Light Blue

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana2
Učednice 99 příspěvků 15.04.09 08:25
Light Blue

Holky, vím, že tato vůně je dosti profláklá, ale na léto mi přijde celkem příjemná. Už jsem si jí chtěla několikrát pořídit, ale ta mánie mě odpudila. Teď jsem do toho nakonec šla, fakt jí mám docela ráda. Proč to píšu - kdyby měl o ní někdo přeci jen zájem, tak mají v Douglasu super cenu- do vyprodání zásob: 25ml za 750 Kč, 50ml tuším za tisícovku. I proti netu super ceny. Mrkněte na stránky Douglasu, na nice price…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 15.04.09 20:57

Proti pojmu „profláknutá“ jsem naprosto imunní. LB je docela hezká, obzvláště na léto.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

lucyna
Parfémová maniačka 610 příspěvků 21.08.12 17:13

Zatím se seznamuji z parfemy(asi půl roku).Na začátku byla jsem paf z teto vůně, pořídila vzorek a velmi se mi líbila. Je pěkná, svěží ale velké balení bych si nekoupila, objevila jsem totiž jiné vůně které vice lahodí mému nosu.Nic proti LB.

Na poličce 29 parfémů 1 miniatura 66 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 5 parfémů

sarkakh
Nováček 19 příspěvků 02.11.12 13:49

@lucyna Naprosto s tebou souhlasím. Neurazí ani nenadchne.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist