LM Parfums Hard Leather - Sex, sex, sex v lahvi porcování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 26.04.14 12:04
LM Parfums Hard Leather - Sex, sex, sex v lahvi porcování

Porcování úchvatné vůně

LM Parfums Hard Leather
Cena 100 ml 8200,–
za 10 ml 820,–

(možno i 5 ml)

• plus flakon či zkumavka
  • eventuelně pošta + 50,– Kč (poštovný 37-39,– + bublinková obálka 6-9,– + bublinky)
  • Praha možno předání osobně

Informace o parfému

Arome
http://www.arome.cz/…ard-leather/

Kafkaesque (neuvěřitelná recenze od Kafky)
citace: „The images that come to my mind when Hard Leather first opens on my skin are wholly inappropriate for further description. But it happens each time I smell the new fragrance from by LM Parfums. In the past, seduction has come to mind with a few fragrances that I’ve tried this year, notably Hard Leather’s older sister, Sensual Orchid, and Amouage‘s Fate Woman, but nothing quite like this. Nothing quite so animalic, so overt. This is not about coy, flirtatious seduction, but steamy intimacy“

http://www.kafkaesqueblog.com/…n-the-woods/

Fragrantica
http://www.fragrantica.com/…r-23415.html

Příspěvek upraven 28.04.14 v 09:08

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 26.04.14 12:05

100 ml láhev

- 10 ml Jedi
- 10 ml MonicaNY

ForeverAmber
Učednice 36 příspěvků 01.05.14 21:42

Hlasim se o 5 ml prosim :palec:

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 02.05.14 12:15

@ForeverAmber je to tvoje

100 ml láhev

- 10 ml Jedi
- 10 ml MonicaNY
- 5 ml ForeverAmber

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 05.05.14 00:12

@Jedi Moc pěknou recenzi jsi na ni napsal :palec: .

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 181 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 05.05.14 15:32

@MonicaNY snažím se, je to fakt úchvatný..:D

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 07.05.14 13:59

napsal jsem na to recenzi:

„Sex. Svádění. Vůně muže v kouři a kůži. Hebkost ženy na santalovém dřevě a ve vanilce. Dvě těla propletená na rozházené posteli v pokoji plném oblaků kadidla.
Vůně jeho krku, jeho brady zdrsnělé strništěm a přetrvávající stopy rumu na jeho rtech. Její tělo je zlatavé, hebké, obklopené medem a vlhké rozrušením. Těžkost, měkkost a čistá tělesná smyslnost.
Obrazy, které mi přicházejí na mysl, když si k vůni Hard Leather přivoním jsou úplně nepatřičné k dalšímu popisu… v minulosti mi přišlo svádění na mysl s několika vůněmi, ale nikdy ne takto. Nic tak animálního, neskrývaného. Toto není o diskrétnosti, svádění flirtováním, ale o žhavé intimnosti.“
Vůně se otevře žhavým intenzivním kadidlem, oudem z agarového dřeva a následuje živočišným pižmem, které je intenzivní, ale velmi velmi příjemné. Intimní a svůdné. Toto pižmo se v jeden moment skrývá a zase objevuje… přitahuje Vás… přivoníte si a ono zmízí… odkloníte hlavu, abyste se mohli zase nadechnout a je tam a najednou není. Objeví se rum, cedr, santal a další dřeva a poté med a vanilka. Perfektně namíchané.
Hard Leather je elegantní kompozice suchosti, sladkosti, koření, krémovitosti, kouře, kůže a dřeva s prvky vzrušující, nespoutané živočišnosti.
Hard Leather je vůně, kterou většina žen bude milovat na své kůži a taktéž bude neuvěřitelně sexy na muži.
Nemohu přestat očichávat ruku (třeba i když je cizí na které ulpěl tento parfém.

nausi
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 07.05.14 17:01

@Jedi Ach.....prosím 10ml.. :oops: 8)
(recenze i popis jak píše Monika úchvatné.. :potlesk: )

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 08.05.14 22:29

@nausi :D je tvoje

100 ml láhev

- 10 ml Jedi
- 10 ml MonicaNY
- 5 ml ForeverAmber
10 ml Nausi

zbývá 65 ml :D

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 19.05.14 19:42

100 ml láhev

- 10 ml Jedi
- 5 ml ForeverAmber
10 ml Nausi
10 ml Hanka Hankova

zbývá 65 ml :D

Příspěvek upraven 23.05.14 v 10:26

horse_66
Znalkyně 398 příspěvků 22.05.14 18:11

Dovoluji si přidat příspěvek Jediho z jiného vlákna , myslím, že to sem taky patří :)
Citace:
"Tak dívenky…

Ujasníme si to naposledy, evidentně některé nepochopily.

Vůně porcuju za ceny, které parfém stojí. Pokud parfém stojí 5000 Kč 100 ml. Tak porcuju za 5000 Kč + poštovný + flakon.
Pokud půjdete do krámu, tak si ten parfém koupíte také za 5000 Kč. Takže na tom žádná z Vás neprodělá.
A já s tím mám ještě dodatečné náklady, které jsem zmiňoval v předchozích příspěvcích.
Chápu, že můžete skákat metr vysoko, pokud by někdo porcoval za vyšší cenu než se obvyklá.
Za kolik parfém kupuju já je moje věc. A i kdybych ho koupil za polovic, tak je čistě na mě jestli vám ho dám za polovic nebo ne.
(A já některý parfémy kupuju za plnou cenu)
Jsem toho názoru, že pokud je to založený na solidaritě, tak pokud sečtu ty hodiny tomu věnované, tak si myslím, že je to solidární až až.
Co se týče podpory obchodů, to jsou ty místa, kam si můžete ty vůně přijít očuchat, tak nejsem zastáncem slev jiných než poskytuje veřejně obchod (ať je to Ingredients nebo Dušní 3 nebo Hermes nebo jinej.) Protože poskytování slev je cesta do obchodních pekel.
Nevidím jediný důvod, proč já bych flakon měl porcovat za cenu jinou než obvyklou.
Pokud Vás sere, že ti, co porcují z toho mohou něco mít, tak se postavte na hlavu. A všichni co porcují za to něco mají, ať je to sleva, poštovný zdarma, flakon, miniatura zdarma a já nevím, co ještě.
Evidentně je ale pro Vás zkousnutelnější model třeba 5+1 flakon zdarna než sleva 20 procent. A přitom se jedná o to samé.
Vám to může být u prdele, vy zaplatíte normální cenu a dostanete vůni, který byste musely koupit celou láhev, abyste dostaly tu cenu.
A pokud tady máte někde nějaký pravidlo (kde mimochodem), že musí nabízet za cenu na účtence nebo pokud za to dostane nějaký dárek, tak ho musí rozdat všem ostatním, tak se s ním jděte bodnout. (Na účtence můžu mít cokoliv.)
Pokud Vás to sere, tak porcujte sami.

Nemám zapotřebí, aby si tady na mě nějaký afektovaný slepice, který nepotkaly kohouta jak je rok dlouhej, otvíraly zobák. Takže si to celý porcování strčte do …,
Pro mě je nakonec levnější si ty flakony koupit celý sám a kašlat na Vás. S fajn děvčaty se vždycky rád podělím.
Takže doporcuju to, co tu mám a dejte mi svátek. Se tady nebudu dohadovat s nějakejma nánama.

Poroučím se. :kytka: :* "

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 31.05.14 18:59

JAKO POZORNOST ke každému odtřiku věnuji 5-10ml parfému M.F. Kurkdjian - Cologne pour le Soir.
Ještě musím vymyslet, jen do čeho to dám :D
K rozdání připraveno cca 150 ml.

Lady A
Znalkyně 482 příspěvků 03.06.14 17:48

Prosím o 5 ml. Děkuji. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 03.06.14 20:23

@Lady A je tvoje

100 ml láhev

- 10 ml Jedi
- 5 ml ForeverAmber
10 ml Nausi
10 ml Hanka Hankova
5 ml Lady A

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 16.06.14 20:33

100 ml láhev

- 20 ml Jedi
- 5 ml ForeverAmber
10 ml Nausi
10 ml Hanka Hankova
5 ml Lady A
20 ml Pete.21

zbývá 30 ml… jdeme do finále

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist