LL Forbidden Flower

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 27.06.09 15:41
LL Forbidden Flower

Mám strašlivé( :) ) nutkání si tuhe vůni koupit a) kvůli flakonu a b)některá složení uvádějí květ pelyňku. Bohužel se mi nedaří na ni nikde narazit a očuchat ji :( Jaké s ní máte zkušenosti? Je z ní cítit pelyněk? Pod recenzí jsou dost protichůdné názory, někdo píše ovocná, někdo zase zelená…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 27.06.09 15:55

mela jsem vzorek, prijde mi hodne ovocna, takova hutnejsi Miss dior cherie

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Arome Danča02
Učednice 164 příspěvků 27.06.09 15:59

Já jsem zkoušela také jen ze vzorku, ale nejsem skoro schopná říct jaký je rozdíl mezi ní a klasickou Lolitou. Tahle je taková trochu jemnější, jinak mi přijdou úplně stejné. Ale krásné jsou obě :D

Na poličce 26 parfémů 39 miniatur 17 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 27.06.09 16:18

V klasické Lolitě mi moc nesedl lékořicový tón. Což je zvláštní, protože třeba ve slonovi od Kenza mi nevadí. Pokud je FF tak hodně podobná klasice,asi to nebude nic pro mě… :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 27.06.09 17:42

taky jsem v klasicke citila lekorici co mi tam vadila. Ve FF jsem ji necitila.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 27.06.09 17:48

…před nedávnem jsem ji zkoušela docela dost mě překvapila!..
Příjemně!.
Co si vybavuji, tak je to květinová vůně,lehce hladce zelená,
pelyněk a anýz jsou v té nejmírnější podobě, spíš vůni jakoby osvěžují a dávají jí šmrnc,
aby to nebyla obyč květinovka…
Paradoxně je hladší a oblejší(?) ze začátku - to asi ta fialka, mandle, pižmo..,
a po rozležení je z ní jemně čerstvá květinová vůně, lehce teplá… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fleur  27.06.09 21:26

Ten anýzový tón v ní cítím dost výrazně, stejně jako fialky, na mně jde do pudrova. V létě ji přistříkávám AA Anisia Bella, to se potom ubírá trochu svěžejší cestou. Jako zelenou či ovocnou bych ji neoznačila.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist