Lolita Lempicka - Eau du Désir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 03.03.10 01:02
Lolita Lempicka - Eau du Désir

bohuzel oficialni popis nejde zkopcit
zda se, ze by to mela byt jakoze jarni kolinska - jsem zvedava :)

citron, verbena
fialka, jasmin, sambac
pizmo

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.03.10 09:43

tak to jsem zvědavá, od L. Lempické mě žádná vůně vyloženě nezklamala

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 03.03.10 19:46

Odkdy má být v prodeji?

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 03.03.10 20:59

Ten flakon je nějaký divný :shock: Jako na půl lahev, na půl jabko…to vypada jako napodobenina z tržnice… :conf: Složení nevypadá až tak zle…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 03.03.10 21:00

Takový tvar má už deodorant ke klasické Lolitě.

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 03.03.10 21:04

To je možné :conf: , já Lolitu až tak moc nesleduju, nic moc mě od ní nezaujalo :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 03.03.10 21:39

ja miluju lolití styling vseho :D pro muj vkus naprosto uzasne - casem jsem si vnutila i vune samy :D L jsem tedy nemusela, ale s „prvni“ lolitou jsem trochu bojovala - nicmene touha po flakonku zvitezila :mrgreen: jsem moc moc povrchni a nestydim se za to :mrgreen: :mrgreen:

tahle novinka je uz na strankach v prodeji, o uvedeni do parfumerii tam nic nepisou … a ani google neni prilis stedry s informacemi - pouze 4 stranecky

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fleur  05.03.10 21:32

Citrusový začátek, po němž štafetu převezme tradiční fialka - to si moc neumím představit, ale může to být dobré. Jenom nechápu, proč ta růžová barva…

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 05.03.10 21:40

Bude se prodávat jen v 100 ml flakonu. http://www.fragrantica.com/perfume/Loli … -8218.html (Už i první recenze)

pipi
Učednice 201 příspěvků 16.03.10 08:45

z jarnych noviniek ma zatial zaujala najviac, na papieriku sa rozlezala do celkom milej jemnej pudrovo-fialkovej vone (zaciatok zavonal trocha citrusovo). Na ruke vydrz nic moc. Mne sa flakon praveze paci, viac ako klasicka lolita. Budem este testovat, ci ju nahodou nebudem potrebovat :conf: Na nete pisu, ze je to limited edition, skoda.

Na poličce 17 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 16 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 01.04.10 00:02

klasická lolita s citronovou kůrou v hlavě, možná ubrali trochu spáleného cukru. 100 ml tedy ani náhodou, miniaturku bych brala

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5276 příspěvků 01.04.10 05:21

Flakon krásný, ale ten nešťastný rozprašovač.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 02.04.10 19:27

…nic neobvyklého u Lolity - divný začátky/hlavy… …U Midnight Fragrance je taky divnej začátek, takovej splácanej, a pak se vůně rozleží do ovocně pudrový nádhery…!
Tady taky - proč do „hlavy“ citron a pak obrat o 180st. a fialky?!…
(= zase hrozí přetrpět začátek..?.) …na druhou stranu - LL je Polka? - a ty jsou tak trochu „vulgárnější“, ve smyslu bláznivější, živočišnější, trochu „lacinější“, „jednodušší“…, přesto jim to neubírá na ženské přitažlivosti… :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4049 příspěvků 04.04.10 13:36

Měla jsem „plné ruce“, takže jen papírek. Když pominu ten příšerný rozprašovač, tak vůně se mi líbila moc a rozhodně mě zaujala. Jemná, mírně sladká zelená fialka. Výdrž na papírku celkem malá, jaká asi bude na ruce? Rozhodně ještě vyzkouším.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Klaruchanda
Učednice 96 příspěvků 05.04.10 15:20

kamarádka testovala a byla z ní vysloveně nadšená (a to mi o všem tvrdí, tak moooc je to sladké, a to si myslím, že moc „lepivé“ vůně nemám) - co jsem z ní cítila mne nijak nenadchlo, ale příjemná je.. cítila jsem cosi a pudřík (?) a to nijak výrazně (ale je fakt,, že jsem byla celkem kvalitně navoněná Sycomore)

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist