L'Heure Bleue - Guerlain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 07.07.09 11:28
L'Heure Bleue - Guerlain

Co si myslíte o tomhle, vypadá to jako originál, alae přecijen se radši zeptám :-) http://www.aukro.cz/…745917_guerl … obalu.html

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 07.07.09 11:55

Zdá se, že to je to, co prodejce popisuje. :wink:

michala333
Parfémová maniačka 539 příspěvků 16.04.12 15:54
Guerlain L'Heure Bleue edt 50 ml tester

a čo toto :
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?…
táto predávajúca levandula tu už bola popisovaná ako nezničiteľná predajkyňa imitácii, cena je teda ale poriadne vysoká, môže to byť originál? :nevim:

Na poličce 39 parfémů 256 miniatur 2 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 42 parfémů

michala333
Parfémová maniačka 539 příspěvků 16.04.12 16:04

navyše tam píše nezmysly, že sa už nevyrába a že predajná cena 50ml testera je 120 Eur, aha:
http://www.netparfum.sk/…-tester.html
:oops:

Na poličce 39 parfémů 256 miniatur 2 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 42 parfémů

Orea
Nováček 2 příspěvky 25.07.12 12:01
Originál?

Dobrý den, mám dotaz - zatím se zde ještě tolik neorientuji, ale na jiném serveru o parfémech jsem se dočetla, že L´Heure Bleue již není to, co bývala. Jinými slovy, že se její složení od původního originálu značně proměnilo. Je to tak? Tento parfém mě z nějakého důvodu velmi láká, tak bych se ráda dozvěděla více. Děkuji za odpověď.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 25.07.12 12:21

L´Heure Bleue prošla od svého vzniku (před sto lety!) mnoha reformulacemi. Obecně, u parfémů staršího data jsou určité změny během těch desítek let nevyhnutelné (charakter výchozích surovin se působením času mění, přičemž některé z nich jsou v současnosti nedostupné, moderní výrobní technologie atp.), ostatní má na svědomí LVMH, IFRA, EU… Znalec Ti řekne, v kterých letech byl ten který parfém nejlepší :D Podle mě ale i dnešní L´Heure Bleue a další klasické parfémy Guerlain (Shalimar, Nahéma, Vol de Nuit atd.) stále ještě respektují originál. Je to firemní stříbro.

Orea
Nováček 2 příspěvky 25.07.12 12:53

Děkuji. Tato odpověď mě potěšila!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist