*LOEWE

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 06.03.11 17:03
*LOEWE

Vůně Loewe tu nejsou příliš zmiňované, ale když ano, tak většinou pochvalně.
Zmapujeme si je? Znám jen jednu a mám pocit, že je to škoda :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

Ukázat značku Loewe

Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5278 příspěvků 06.03.11 17:29

mám zkušenost jen s Agua di Loewe a Agua Ella.První je příjemná citrusovo - pelyňková unisexovka, svěží a originální, druhá je její dámská verze s podtónem květin.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.03.11 17:55

Agua de Loewe - pro neroliově svěží citrusový začátek se do značné míry podobá Eau d´Hadrien. Jinak je to dřevitě nasládlá zelenočajová příjemná letní osvěžovací vůně. Pro mě je velkým pozitivem nepřítomnost jakýchkoliv kytiček a ovocíčka.

Esencia Femme - od sluníčkem prohřátého citrusového koktejlu k suchému bergamotu. Navrch trochu růže, vodních kytek a cedru. Zajímavá a příjemná, leč mé
srdce bije pro Agua de Loewe :heart:

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 06.03.11 18:15

Zkoušela jsem jen nahořkle svěží vůni Agua de Loewe . Jak píše jerry - opravdu se podobá vůni Eau d´Hadrien.
Na mě je v ní moc zeleně, ale ve svém žánru je to povedená vůně.

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 06.03.11 20:13

Zkouším od pátku akorát Agua de Loewe Ella 

příjemná vůně, taková svěženka neulepená, se suchým citrusovým začátkem, s lehce tělově protepleným základem, ta mi sedí. A něco připomíná, nevím co, jiný parfém… Základ je podobný Fleur d'Eau od Rochas, ale jen tím tónem v základu, fleur je květinová bez citrusů.
Jsem zvědavá i na další kousky.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.02.12 08:26

Oživme téma. Na podzim 2011 byla na trh uvedena novinka - resp. nová verze bestselleru Quizas, quizas, quizas Passion. Znáte někdo původní nebo tuto ?
http://www.luxury-insider.com/…in-singapore
Zde reklamní klip http://www.youtube.com/watch?… .

Podle toho, co čtu na netu, tak je tato, u nás poměrně neznámá značka, ve španělsky mluvících zemích velmi populární…vysoce ceněny jsou nejen parfémy a kožené výrobky LOEWE, ale také reklama.
Např. tento klip na pánský parfém se známým matadorem rozhodně doporučuji ke shlédnutí… ;) http://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 09.02.13 10:08

@pichjit Musím souhlasit s tím, že je to příjemná (i když ne zrovna originální) vůně. V úvodu mi trochu připomíná Moschino Hippy Fizz (ale ta je o něco sladší). Ke konci jde více do vodních tónů. Na léto by mohla být fajn..
Jinak jsem od Loewe zkoušela ještě Quizás, Quizás, Quizás. A ta mi vůbec nesedla. :| Něco mi v ní vyloženě vadilo, tak vzorek šel hned o dům dál.

.. Hodně by mě zajímala klasická Aire a její „odnože“. Ale naslepo bych do nich nešla.

KateElizabeth
Znalkyně 257 příspěvků 24.03.14 05:56

:) Co říkáte na Loewe z nabídky obchodů?je tam některá co by stála za to na jaro? ;)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 13.06.14 10:49

Také bych se přimlouvala za (klidně jen krátké) zhodnocení novějších vůní této značky.. Jestli nějaká stojí za hřích..
Koukám na testery na elninu a váhám. :)

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 09.01.15 20:09

Koupila jsem Aire Allegro, čekala jsem vůni léta u středozemního moře a mám Rodrigueze.
Ať čtu složení jak chci, fíky, levandule, čaj…
Stejně mi voní jako Rodriguez. Máte jí ještě někdo?

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 10.01.15 14:31

@pichjit Jakého Rodrigueze Ti připomíná?
Tohohle?

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 10.01.15 17:00

Někde mezi Edp a L'EAU.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist