Liz Claiborne

Svatka 25.04.08 13:14

Liz Claiborne

Znáte někdo tuto značku? Viděla jsem její parfémy na jednorožci. Složení ještě nemusí nic znamenat. Vypadají použitelně na léto, ale známe ty marketingový kecy.

Reklama

Evax 25.04.08 13:25

Liz Claiborne Sport by na léto použitelná byla, příjemná normální svěží vůně: ale zase ve srovnání třeba s novinkama bych ji hodnotila jako lehce nadprůměrnou /pokud jde o „zajímavost“, dá-li se u svěženek o zajímavosti mluvit, i o výdrž/. Nicméně zkoušela jsem ji před rokem, kdo ví, co bych říkala dnes 8)

Vera 25.04.08 13:42

Já od ní měla Realities, byla docela pěkná, taková nenápadná, dostala jsem ji od kamarádky. Ale ničím mě nezaujala natolik, abych si ji koupila podruhé, ale za vyzkoušení asi stojí každá vůně :wink:

Tana 25.04.08 13:51

Přesně tak. Realities jsem také měla a byla přesně taková jak psala Vera. Také jsem ji dostala jako dárek.

Gep 25.04.08 14:41

Realities jsem měla ještě z parfum.cz, ale to bylo docela zklamání. Barevná růžová vodička a vůně příliš jednoduchá, příliš jemná, zbytečná. :x

Ingrid 25.04.08 20:14

Ano i já jsem měla Realities a zdála se mi docela na úrovni drogérie,řídká,nic moc,ostatní neznám a moc přitažlivě pro mne nevypadají. :roll:

Širín 21.11.09 15:12

Už nevím od koho, ale dostala jsem před nějakou dobou zbyteček vůně Liz Clairborne (http://www.arome.cz/…tailvune.php?…) a co si pamatuji, tak byla podobná Madame Rochas , jen slabší a ne tak propracovaná, ale za tu cenu…

Bea 30.12.09 16:55

Jám vlastním LC Curve http://www.aro­me.cz/data/de­tailvune.php?vu­ne=5288 

Mňam, mňam, ovocenka+pižmo, chutná.Cítím tam ovoce+později ještě takové neovocné, charakteristické něco, co nedovedu rozklíčovat,
Měla jsem totiž v roce 1996 imitaci a nyní jsem si na to po letech vzpomněla, snažím se naschromáždit všechny staré vůně, co jsem kdy měla, snad abych si navodila mládí …

tapuz 30.12.09 21:47

Mám Lizsport . Je to taková nekyselá citrusovo-květinová vůně s mechovým a cedrovým základem. Jsou v ní cítit citrusy, ale spíše kůra, než šťáva, je to taková ta hořkocitronová vůně. Pod ní se linou jemné květiny. Vnímám ji jako suchou nesladkou, celkem jemnou vůni, používám ji do tepla, ale pro toho, kdo není specielně vysazený na sladké a těžké vůně, by to mohla být univerzálka. Není to žádná bomba, ale je příjemná.

jerry 03.01.10 22:32

Pro mě je Lizsport dost překvapivý objev (za málo peněž symfonický orchestr) - vůně, která strčí do kapsy mnohem zavedenější značky - lehká ovocně kytkově ledová - dominuje citrus, kyselé jablíčko, frézie, kosatec a cedr. Letní polévačka v pozitivním slova smyslu.

Juana 05.01.10 15:51

Souhlasím s těmi co píšou Lizsport - úplně vidím bílé šatičky, tenisovou pálku, kurt rozpálený sluncem. Samozřejmě se dívám zpod velkého slunečníku a piju chlazenou limonádu.

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist