Lilabelle - Kate Moss

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

albeni1  19.01.12 12:17
Lilabelle - Kate Moss

Je tady další Kate :)
Uvidíme, jaká bude, nečekám nic převratného, ale Vintage byla příjemná, třeba se tohle taky povede.
Bílokvětinovou vůni Kate Moss myslím ještě nemá.

The composition is floral - woody - musky, fresh, lush and sensual.
The heart is composed of flowers of white lily, night blooming jasmine and frangipani, settled on the base of sandalwood, amber, heliotrope and musk.

Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 19.01.12 21:57

Taky od ní moc nečekám, ale ráda ji zkusím.. :)

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

albeni1  20.01.12 08:58

Třeba to nebude úplně zlé. Něco jako bílé květiny je zpracováno celkem ucházejícím způsobem ve zlatém vykřičníku Star od Cotyho, jestli tohle bude trochu lepší, tak to půjde :)

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 20.01.12 11:27

Mě už ta Kate fakt nudí :-? Je nacpaná všude a ke všemu není vůbec hezká. Kterýkoliv chlap, kterého jsem se zeptala, řekl, že na ní nevidí nic pěkného (a to bylo ještě jedno z těch mírnějších hodnocení). Takže, ač má některé vůně pěkné, prostě už mi leze krkem :-P Čeho je moc, toho je příliš!

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.01.12 12:32

Mě je lhostejná,ale je fakt,že je na ní prdlas…a vždycky bylo. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 20.01.12 15:21

O vůni jsem četla, že je inspirována její dcerou, něco jako vůně dětství (a mateřství?), uvidíme.....

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 20.01.12 18:42

Kdyby radši nechali Vintage :roll:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 01.03.12 11:11

Hmm, Vintage se mi líbí víc, ale ani tato není k zahození. Jedná se o sladce pudrovou vůni. Ale není to ten vyloženě „suchý pudr“, co dokáže nepříjemně štípat v nose. Je to namixované s květinovou aviváží. Takže vůně působí čistě a nevinně. Skoro až mateřsky.. Ona sladkost není přehnaná. Trochu mi to připomíná vůni tvářenek od Bourjois.
Z jiných vůní jsou jí podobné Cashmere Mist od DKNY, Washed Cotton od GAP a vzdáleně ještě Voile de Jasmin Bvlgari.
Ještě dnes ráno jsem si myslela, že ji prodám, protože jsem původně myslela, že bude víc vonět po bílých květinách.. Ale ona je celkem vzato docela povedená. Ještě si to nechám projít hlavou. :)

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

naughtycat
Znalkyně 326 příspěvků 03.03.12 19:10
verunka2201 píše:
Mě už ta Kate fakt nudí :-? Je nacpaná všude a ke všemu není vůbec hezká. Kterýkoliv chlap, kterého jsem se zeptala, řekl, že na ní nevidí nic pěkného (a to bylo ještě jedno z těch mírnějších hodnocení). Takže, ač má některé vůně pěkné, prostě už mi leze krkem :-P Čeho je moc, toho je příliš!

Mně přijde hezká a hlavně není to tuctovka a o to v modelingu jde, prosadí se ty modelky, které nejsou jako přes kopírák. Ale abych nebyla off topic, na vůni jsem zvědavá, zatím se mi od Kate Moss líbila jen Velvet Hour.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 31 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 07.03.12 21:58

Jsem zvědavá, jestli to bude čistovůně tak by se mi mohla hodit.

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 08.03.12 16:22
bagheta píše:
Kdyby radši nechali Vintage :roll:

jj, Vintage je úžasná

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 08.03.12 17:41

Ještě jsem Vintage viděla někde vyprodávat za asi 160,–, myslím že v DM v Nových Butovicích :D asi si tam pro nějakou příští týden ještě dojedu.

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 08.03.12 19:25
Kamikaii píše:
Ještě jsem Vintage viděla někde vyprodávat za asi 160,–, myslím že v DM v Nových Butovicích :D asi si tam pro nějakou příští týden ještě dojedu.

jj,já ji taky koupila za 170kč. V Brně ji Dm-ka vyprodávaly už v listopadu. V ostatních drogerkách je ještě taky, ale za plnou cenu :think:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist