Lingerie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.10.08 17:10
Lingerie

Holky, znáte značku prádla STRUMPET & PINK? Je to anglická značka a mají naprosto rozkošné věci, cena je víc než rozkošná. A rozhodně to není na nošení do práce či do MHD či do obyčejné škodovky či .......
:D

http://www.flickr.com/…photostream/
http://www.flickr.com/…photostream/
http://www.flickr.com/…/2920425814/

Líbí se mi, že to není ten klasický styl, co najdete všude, je to nádhera.

například kalhotky stojí jen 205 liber.........

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Reakce:

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 25.10.08 19:35

Ronno je to krásné, ale jen na obrázku. Já si to na sobě představit nedokážu. Ty ano ? Ten materiál mi přijde dokonce nepříjemný. Asi stárnu … :D .

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 25.10.08 19:59
Šárka píše:
Ronno je to krásné, ale jen na obrázku. Já si to na sobě představit nedokážu. Ty ano ? Ten materiál mi přijde dokonce nepříjemný. Asi stárnu … :D .

Taky mě to neuchvátilo :cry: z toho matroše by mi naskákaly pupence :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.10.08 21:05

Je to z hedvábí. A já si to na sobě představit dokážu. :D

Buďte trošku odvážné a hravé! :wink:

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 25.10.08 21:37

A tak já bych i hravá byla, ale má postava by byla asi proti :D .

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 25.10.08 22:14

Představit si to na sobě umím, zejména k určitým příležitostem a hrátkám :) Můj muž si to umí představit ještě lépe :lol: Ale leda dostat to jako dárek, sama bych si to určitě nekoupila.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.10.08 22:51

Já to tvému muži úplně věřím. :lol:

Mně se strašně líbí, když ten návrhář, nebo v tomto případě dvě návrhářky dokážou vytvořit něco mimo mainstreamový proud. Krajkové kalhotky si každá dokážeme představit - jsou všechny v podstatě stejné. Vymýšlet něco nového v prádle každý rok musí být strašně těžké.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 25.10.08 22:59

Já jsem na prádlo docela ujetá, takže se tímhle ráda pokochám :) Těžko si představit obléct si to třeba do práce nebo i klasicky pod džíny, prostě by se to krabatilo a vůbec by to bylo hrozně praktické :lol: Ale je to jako s parfémy. Nápad se vítá a na zpříjemnění různých chvilek a zkrátka pro potěchu ducha je to určitě fajn :wink:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.10.08 23:24

S tou nepraktičností máš pravdu. Mně se třeba moc líbí všelijaké košilky - říká se tomu kombiné, takovéty na ramínka s kraječkami a nosí se to pod šaty či kostýmy. Dřív se to nosilo, aby třeba sukně co nemá spodničku, tak aby ta sukně nelezla po silonkách nahoru. Moje máti pár takových (ale z komunistyckých obchodů) měla. Jenže dnes už to tento význam ztratilo, neznám nikoho, kdo nosí kombiné po šaty.

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 25.10.08 23:37
Ronna píše:
neznám nikoho, kdo nosí kombiné po šaty.

Já někoho takového znám :wink: - je to… moje babička :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 25.10.08 23:44
Ronna píše:
S tou nepraktičností máš pravdu. Mně se třeba moc líbí všelijaké košilky - říká se tomu kombiné, takovéty na ramínka s kraječkami a nosí se to pod šaty či kostýmy. Dřív se to nosilo, aby třeba sukně co nemá spodničku, tak aby ta sukně nelezla po silonkách nahoru. Moje máti pár takových (ale z komunistyckých obchodů) měla. Jenže dnes už to tento význam ztratilo, neznám nikoho, kdo nosí kombiné po šaty.

Já to nosím :), ale jen zřídká, pod opravdu jen hezké černé šaty mám hedvabné černé kombiné :),

z prádla mám jeden velmi hezký nestandardní kopmlekt (kombine+kalhotky) od Victoria's Secret (černé průsvitné s růžovou krajkou :wink: ). No, měla jsem je na sobě jen několikrát :), na kařdodenní nošení je to škoda. Kdyby takového prádla měla víc, nosila bych ho každý den, na nedostatky postavy kašlu :).

Jenže to hezké prádlo stojí také i hezké peníze.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.10.08 00:07

Přesně tak, stojí to dost :) Ještě navíc když si potrpíš na soupravičky (jako já) a máš pocit, že pořád ještě nemáš kompletní výbavu, kterou nutně potřebuješ… no jako ty parfémy :wink: Ale je to hezké. Manžel aspoň ví, jaké má kupovat dárky a sám si na to taky potrpí. Někde jsem četla, že Marlene Dietrich měla velkou spotřebu financí právě na prádlo a spílali jí, proč proboha utrácí tolik peněz za něco, co vlastně ostatní ani nevidí. A ona odpověděla: „Moje chůze tak bude ladnější“.

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 26.10.08 00:09
klubko píše:
Přesně tak, stojí to dost :) Ještě navíc když si potrpíš na soupravičky (jako já) a máš pocit, že pořád ještě nemáš kompletní výbavu, kterou nutně potřebuješ… no jako ty parfémy :wink: Ale je to hezké. Manžel aspoň ví, jaké má kupovat dárky a sám si na to taky potrpí. Někde jsem četla, že Marlene Dietrich měla velkou spotřebu financí právě na prádlo a spílali jí, proč proboha utrácí tolik peněz za něco, co vlastně ostatní ani nevidí. A ona odpověděla: „Moje chůze tak bude ladnější“.

To jsem taky četla :D a má naprostou pravdu 8)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 26.10.08 00:13

tak to se říká, že když má žena na sobě krásné prádlo, tak se úplně změní její postoj/to, co vyzařuje, takže ta ladnost k tomu určitě patří… mě se hezké (a kvalitní) prádlo také líbí, komu ne, že :wink:, ale ty ceny jsou pro mě momentálně trochu moc, několik tisíc za soupravu… hm… :evil:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.10.08 00:14

I já s Marlene souhlasím :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist