LOLITA LEMPICKA L

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 11.07.08 17:43
LOLITA LEMPICKA L

Při mém zkoumání jsem na narazila na tuto vůni a podle složení je zajímavá 8) Zajímalo by mne jaká je a pokud ji některá máte, nebo jste jí zkoušela, podělte se se mnou prosím o vaše názory :D Flakónek je překrásný a co se skrývá uvnitř :?: Ada ji popsala v recenzi pěkně a o to mě láká více :lol: 

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.07.08 19:26

na první přičichnutí mi připomněla okamžitě Aquoliny Pink Sugar - to jest cukrová vata a řekla jsem si ajaj, ale pak se rozležela do takového elegantnějšího tónu než Pink Sugar a tak jsem koupila na fóru odstřik ale nejsem si jistá jestli je úplně ready, už nevím od koho jsem ho kupovala ale dotyčná prý originál lahvička už tekla (takže možná by taky nepoznala jestli má vonět takto, jí nic nezazlívám), tak se musel zbytek přelít - vůně je již mírně ztmavlá ale je prostě slaďoučká ale jinak než klasická Lolita ale opět hodně vanilky, řekla bych i skořice - odstřik je na mne ale příliš lepkavá vůně - budu muset asi znovu zajít vyzkoušet jestli je opravdu Lolita L taková - nebo už je odstřik starý, každopádně je taky pro mě zajímavá - jako každá Lolita výdrž je skvělá.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Fleur  11.07.08 20:54

Mně trošku připomíná L´Instant od Guerlainu a toaletku L´Occitane Med a citrón. Nejraději jsem ji používala v zimě, ale právě pro podobnost s výše uvedenými, které vlastním, jsem ji už opakovaně nepořizovala. Je sladká, ale žádný prvoplánový sirupový útok! Myslím, že rozkládat se bude na každém trochu jinak, já na sobě cítila i lehce zkaramelizovaný tón. Pokud ti sladké vůně neobracejí žaludek (a nemáš-li nějakou podobnou), tak koupí nic nezkazíš; Lolity obecně i dobře drží, zvláště na oblečení.

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 11.07.08 20:57

Holky já sladký vůně můžu, přímo miluju :lol:
Fleur koukni ke mě na poličku, myslíš, že by se mi tedy mohla líbit :?: :D

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.07.08 21:04
Fleur píše:
Mně trošku připomíná L´Instant od Guerlainu a toaletku L´Occitane Med a citrón. Nejraději jsem ji používala v zimě, ale právě pro podobnost s výše uvedenými, které vlastním, jsem ji už opakovaně nepořizovala. Je sladká, ale žádný prvoplánový sirupový útok! Myslím, že rozkládat se bude na každém trochu jinak, já na sobě cítila i lehce zkaramelizovaný tón. Pokud ti sladké vůně neobracejí žaludek (a nemáš-li nějakou podobnou), tak koupí nic nezkazíš; Lolity obecně i dobře drží, zvláště na oblečení.

Med mám ve vůních právě moc ráda - L ´instant, Soir de Lune, ty mám ale pořád pátrám po nějaké další medové :) , poradí te? Sladké mi samozřejmě nevadí. jaká je ta L ´occitane má výdrž?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 11.07.08 21:13

Sáro vzpomínám, že med je i v Boucheron Initial :conf:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 11.07.08 21:14

Mě přijde hodně medová Armani Code.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.07.08 21:15
fiore píše:
Sáro vzpomínám, že med je i v Boucheron Initial :conf:

je pěkná ale je na mě slabá

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.07.08 21:16
janas píše:
Mě přijde hodně medová Armani Code.

Armani Code se mi nelíbí, nevím proč, zdá se mi to taková neosobní vůně

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 11.07.08 21:19

Mě taky moc ne - je na mě příliš sladká a vanilková.
Jinak jasně medový je Parum Sacré, ten miluju. (Med s pepřem.)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 11.07.08 21:26

Med je ještě v Roberto Cavalli Oro, La Perla For Women a v Guess Gold je medová ambra :idea:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.07.08 21:38

Sacre jsem používala před 15 lety, teď mám zbytek ale už nějak mě nebere, ten Guess Gold jsem sháněla odstřik ale nikdo se mi neozval, můžete mi ho někdo trošku přiblížit???

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 11.07.08 21:47

Taky jsem po té Gold pokukovala už dříve, ale nikde jsem nesehnala vzoreček :? Podle sl,ožení je taky moc zajímavá :D

Fleur  11.07.08 22:18

Fiore, podle Tvé poličky soudím, že by se Ti líbit mohla. Jenom doufám, že mě pak nebudeš virtuálně kamenovat, kdyby to nebylo to pravé :lol:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 11.07.08 22:33

Fleur no to bych si ani nedovolila :lol: Znáš to, je to riziko podnikání :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist