Lily Lolo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 24.02.11 20:33
Lily Lolo

Já se s váma musím podělit o tuto radost. Učinila jsem objednávku MU, bronzeru, pudru a tvářenky, zatím jen vzorky a musím konstantovat,že jsem objevila Ameriku. To je můj první MU v životě a je to super. Jen ted vybírám tu správnou barvu,což je pro mě docela nadlidský výkon. Tvářenku co mám je naprosto skvělá, jemně rozjasňuje,ale přitom vypadá přirozeně. Bronzer taky, pokud se nánáší krouživými pohyby, tak opravdu jen lehce dodá pleti opálený odstín. Proste krása. Jeste by mě zajímal ten rozjasňovač, ale nemají vzorky.

Máte některá zkušenosti???

http://www.lilylolo.cz/…alni-make-up české stránky

http://www.lilylolo.co.uk/

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.02.11 16:27

Objednávala jsi z Čech nebo z Anglie. Taky chci něco zkusit.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 25.02.11 20:34

Objednávala jsem z UK, v pátek objednala, a v úterý byl balíček ve schránce. Brala jsem zatím jen vzorky.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 26.02.11 23:04

taky budu zkoušet. Od té doby, co everydayminerals neposílají do Česka, jsem ztracená :?

nemáš vyzkoušené, který z těch makeupů je trochu do žluta/zelena? Většinou je na mě všechno moc oranžové nebo růžové.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 26.02.11 23:31
macska píše:
taky budu zkoušet. Od té doby, co everydayminerals neposílají do Česka, jsem ztracená :?nemáš vyzkoušené, který z těch makeupů je trochu do žluta/zelena? Většinou je na mě všechno moc oranžové nebo růžové.

já jsem bledule a žluťásek obecný a sedl mi až popcorn ty světlé byli na mě až moc světlé ani jsem tomu nechtěla věřit. Tipovala jsem se na china doll,ale je spíše do růžova. Warm peach se taky dal,ale popcorn byl the best. Nádherný bronzer je waiki a tvářenku mám rosebud a spokojenost. Jak spotřebuji vzorky objednám plné balení. Chtěla jsem začít s EDM,ale bohužel, pro ně, no…

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.02.11 23:47

Vypadá to úžasně, půjdu se podívat do toho obchodu kousek od Národní. Hodil by se mi nějaký fixační pudr a štětec.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 06.03.11 16:46

Tak po několika denním zkoušení, jsem dospěla k závěru,že na mě MU vůbec nedrží, po 3 hod nikde nic. Což je škoda, protože jsem se ze startu opravdu nadchla,ale ted musím konstatovat,že to nebude asi to pravé ořechové pro mě. Ale ta tvářenka je perfektní,ikdyž nedrží celý den,ale strašně se mi líbí…

Janulajdík
Nováček 2 příspěvky 03.04.12 15:12

Pro fanoušky EDM, dají již jejich výrobky sehnat v ČR na www.pureskincare.cz Já jsem Lily zkoušela, ale nějak mi nesedla :-(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 15.08.13 19:53

Moc tady toho není :( Pořídila jsem si stíny, odstín moonlight, mají krásnou barvu a jsou hezky sytý. Na bázi vydrží, bez ní jsem nezkoušela, ale intenzita se trošku během dne ztratí mi přijde.

Na poličce 105 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 69 vzorků V tužebníku 2 parfémy

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 18.10.13 19:11

No koukám, že tady budu asi sama :D Pořídila jsem konečně i minerální make-up a jsem spokojená, je teda hodně přirozený, takže extra krytí se očekávat nedá, ale to mi právě vyhovuje, že není jako maska. Lesknu se po něm trošku míň. Četla jsem, že se dá smíchat trocha korektoru s make-upem a bude mít lepší krycí schopnost, když by to bylo třeba, ale jinak ho chci používat klasicky. Máte některá zkušenost s jejich korektory?

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.10.13 15:46

@coconut Taky o něm uvažuji, jen nevím jaký odstín. Používám už dlouho makeup od Mac, který vůbec neubývá. Tak chci změnu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 19.10.13 17:06

@coconut

mám MMU od tejto značky vo farbe China Doll, neutrálny podtón, sedí mi perfektne,
korektor som však odtieňovo netrafila, mám odtieň Blondie a na to, že som sama dosť bleduľa je ešte stále na mňa veľmi bledý, s ružovým podtónom..(snáď na zimu ok)
musím ho preto miešať práve s mojim MU, vtedy je to dobré..výsledok super.Ale plánujem prikúpiť iný odtieň korektora a namiešam si letnú a zimnú variantu.
Inak som spokojná, značka mi vyhovuje skvele. :kytka: Iné moment.nepouží­vam..Ešte čakám na naskladnenie fixač. matujúceho MU.. :palec:

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 19.10.13 18:12

@Harriet Já mám taky China Doll. Fakt? Tak to jsi mě překvapila. Blondie by právě měla být o něco tmavší než China doll, škoda, že nemají korektor ve všech odstínech.

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 19.10.13 18:28

@coconut

tiež som pri výbere vychádzala z obrázkov ..a Blondie som videla ako pasujúcu farbu.. :roll:
No skutočne je bledší, o dosť. Korektor síce má byť bledší ako MU, no musím si ho takto miešať, aby sa to moc nedelilo.
Inak ten korektor kryje vrstvením super.

Na foto vľavo MU China doll, vpravo korektor Blondie.

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 19.10.13 19:04

@Harriet No teda, děkuju za fotku. Tak já možná zkusím Barely beige nebo Nude. Nebo taky možná by se mi hodil přimíchat ten žlutej.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist