Ležérní elegance pro mladou slečnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadia
Učednice 63 příspěvků 22.02.08 14:04

ahoj..zase Vás vsechny zdravím…mezi mé oblíbené vune patrí J'adore, Allure Sensuelle, flowe by Kenzo, Kenzo Jungle, Love in Paris (ale opravdu len kdyz mam tu rozjasanou naladu), Coco, Coco Mademoiselle…mám ráda chanelovské vůne a pak takove necim zajimave…nemam v oblibe „lepive“ bonbony, ale nevadi mi Incanto Shine…premyslim nad vuni a oblecenim…

co by jste si predstavili na mlade holce oblecene ve francouzskem stylu, ale tak mladistve (uzke dziny, conversky k tomu nejake sako a velka barevna taska a treba rude rty? ) zacala jsem se v tomto obdobi nekdy takto oblekat a prijde mi divne nosit takto oblecena Allure Sensuelle a gurmánský Jungle…Love in Paris a J'adore nechci, ptz neni slunicko moc a ja ty vune mam spolecne se slunecnym pocasim.

Mozna me primo nechapete nebo se spatne vyjadruji…muj styl je elegantni a hodne ovlivnem stylem italek a francouzek..zajimam se o modni trendy, ale nejsem jejich obet…a kdyz nekdy obuju conversky a natahnu ostre barevne roury kalhoty necitim se dobre s vunemi ktere me doprovazi na podpatcich a v sukynkach :-)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 22.02.08 15:34

Nadia - zkusila bych něco pánského - dámy odtud nosívají Dior Homme, a ještě něco se tu objevilo, ale napamatuju si už co. V létě by byl pěkný Allure Home Sport.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

george007
Učednice 114 příspěvků 22.02.08 15:52

Silver Rain od La Prairie …je drahá, ale úžasná

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 22.02.08 16:25

Conversky jsou fr. styl? Musím se přiznat, že dnešní styly moc definovat nedokážu.
Zkus London od Burberry, ale to je asi britský styl. :-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Nadia
Učednice 63 příspěvků 22.02.08 20:17

Nemyslela jsem conversky jako francouzsky styl…francie je spise podpatky a elegance…ale hodne mladych francouzek co jsem si vsimla nosi conversky a tento sportovnejsi a lezernejsi styl :-) tak jsem to myslela takhle :-) urcite jste takove potkaly…jsou nedbale elegantni v teniskach a stejne chic, ale noblesnejsi vuni se prave k tomu stejne jako gurmanske nehodi.....k tem panskym to jako vazne? No mohla bych to zkusit.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 22.02.08 22:48

Nadia - jo, k těm pánským jakože vážně - koukni tady ještě po fóru, na co to ženy svým mužům chodí, omlouvám se, nepamatuju se. Mám svoje „pánské období“ za sebou:-)))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist