Lolita Lempicka Amarena Whim

fiore 10.12.08 16:33

Lolita Lempicka Amarena Whim

Leden 2009

Složení: višně, mošus, mandle

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Širín 10.12.08 17:34

Lolila má hezké flakóny, ale už by mohla udělat taky nějaký nový a ne jen „přidaný“.
Složení ve mě evokuje bomboniéru :lol: Už někdo zkoušel?

verunka2201 10.12.08 21:58

Jo flakonky pěkné, ale už trochu nudné a ne moc praktické :? Zatím jsem ji neviděla, ale v ČB mívaj všecky Lolity, tak snad bude i tahle. I když podle složení myslím, že mi z ní spíš budou trnout zuby… :|

Luna 28.03.10 22:53

Já jsem nedávno tuhle LL zkoušela a nejspíš si půjdu udělat těhotenský test, protože se nemůžu těch šílených fialkových sladkých Lolit poslední dobou vynačichat :conf: 8)

Takhle konkrétně je jak třešňová zmrzlinka

Incognita 28.03.10 23:53

Kdysi se mi líbila libitka LL - Les Caprices: Amarena, ale postrádala výdrž; třeba to tímto napraví…

MayaDeEssence 29.03.10 08:45
Luna píše:
Já jsem nedávno tuhle LL zkoušela a nejspíš si půjdu udělat těhotenský test, protože se nemůžu těch šílených fialkových sladkých Lolit poslední dobou vynačichat :conf: 8)Takhle konkrétně je jak třešňová zmrzlinka

Třešňová zmrzlina říkáš?
Tak teď jsi mi, ale udělala velkou chuť :)

Doufám, že jsi v Sephoře na Chodově najdu :)

MayaDeEssence 29.03.10 08:46
MayaDeEssence píše:
Luna píše:
Já jsem nedávno tuhle LL zkoušela a nejspíš si půjdu udělat těhotenský test, protože se nemůžu těch šílených fialkových sladkých Lolit poslední dobou vynačichat :conf: 8)Takhle konkrétně je jak třešňová zmrzlinka

Třešňová zmrzlina říkáš?
Tak teď jsi mi, ale udělala velkou chuť :)

Doufám, že jsi v Sephoře na Chodově najdu :)

Že jí v Sephoře najdu :lol:

Luna 29.03.10 19:30

No a taky voní jak višně v čokoládě. Ale ty fialky jsou tam taky cítit, i když ne tolik. Je prostě dobrá 8)

Sára 29.03.10 20:56

tak to jí musím vyzkoušet, už se těším

Dalia 02.04.10 21:45

Zkouškou bych nepohrdla, kdybych na ni někde narazila. 8)

Tanushka 24.08.10 14:52

Ty flakonky jsou pravdu trochu ohrané, ale složení pro mě vypadá velice slibně :)

Hailstone 24.08.10 21:15

Slintám, budu zkoušet. Až na ni někde narazíte, tak napište..

Lalaith 13.11.10 14:10

Už jste ji někde viděli? Zajímala by mě :conf:

Garfield 13.11.10 15:55

Neviděli a ani neuvidíme.Je to limitka, 30ml, vyroben jenom omezený počet kusů, tuším, že k příležitosti Sv. Valentýna :? V zahraničních eshopech občas někde je k vidění, u nás nevím :conf:

Dior 16.01.15 19:39

Lolita Lempicka WHIMS (Les Caprices) je niečo ine, ako to hore na fotke.
Lolita Lempicka WHIMS je set 4 kusov, pričom jedna je klasická Lolita a tri sú odnože, každá voní inak: škorica, fialka a čerešne(amarena. Takže pri streku normálnej si ešte pridáte tú zložku, ktorá vám najviac práve voní.
To čo je hore na fotke je limitka Amarena… aj fragrantica.com zle uvádza názov, kde nepatrí slovíčko WHIMS.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist