LL Forbidden Flower

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 27.06.09 15:41
LL Forbidden Flower

Mám strašlivé( :) ) nutkání si tuhe vůni koupit a) kvůli flakonu a b)některá složení uvádějí květ pelyňku. Bohužel se mi nedaří na ni nikde narazit a očuchat ji :( Jaké s ní máte zkušenosti? Je z ní cítit pelyněk? Pod recenzí jsou dost protichůdné názory, někdo píše ovocná, někdo zase zelená…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 27.06.09 15:55

mela jsem vzorek, prijde mi hodne ovocna, takova hutnejsi Miss dior cherie

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Arome Danča02
Učednice 164 příspěvků 27.06.09 15:59

Já jsem zkoušela také jen ze vzorku, ale nejsem skoro schopná říct jaký je rozdíl mezi ní a klasickou Lolitou. Tahle je taková trochu jemnější, jinak mi přijdou úplně stejné. Ale krásné jsou obě :D

Na poličce 26 parfémů 39 miniatur 17 odstřiků 166 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 27.06.09 16:18

V klasické Lolitě mi moc nesedl lékořicový tón. Což je zvláštní, protože třeba ve slonovi od Kenza mi nevadí. Pokud je FF tak hodně podobná klasice,asi to nebude nic pro mě… :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 27.06.09 17:42

taky jsem v klasicke citila lekorici co mi tam vadila. Ve FF jsem ji necitila.

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 27.06.09 17:48

…před nedávnem jsem ji zkoušela docela dost mě překvapila!..
Příjemně!.
Co si vybavuji, tak je to květinová vůně,lehce hladce zelená,
pelyněk a anýz jsou v té nejmírnější podobě, spíš vůni jakoby osvěžují a dávají jí šmrnc,
aby to nebyla obyč květinovka…
Paradoxně je hladší a oblejší(?) ze začátku - to asi ta fialka, mandle, pižmo..,
a po rozležení je z ní jemně čerstvá květinová vůně, lehce teplá… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fleur  27.06.09 21:26

Ten anýzový tón v ní cítím dost výrazně, stejně jako fialky, na mně jde do pudrova. V létě ji přistříkávám AA Anisia Bella, to se potom ubírá trochu svěžejší cestou. Jako zelenou či ovocnou bych ji neoznačila.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist