Lingerie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.10.08 17:10
Lingerie

Holky, znáte značku prádla STRUMPET & PINK? Je to anglická značka a mají naprosto rozkošné věci, cena je víc než rozkošná. A rozhodně to není na nošení do práce či do MHD či do obyčejné škodovky či .......
:D

http://www.flickr.com/…photostream/
http://www.flickr.com/…photostream/
http://www.flickr.com/…/2920425814/

Líbí se mi, že to není ten klasický styl, co najdete všude, je to nádhera.

například kalhotky stojí jen 205 liber.........

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Reakce:

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 25.10.08 19:35

Ronno je to krásné, ale jen na obrázku. Já si to na sobě představit nedokážu. Ty ano ? Ten materiál mi přijde dokonce nepříjemný. Asi stárnu … :D .

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 25.10.08 19:59
Šárka píše:
Ronno je to krásné, ale jen na obrázku. Já si to na sobě představit nedokážu. Ty ano ? Ten materiál mi přijde dokonce nepříjemný. Asi stárnu … :D .

Taky mě to neuchvátilo :cry: z toho matroše by mi naskákaly pupence :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.10.08 21:05

Je to z hedvábí. A já si to na sobě představit dokážu. :D

Buďte trošku odvážné a hravé! :wink:

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 25.10.08 21:37

A tak já bych i hravá byla, ale má postava by byla asi proti :D .

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 25.10.08 22:14

Představit si to na sobě umím, zejména k určitým příležitostem a hrátkám :) Můj muž si to umí představit ještě lépe :lol: Ale leda dostat to jako dárek, sama bych si to určitě nekoupila.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.10.08 22:51

Já to tvému muži úplně věřím. :lol:

Mně se strašně líbí, když ten návrhář, nebo v tomto případě dvě návrhářky dokážou vytvořit něco mimo mainstreamový proud. Krajkové kalhotky si každá dokážeme představit - jsou všechny v podstatě stejné. Vymýšlet něco nového v prádle každý rok musí být strašně těžké.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 25.10.08 22:59

Já jsem na prádlo docela ujetá, takže se tímhle ráda pokochám :) Těžko si představit obléct si to třeba do práce nebo i klasicky pod džíny, prostě by se to krabatilo a vůbec by to bylo hrozně praktické :lol: Ale je to jako s parfémy. Nápad se vítá a na zpříjemnění různých chvilek a zkrátka pro potěchu ducha je to určitě fajn :wink:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.10.08 23:24

S tou nepraktičností máš pravdu. Mně se třeba moc líbí všelijaké košilky - říká se tomu kombiné, takovéty na ramínka s kraječkami a nosí se to pod šaty či kostýmy. Dřív se to nosilo, aby třeba sukně co nemá spodničku, tak aby ta sukně nelezla po silonkách nahoru. Moje máti pár takových (ale z komunistyckých obchodů) měla. Jenže dnes už to tento význam ztratilo, neznám nikoho, kdo nosí kombiné po šaty.

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 25.10.08 23:37
Ronna píše:
neznám nikoho, kdo nosí kombiné po šaty.

Já někoho takového znám :wink: - je to… moje babička :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 25.10.08 23:44
Ronna píše:
S tou nepraktičností máš pravdu. Mně se třeba moc líbí všelijaké košilky - říká se tomu kombiné, takovéty na ramínka s kraječkami a nosí se to pod šaty či kostýmy. Dřív se to nosilo, aby třeba sukně co nemá spodničku, tak aby ta sukně nelezla po silonkách nahoru. Moje máti pár takových (ale z komunistyckých obchodů) měla. Jenže dnes už to tento význam ztratilo, neznám nikoho, kdo nosí kombiné po šaty.

Já to nosím :), ale jen zřídká, pod opravdu jen hezké černé šaty mám hedvabné černé kombiné :),

z prádla mám jeden velmi hezký nestandardní kopmlekt (kombine+kalhotky) od Victoria's Secret (černé průsvitné s růžovou krajkou :wink: ). No, měla jsem je na sobě jen několikrát :), na kařdodenní nošení je to škoda. Kdyby takového prádla měla víc, nosila bych ho každý den, na nedostatky postavy kašlu :).

Jenže to hezké prádlo stojí také i hezké peníze.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.10.08 00:07

Přesně tak, stojí to dost :) Ještě navíc když si potrpíš na soupravičky (jako já) a máš pocit, že pořád ještě nemáš kompletní výbavu, kterou nutně potřebuješ… no jako ty parfémy :wink: Ale je to hezké. Manžel aspoň ví, jaké má kupovat dárky a sám si na to taky potrpí. Někde jsem četla, že Marlene Dietrich měla velkou spotřebu financí právě na prádlo a spílali jí, proč proboha utrácí tolik peněz za něco, co vlastně ostatní ani nevidí. A ona odpověděla: „Moje chůze tak bude ladnější“.

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 26.10.08 00:09
klubko píše:
Přesně tak, stojí to dost :) Ještě navíc když si potrpíš na soupravičky (jako já) a máš pocit, že pořád ještě nemáš kompletní výbavu, kterou nutně potřebuješ… no jako ty parfémy :wink: Ale je to hezké. Manžel aspoň ví, jaké má kupovat dárky a sám si na to taky potrpí. Někde jsem četla, že Marlene Dietrich měla velkou spotřebu financí právě na prádlo a spílali jí, proč proboha utrácí tolik peněz za něco, co vlastně ostatní ani nevidí. A ona odpověděla: „Moje chůze tak bude ladnější“.

To jsem taky četla :D a má naprostou pravdu 8)

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 26.10.08 00:13

tak to se říká, že když má žena na sobě krásné prádlo, tak se úplně změní její postoj/to, co vyzařuje, takže ta ladnost k tomu určitě patří… mě se hezké (a kvalitní) prádlo také líbí, komu ne, že :wink:, ale ty ceny jsou pro mě momentálně trochu moc, několik tisíc za soupravu… hm… :evil:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.10.08 00:14

I já s Marlene souhlasím :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist