Liposukce, botox, plastické operace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 18.07.09 19:51
Liposukce, botox, plastické operace

Jaký máte názor??? Máte některá zkušenosti?? :wink:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 18.07.09 20:27

zkusenost nemam ;)

a jsem spis na strane „ne“ pokud to neni potreba ze zdravotnich duvodu

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 18.07.09 21:45

a to já bych zas Marci šla :D brání mi jen finance :cry: potřebovala bych celkovou generálku, takže čekám, až drahá polovička vyhraje 1. ve sportce :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 18.07.09 21:50

Alí taky tak,hned bych věděla kde ubrat a kam přidat(vlastně to ani tak ne,mé 4 mi stačí bohatě,už si nikdy moc nezaběhám ani nezaskáču,i přes sportovní podprdu mám pocit,že pěkně lítaj),jen ty chechtáky nejsou.......­....... :hyster: :hyster:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 18.07.09 21:52

Zkušenost nemám. Ale jsem pro, v rozumné míře, nejen ze zdravotních důvodů. Taky bych potřebovala vyhrát, ale jde to blbě, když nesázím..Po botoxu netoužím, ale liposukce by mě zajímala..jednou jsem se i objednala na konzultaci, ale pak nedorazila.. :o

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 18.07.09 21:53
Alena píše:
a to já bych zas Marci šla :D brání mi jen finance :cry: potřebovala bych celkovou generálku, takže čekám, až drahá polovička vyhraje 1. ve sportce :wink:
:D :D :D :D je to o financích to je pravda :wink:

Napadla mě teď - Vítová Jáklová-je asi po botoxu v obličeji, ale to je teda :twisted:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 18.07.09 21:56

jenže liposukce bez celkové změny jídelníčku nemá absolutně cenu!! když budu žrát jako dosud, tak ty bochany vylítají jinde a ještě víc :cry: a já bez přílohy nesním ani steak!
botoxové injekce mi ted nabízela kosmetička, sama si nechala napíchat nad horní ret, kde se jí dělaly vrásky a docela to má pěkně vyhlazené.. ale myslím, že jsou to vyhozené prachy, chodit pořád by se prodražilo, nehledě na to, že si nejsem jistá škodlivostí v budoucnu
já tak upravit prsíčka :lol: :lol:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 18.07.09 21:57

Vítovku jsem už dlouho neviděla, ale v pátek byla na netu Hanka Krampolová právě po liposukci a už se zase kulatí

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 18.07.09 22:02
Alena píše:
Vítovku jsem už dlouho neviděla, ale v pátek byla na netu Hanka Krampolová právě po liposukci a už se zase kulatí

No nevím, Krampolová mně nepřišla moc vylepšená ani čerstvě potom. Ale jak píšeš, je to o dodržování nějakých zásad.......

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 18.07.09 22:10

Na mě Krampolová působí jako vosková panenka…Oprav obličeje musela mí jistě několik.
Alí, samozřejmě, že liposukce bez změny jídelníčku a životního stylu je nesmysl…
Co se týče příloh, ty mít nemusím v žádném případě…ke steaku mi stačí pouze zelenina. A když mám grilovaný maso nebo kuře, tak nechápu, že k tomu někdo musí přikusovat chleba.. :o Někdo ujíždí na sladkém, to já vůbec..pro mě je nejlepší zákusek řízek..

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 18.07.09 22:11

no vidíš, já řízek, k tomu dva kedry a na to větrník :D

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 18.07.09 22:14

Tak to já radši dva řízky…a pěkně nezdravou klobásku navrch.. :lol: bez chleba a větrníku..

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 18.07.09 22:22

ja si zatim nechala akorat odstranit znaminko, a hodlam si nechat odstranit jeste jedno. Brani mi v tom zatim jen aktivni sport.

plastika v rozumne mire mi taky nejak nevadi. Znam jednu holku s umelyma prsama, v zivote by me nenapadlo ze jsou umely, az kdyz mi to sama rekla. Ma tak dvojky ted, pry nemela zadny, a vymenou za ty komplexy to stalo. Vypadaj fakt dobre, ale na dotek uz je bohuzel poznat, ze v nich neco je.

Sama jsem premyslela, ze po detech, pokud bych mela hodne vytahany prsa, bych si je nechala upravit. Zalezi to ale taky na chlapovi, protoze nekdo muze davat prednost prijemnymu doteku nez pohledu - treba muj soucasnej :lol: Zas ale kdyz si predstavim, ze bych mela 6tky nebo kolikaty to ted ma moje babicka, co udajne mela v mladi prsa jako ja, tak bych to asi zmensit nechala. Uvidime, co mi genetika nadelila :)

botox mi pripomnel jeden serial - Lzi mi, kde prave jedna zenska mela vyhlazeny celo, a proto detektiv lzi neodhalil jeji pocity. To musi byt desny ne? Prijit takhle o mimiku, vyjadreni pocitu vyrazem.. to uz jsou lepsi ty vrasky.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.07.09 22:36

Myslím, že když někdo cítí, že to potřebuje, tak ať to udělá. Obdivuju lidi, kteří se k tomu odhodlají. U mne nejsou ani tak problém finance jako spíše strach. Asi bych šla na cokoli, jen úprav v obličeji - hlavně botoxu - bych se asi bála. Ale kdo ví, jak na to budu nahlížet za 5 let, třeba…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 18.07.09 23:49

Já bych nešla na nic ani za nic :lol: bojím se bolesti jako čert kříže,takže nic pro mě.Krampolová je celá přešitá,nedávno se ukazovala v TV.Byla hnusná jako prdel :vomit: Před tím ""vylepšením" vypadala rozhodně líp, ale ona se cítí jako dvacítka :roll:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist