Lolita Au Masculine

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

24.02.09 08:38
Lolita Au Masculine

Ahoj… Měla jsem vzoreček, voněla mi překrásně:) tak jsem objednala dámskou verzi Lolity a… jsem zklamaná, není z ní tolik cítit „pendrek“, spíš cítím líh a vůni podobnou starým vodám na holení.. Pořád ale na pánskou Lolitu nemůžu zapomenout, myslíte, že se ji mohou nosit i ženy? Mně připadala sladká, svým způsobem i ženská, ale někde se zase dočítám, že působí hodně mužně… to bych nerada:)) díky, Lenka

Reakce:

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 24.02.09 08:56

Jakou verzi Lolity sis Leni objednala - edt nebo edp? :o

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 24.02.09 09:04

Lenkatu, ty jsi můj člověk. Ta pánská se mi líbí ze včech Lolitek nejvíc a také si ji chci pro sebe koupit.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.02.09 11:12

Jestli ji chceš, tak si ji kup, poněvadž už se prý přestává vyrábět.
A jestli ji může nosit i žena - mně se zdá, že může, právě proto, že je dost sladká, většinu lidí ani nenapadne, že je pánská a ne nějaký dámský orient…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

24.02.09 16:37

Dejno: edp … ta vůně mě fakt strašně zklamala, naštěstí jsem koupila jen cca půl balení 50ml, takže mi aspoň není líto peněz :? Máte ji? Necítíte z ní taky líh? :?

Ado: díky moc, to by mě nenapadlo, tak já jdu rychle do ní:)

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 25.02.09 13:34

ja ju mam, lieh z nej citim iba na začiatku…ale sklamala ma slabá výdrž..kým prejde do príjemnej podoby, už ju skoro necítim…ale možno som si na ňu príliš zvykla, preto ju nevnímam… :(

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

25.02.09 16:48
Kate píše:
ja ju mam, lieh z nej citim iba na začiatku…ale sklamala ma slabá výdrž..kým prejde do príjemnej podoby, už ju skoro necítim…ale možno som si na ňu príliš zvykla, preto ju nevnímam… :(

jojo, to je taky pravda, na to, jak se mi zdála ta vůně výrazná, tak moc nevydrží… za delší dobu mi na ruce voní, ale ze sebe ji necítím (ani okolí)… cítit je jen ten počáteční lihový puch:(

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 25.02.09 19:44
lenkatu píše: … cítit je jen ten počáteční lihový puch:(

ked tak rozmyslam, tak hej :( presne si to napisala… ale na oblečení je lepsia, pekne mi vonia šál aspon …

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

26.02.09 10:44
Kate píše:
lenkatu píše: … cítit je jen ten počáteční lihový puch:(
ked tak rozmyslam, tak hej :( presne si to napisala… ale na oblečení je lepsia, pekne mi vonia šál aspon …

Na vlasech taky voní pěkně, ale chce to nastříkat minimálně dvě hodiny před odchodem z domu :D Využít se dá, ale čekala jsem něco jiného…

Nemáte někdo tip na něco s podobnou vůní, ale větší výdrží a bez „lihu“ ?

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist