Liz Claiborne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 25.04.08 13:14
Liz Claiborne

Znáte někdo tuto značku? Viděla jsem její parfémy na jednorožci. Složení ještě nemusí nic znamenat. Vypadají použitelně na léto, ale známe ty marketingový kecy.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 25.04.08 13:25

Liz Claiborne Sport by na léto použitelná byla, příjemná normální svěží vůně: ale zase ve srovnání třeba s novinkama bych ji hodnotila jako lehce nadprůměrnou /pokud jde o „zajímavost“, dá-li se u svěženek o zajímavosti mluvit, i o výdrž/. Nicméně zkoušela jsem ji před rokem, kdo ví, co bych říkala dnes 8)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 25.04.08 13:42

Já od ní měla Realities, byla docela pěkná, taková nenápadná, dostala jsem ji od kamarádky. Ale ničím mě nezaujala natolik, abych si ji koupila podruhé, ale za vyzkoušení asi stojí každá vůně :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Tana
Učednice 147 příspěvků 25.04.08 13:51

Přesně tak. Realities jsem také měla a byla přesně taková jak psala Vera. Také jsem ji dostala jako dárek.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Gep
Učednice 218 příspěvků 25.04.08 14:41

Realities jsem měla ještě z parfum.cz, ale to bylo docela zklamání. Barevná růžová vodička a vůně příliš jednoduchá, příliš jemná, zbytečná. :x

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 25.04.08 20:14

Ano i já jsem měla Realities a zdála se mi docela na úrovni drogérie,řídká,nic moc,ostatní neznám a moc přitažlivě pro mne nevypadají. :roll:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 21.11.09 15:12

Už nevím od koho, ale dostala jsem před nějakou dobou zbyteček vůně Liz Clairborne (http://www.arome.cz/…tailvune.php?…) a co si pamatuji, tak byla podobná Madame Rochas , jen slabší a ne tak propracovaná, ale za tu cenu…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 30.12.09 16:55

Jám vlastním LC Curve http://www.aro­me.cz/data/de­tailvune.php?vu­ne=5288 

Mňam, mňam, ovocenka+pižmo, chutná.Cítím tam ovoce+později ještě takové neovocné, charakteristické něco, co nedovedu rozklíčovat,
Měla jsem totiž v roce 1996 imitaci a nyní jsem si na to po letech vzpomněla, snažím se naschromáždit všechny staré vůně, co jsem kdy měla, snad abych si navodila mládí …

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 30.12.09 21:47

Mám Lizsport . Je to taková nekyselá citrusovo-květinová vůně s mechovým a cedrovým základem. Jsou v ní cítit citrusy, ale spíše kůra, než šťáva, je to taková ta hořkocitronová vůně. Pod ní se linou jemné květiny. Vnímám ji jako suchou nesladkou, celkem jemnou vůni, používám ji do tepla, ale pro toho, kdo není specielně vysazený na sladké a těžké vůně, by to mohla být univerzálka. Není to žádná bomba, ale je příjemná.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.01.10 22:32

Pro mě je Lizsport dost překvapivý objev (za málo peněž symfonický orchestr) - vůně, která strčí do kapsy mnohem zavedenější značky - lehká ovocně kytkově ledová - dominuje citrus, kyselé jablíčko, frézie, kosatec a cedr. Letní polévačka v pozitivním slova smyslu.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 05.01.10 15:51

Souhlasím s těmi co píšou Lizsport - úplně vidím bílé šatičky, tenisovou pálku, kurt rozpálený sluncem. Samozřejmě se dívám zpod velkého slunečníku a piju chlazenou limonádu.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist