Listování stránek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 11.07.09 23:12
listování stránek

máte to tak všichni, nebo jsem jen kopyto :roll:

když vlezete do jakéhokoli tématu, automaticky jste na straně 1., to znamená, že musíte překliknout na poslední stránku.. často se stane, že na poslední stránce není ještě zobrazen žádný příspěvek, takže opět musíte překliknout na předposlední stránku :cry:

Pro mě by bylo zjednodušení, kdyby šlo nastavit automaticky na nejnovější příspěvek, který je ovšem na poslední stránce.. Možná to jde a jen nevím, kde si to nastavit!

díky za radu

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 11.07.09 23:14

Ali, na pravé straně je jméno posledního přispivatele a je tam bílý čtvereček, když na něho klikneš a není zrovna začátek nové nepopsané strany, tak bys tam měla být…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.07.09 23:16

Nebo hned vedle názvu tématu - vlevo - je oranžový čtvereček se šipkou, ten tě hodí rovnou na první nepřečtený příspěvek.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 11.07.09 23:20

no paráda, díky moc, fungují obě pomůcky!! už jsem tu takovou dobu, příspěvků taky nemálo a já pořád listuju jak debil :lol: :lol:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 11.07.09 23:22

Ali, to svědčí o tvé velké lásce k fóru a božské trpělivosti :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 11.07.09 23:26

:lol: :lol: ano!! a díky tomu jsem opět nestihla vyžehlit, ani vyčistit okna, protože jen klikám a klikám a klikám :wink:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist