L’Occitane Rose Nuit de Mai, The Bergamote / Bergamot Tea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 24.04.09 10:34
L’Occitane Rose Nuit de Mai, The Bergamote / Bergamot Tea

http://www.nstperfume.com/2009/04/23/lo … ragrances/

Na ten čaj se docela těším. Bergamotový čaj mi sice nechutná, ale voní.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.04.09 16:14

Taky se těším na čaj, to je už druhá čajová novinka na kterou se těším.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 13.05.09 12:40
Ronna píše:
Taky se těším na čaj, to je už druhá čajová novinka na kterou se těším.
A která je ta první?
Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 13.05.09 17:35

Escale a Pondichéry :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Fleur  18.06.09 11:18

Další vcelku povedená čajovka od L´Occitane - na rozdíl od sladšího Thé vert a la menthe a „senovějšího“ Thé vert au jasmin je čaj s bergamotem více kořeněný a volně může asociovat čajové vůně od Bvlgari - Homme soir, Au thé rouge. Vůně si přesto ponechává spíše osvěžující charakter (a je to znát i na výdrži, která se na rozdíl od zmiňovaných vůní od Bvlgari počítá spíše v minutách než v hodinách).

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 19.06.09 09:11

l occitane bergamot.. velmi pekna vona, na prvy ocuch som si povedala, ze ju chcem, ale ta vydrz.. po 15 minutach bolo po nej…aj na kozi, aj na papieriku… uvazovala som o kupe, ale za 20ml dat 570, korun.. sa mi zda privela… skooodaaaa :o((((((

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fleur  19.06.09 11:34

Tak to jsem ráda, že zkušenost s mizivou výdrží nemám jako jediná. Už jsem si říkala, že možná ztrácím čich nebo soudnost (nebo obojí).

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 20.06.09 22:48

aj tak som neodolala pokuseniu a aj ked ma slabu vydrz, a dnes som si kupila 2O ml balenie…je jemnucka, ale velmi sa mi paci…dala som si k domacej pohode.. aj priatel mi ju pochvalil.. :o)))

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist