy:-) adidasem) Z dražších vůní se mi líbí třeba gucci Envy me i dvojka, nebo Boss Femme, Cacharel Noa Perle.Tak něco aby to třeba bylo podobné:Moc,moc d­íky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 24.05.07 09:23

ahoj, mne sa zo ,,strednej triedy,, osvedčil Mexx Woman - ten úplne prvý : http://www.hej.sk/…-hodinky/obc … exx-woman/ , okrem toho je fajn Adidas, ten nový Pure Lightness - podoba s DKNY Be Delicious /ale ten bude mať o chvíľu každá, pretože je to vyslovene ,,ľúbivá,, vôňa.Krásny je Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle, ten si mienim kúpiť, ale ešte som sa k tomu nedostala http://www.hej.sk/…-hodinky/obc … pour-elle/ - určite ho vyskúšaj, rozhodne ním nebude vôňať kde-kto ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tereza  24.05.07 09:59

Jak voní ten Peirre Cardin, můžeš ho k něčemu přirovnat?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.05.07 10:08

Mně přišla pěkná Puma Create a jestli se ti líbí Boss Femme a Envy Me, tak by se ti mohla líbit i ta Puma. Z těch levnějších, které jsem zkoušela, ještě nebyly špatné některé C-Thru (jsou takové generické, ale nevoní špatně), Exclamation Dance a Star, Espritky a překvapivě modrá Chupa-Chups.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Tereza  24.05.07 10:47

Moc díky za tipy,ta Puma vypadadá zajímavě, zkusím ji.Taky mě zaujala od Dieselu Zero plus Feminine a plus plus Feminine, jen nevím jestli se dá nosit i létě a jestli je taková „šmrncovní“to asi spíš ta Puma, ne?

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 24.05.07 10:55

Pierre Carin vonia veľmi dobre, je to také zmeska morskej sviežosti, kvetín a ovocia, ale nič také ako napr. Davidoff Cool Water, ten sa mi absolátne nepáči, táto ´je krásna, vyvážená, osviežujúca a pritom sexy. Určite by som do nej šla, ale momentálne mám také zásoby, že by som nevynosila. Vonia veľmi podobne ako sprchový gél Adidas for Women /Cooling effect/, je to gél farby kráľovské modrá, tak ak na neho natrafíš, tak skús ovoňať, ale Marine Pour Elle je ešte krajšia. Okrem toho ju v okolí len tak ľahko neucítiš a nevonia lacno, ako niektoré napodobeniny, takže určite fajn voľba. Inak myslím, že existuje aj ako EDP aj ako EDT

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 24.05.07 10:58

mala som Diesel - červený flakón,/myslím, že to je tá Zero Plus/ na leto určite nie, možno na neskorý letný večer, ale iba v minimálnom množstve, je to totiž kokosovo-smotanovo-jahodová vôňa.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.05.07 11:42

Puma Create je svěží a ovocná, vyloženě jako Envy Me, Bright Crystal a spol.
Od Dieselu znám Plus Plus a ta taky není moc svěží, stejně jako Zero Plus bych ji vzala tak na večer nebo do chladnějšího počasí.
Toho Cardina musím někde zkusit, znám od něj akorát Emotion a ta je moc sladká.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 24.05.07 12:11

A co třeba zkusit Paul Smith Floral? Je to sice už „značkovější“ věc, ale cena je hodně příznivá na netu se dá sehnat menší balení kolem sedmiset korun, na jahodě by to bylo ještě určitě o něco míň.
Nebo něco od Jesus Del Pozo - Duende, Hallowen, In Black, Essencia Duende - tam jsou ceny ještě příznivější, myslím že ty vůně nejsou ani tolik profláknuté…ale zase ne každý si tam vybere, jsou svým způsobem specifické.
Diesel má ještě taky Green Feminine - taková osvěžující citrusovka, na léto by nemusela být špatná.
No anebo mě potom napadá… co Benetton?? - jejich toaletky jsou na netu za vyloženě lidový ceny a přitom v drogériích se moc nevyskytujou :)

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 24.05.07 12:25

Puma Create je taka velmi prijemna svieza oddychovka, nic s nou nepokazis a hlavne nevonia lacno…je pekne urobena, suhlasim s Adinou recenziou…jed­noducho z tejto triedy voni je super. Pouzivam ju teraz…ALE! Ale - ma slabu vydrz, a to mi vadi. Mozno je to koznou chemiou, treba vyskusat.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 24.05.07 12:48

Zajdi aj do Yvesa Rochera, niektore su tam celkom fajn.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Tereza  24.05.07 14:18

Holky moc děkuju, hned zítra si doju něco koupit.A taky,že se vůbec bavíte s někým kdo nemá na drahý parfémy:-)

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 24.05.07 15:02

Terezka, ten posledný príspevok si hádam nemyslela vážne???!!! ;)

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 24.05.07 15:27

Tereza - Terko, to nemyslíš vážně, my nejsme žádné snobky, co musí za každou cenu vonět za tisíce.To máš jako s jídlem,občas zobneš kaviár a občas si moc pochutnáš na dobrém krajíci chleba se sádlem.Tak to máme tady i s vůněmi

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kristina  24.05.07 15:54

Chava, Petra, mluvíte mi z duše. Ani já nejsem žádná milionářka, snobka snad už vůbec ne, ostatně ani těch vůni moc nemám. Občasná návštěva parfumerie, bez ohledu na to, jestli něco koupím, je pro mne relax. Baví mě k vůním čichat, pokoušet se z nich něco konkrétního rozkrýt, číst si o nich … Mindráky z toho, jestli nějakou novou mám, nebo že jich má někdo víc, jsou asi to poslední, co bych řešila.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist