LOLITA LEMPICKA - CORAL FLOWER "FOTO"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dior
Znalkyně 252 příspěvků 25.06.08 19:41
LOLITA LEMPICKA - CORAL FLOWER "FOTO"

..tak a je tu prvé foto novinky… ktorá sa bude predávať od 1. 7. vo Francii… toto prvé je foto miniaturky

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Bipina
Učednice 34 příspěvků 25.06.08 21:11
LOLITA

Lolita má vážně dokonalé flakonky, to jsou umělecká díla..povedené..

Na poličce 12 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 26.06.08 16:24

Mně se ty flakony nelíbí, nemůžu si pomoct :roll: Ale kde je dnes v umění hranice kýče, to se nedá určit :conf: Snad jen že kýč „neposouvá“, a pokud takové flakony vzbuzují představivost, proč ne :wink:

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.06.08 17:07

Rozhodně to nejsou flakóny tuctové a mají nápad. Ne každý flakon Lolity se mi líbí, ale tenhle tedy ano. Evokuje ve mě bíle korály.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.06.08 17:08

:lol: :lol: :lol: což byl evidentně záměr, jak koukám :D . Zajímalo by mě, jak voní.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dior
Znalkyně 252 příspěvků 30.06.08 20:16
...a je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Nová alkoholová řada rozšiřuje světLsměrem k novým čichovým oblastem.

Mezi přirozeností a smyslností, mořská víla odhaluje novou zcela jinou ženskost, přirozenější a více instinktivní.Její vůně je divoká a intimní, dýchá větrem a pokožka je její skrýší.

Popis:
Oblázkové srdce zmrazenévlnami.
Kolem uzávěru jsou dary přírody jako kousek naplaveného dřeva, mušle a bílý korál, které zanechali své stopy jak plynul čas.
Vzácný podpispovznáší lahvičku L , která je vyložena perlami..
Krabička pískové barvy s krajkou z korálů, bílá barva L a nová dekorace krabičky uvnitř vodovými barvami.
Obsah: 30 a50mlSpray

Vůně:
Divoký a intimní nádech.
Vůně kontrastů, svěží jako nádech vzduchu a přitom intimní a vřelá.
Pokožka voní smyslnou a živočišnou přirozenoustí.

Vůně, která září (bergamot a tamarind) ve závanu slunce (salicyláty), kvetoucí v buketu slunečních květin (frangipani, hlodaševropský, ylang) a podpořená exotickou dužinou (kokosový ořech).
Intimní a smyslný základ vůně je mixem ambry, vanilky, pižma a zlatého dřeva (kašmírové dřevo), který nás svádí ještě více.

Fleur  30.06.08 20:29

Dior, máš-li ji, zkus, prosím, přiblížit jak voní ve srovnání s předchozími Lolitami. Díky!

Dior
Znalkyně 252 příspěvků 30.06.08 20:38
Lolitaaaa

..ešte bohužiaľ nemám, nie je k dnešnému dňu ešte v predaji, ale predpokladám že až vybehne na trh vo Francii tak do 2-3 dní ju budem mať aj ja… zbieram ich… a nesmierne sa teším.

Iris
Učednice 239 příspěvků 23.11.08 19:08

Holky, kdo ji máte doma, můžete ji přiblížit, popsat?! Složení se mi líbí, znám klasickou L a na Cosmu píší „Parfém Coral Flower je inspirován vůní L, ale je lehčí, méně vanilkový a více květinový.“ Což mě maximálně zajímá - L se mi zdá hodně cukrová, ale kdyby tam bylo víc květinek… hmmm 8) :D

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.11.08 19:12

Já jsem ji zkoušela snad před dvěma měsíci v Praze… opravdu mi přišla jako méně cukrová L, víc květin a taky trochu kokosu.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 24.11.08 17:35

…podle mne to není takový vanilkový dryják jako L(vanilka je tam jemná),
a ten kokos je tam dost výrazný(ale ne nepříjemně)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 24.11.08 18:18

Jé, že by se mi konečně mohl líbit nejen flakon, ale i obsah? :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist