Lifting obličeje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 19.05.14 19:31
lifting obličeje

Holky nevíte co opravdu funguje? vyzkoušela jsem toho dost , je mi 39 let a i když okolí mi tipuje mín přezto vidím na své pletí takové uvadání.
Kůže se zdá mín pevná a obvzláště kolem brady a pod ,
Co by jste mi poradili i účinného na vrásky bez výplně

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů
Reakce:

Storaenso
Znalkyně 300 příspěvků 19.05.14 19:52

Zabírá prý obličejová gymnastika. A zobat Imedeen… ovšem to leze do pěněz víc než šklebení :lol:

Na poličce 40 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Lila
Nevyléčitelná závislačka 1841 příspěvků 19.05.14 20:13

Nic zázračného neporadím, ale zkus chodit co 14 dnů na masáž obličeje (nemusíš na celou kosmetiku)a hodně pleť hydratuj. Hydratační sérum na den i na noc. A pak mám oblíbenou liftingovou masku od Esthedermu (Lift&Repair), kterou nechám působit i přes noc.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.05.14 22:19

Já si myslím, že ta místa, která uvadají potřebují dobře prokrvit. Proto je vhodná masáž nebo třeba ta gymnastika. Kdysi jsem měla brožurku od Lancome a tam na obrázcích radili taková místa mírně poštipovat prsty. Takže si vždy večer aplikuji nějaký olej a párkrát za týden drobně poštípu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 20.05.14 13:58

díky to je logické - já štípu u televize břicho pomáhalo mi to se dostat do původní formy po porodu že mě to nenapadlo

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist