Líbiví vetřelci na Vaší poličce :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 17.09.09 13:13
Líbiví vetřelci na Vaší poličce :)

Napadlo mě takové téma, nevím, jestli tu něco takového není…ale: Máte slabost pro nějakou vůni, kterou kritici (nebo lidé, kteří parfémům rozumějí) často odsuzují? A vy víte, že asi není top level, ale neumíte se bez ní obejít? Buď proto, že je levná nebo proto, že je tzv. líbivá nebo podbízivá modernímu trhu?
Napadlo mě to v souvislosti s Insolence, která je často přirovnávaná k cukrové vatě, údajně lepí a prostě Guerlain tentokrát šlápl do… vedle.
Přestože to vím a miluju a používám staré Guerlainy, tak bez této si už neumím představit žití :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 17.09.09 13:23

I mně se líbí Insolence a schválně jsem si ji dala do ikony, i když není moje nej. Tak nějak mi je jí líto, jak je ostouzená :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.09.09 13:24

U mně je to Chloé, navíc momentálně pořád davovka, přesto ji musím mít a líbí se mi moc.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.09.09 14:01

Luno, Insolence má u Turina 4 hvězdy, takže buď v klidu. :D

Já bych to rozdělila. Mám několik, o kterých se nevybíravě vyjadřují znalci jako Turin - Thé Rouge od Bvlgari. Stejně jako o vůních, které jsem kdysi nosila - Addict, nebo bych nosit chtěla - Ciel.
Pak mám na polici několik pěti a čtyřhvězd, o kterých se s despektem vyjadřuje moje okolí…Modrá Hodina, Arpége…atd..
Ovšem nejzajímavější je ta část mé poličky, kterou okolí i znalci hodnotí pozitivně a nelíbí se mně… :P Fracas, např. :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 17.09.09 14:14

Sice ji nemám, ale několikrát jsem takto také málem podlehla Chloé 2008 , prostě JE pěkná a líbivá, tj. líbí se, jen ji stále nemám :oops:

Nějakou dobu jsem takto měla Davidoff Echo Woman , protože nevadila ani manželovi, ale sama jsem s ní nevydržela :oops:

Jo jasně a Bvlgari červený čaj , ale ten je dobrý ne :?: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 17.09.09 14:32

Slabost mám pro Tomorow od Avonu a nemůžu si pomoct,nemám ji,nikdy jsem ji nekoupila,ale někoho by to mohlo konečně už napadnout.Z ka­tegorie lepších mám silný vztah k Oh! a Cool Water,obecně nemilovaným,obě jsem měla a bylo mi fuk,co si kdo myslí,mně sedly. :lol: Na poličce se mi vyskytuje Ungaro Party-typ svěženka obecná,na léto dobrá a z toho důvodu tam je. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 17.09.09 14:34

Červený čaj mám taky,ale ten se mi zdá natolik originální,že ho dávám mimo tuhle kategorii. :whistle: je sice laciný,ale není to až natolik líbivý typ vůně.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 17.09.09 15:14

Já mám na poličce - navzdory celkem negativním ohlasům na vůně Oriflame - pár jejich vůní, protože je občas dostanu jako dárek, a konkrétně 2 z nich jsem si specielně vyžádala: GOLD a WHITE GOLD. Mám je ráda i poté, co jsem objevila tyto webové stránky a díky nim plno dalších vůní. Taky vůně LIVE od JLo je myslím považována za líbivou květinovou ovocenku, i když tady je recenze celkem kladná, ale mě se líbí a nosím ji ráda. Chloé mám taky, verzi EDT, ta myslím není zatím tak profláklá. Dostala jsem ji od přítele jako dárek a líbí se mi moc.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome Danča02
Učednice 164 příspěvků 17.09.09 15:20

Mám ráda Chloé i Insolenci a nikdy by mě nenapadlo je zavrhovat kvůli tomu, že se nelíbí někomu jinému nebo naopak že se líbí hodně skoro každému. Když se s vůní cítím dobře a ještě má dobrou výdrž, kašlu na to, co si kdo myslí. Odlišovat se za každou cenu a honit se za originalitou tím, že používám jen vůně, které málo kdo zná, považuji za velkou snobárnu :roll:

Na poličce 26 parfémů 39 miniatur 17 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.09.09 15:50

mě osobně vůbec nevadí nosit vůní, která není „niché“ ani nijak jinak superzvláštní, nosím co se mi líbí a na co mám zrovna náladu, jen u té Chloé mi prostě trochu vadí, když potkám v nákupním centru dalších pět žen co voní stejně, takhle se mi kdysi zprotivil Angel a to hlavně i tím, že spousta žen voněla jeho napodobeninou a to nejlépe v co největším množství a to byla fakt hrůza - no ale po letech, kdy jeho boom opadl, jsem si jej velmi ráda opět koupila.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Arome Danča02
Učednice 164 příspěvků 17.09.09 16:11

Já mám asi výhodu (i když ve všem ostatním spíš nevýhodu), že žiju převážně na venkově, kam Angel ani Chloé moc nepronikli. Nedávno jsem ale jela autobusem a ten byl tak nasycený Hypnoticem, že už bych ho na sebe necákla ani kdyby mi za to platili :lol:

Na poličce 26 parfémů 39 miniatur 17 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 17.09.09 17:36

Tak já vlastním Angel Innocent , má sice ****, ale úplně málo rozšířený není… A z takových těch ne příliš chválených se mi líbí - ale zatím nemám- Champs - Elysées Too Much

Jinak mám štěstí, že masovky typu Chloé se mi většinou až tolik nelíbí, ale pokud by se mi líbila a sedla by mi, asi bych neřešila, že je to masovka. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 17.09.09 18:13

Tak já mám jednoznačně „odpad“ jménem Sea Sun in Cadaques . Kdysi jsem si ji koupila, pak jsem ji vycákala jen proto, abych se jí zbavila, protože mi přišla příliš tuctová, a před necelým rokem jsem si ji znovu koupila a už bych ji asi nikdy neopustila, jelikož to je jediná vůně, která mi připomíná pohodu…takovou tu letní, kdy ležíte u moře, kolem jen slunce, pár lidí, vánek, historické městečko… Žádná jiná vůně tohle u mne nevyvolává…

Naštěstí to alespoń není davovka ;-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 17.09.09 19:14

Light Blue a Champs-Elysées. Žádná z nich v současnosti na poličce není, ale to neznamená, že nikdy nebude.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 17.09.09 20:06

Tak zrovna nedávno jsem uvažovala, že je mám ty vetřelce líbivé skoro všechny…ale mě to nevadí, prostě se mi líbí…
Akorát té Lolitě bych nejraději ukázala dveře, nebýt jejich krásných flakónků, těch se nějak nemůžu vzdát.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist