Lifting obličeje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.05.14 19:31
lifting obličeje

Holky nevíte co opravdu funguje? vyzkoušela jsem toho dost , je mi 39 let a i když okolí mi tipuje mín přezto vidím na své pletí takové uvadání.
Kůže se zdá mín pevná a obvzláště kolem brady a pod ,
Co by jste mi poradili i účinného na vrásky bez výplně

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 61 parfémů
Reakce:

Storaenso
Znalkyně 301 příspěvků 19.05.14 19:52

Zabírá prý obličejová gymnastika. A zobat Imedeen… ovšem to leze do pěněz víc než šklebení :lol:

Na poličce 41 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lila
Nevyléčitelná závislačka 1848 příspěvků 19.05.14 20:13

Nic zázračného neporadím, ale zkus chodit co 14 dnů na masáž obličeje (nemusíš na celou kosmetiku)a hodně pleť hydratuj. Hydratační sérum na den i na noc. A pak mám oblíbenou liftingovou masku od Esthedermu (Lift&Repair), kterou nechám působit i přes noc.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.05.14 22:19

Já si myslím, že ta místa, která uvadají potřebují dobře prokrvit. Proto je vhodná masáž nebo třeba ta gymnastika. Kdysi jsem měla brožurku od Lancome a tam na obrázcích radili taková místa mírně poštipovat prsty. Takže si vždy večer aplikuji nějaký olej a párkrát za týden drobně poštípu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.05.14 13:58

díky to je logické - já štípu u televize břicho pomáhalo mi to se dostat do původní formy po porodu že mě to nenapadlo

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 61 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist