Lolita Lempicka L

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paty  02.12.07 10:37

Myslíte, že se s ní můžu navonět do práce? Zatím jsem k tomu nenašla odvahu.Ta vůně mi připadá tak výrazná, že mám strach, aby mě kolegyně nevyštípaly.Je nás tam celkem hodně.Jaký máte názor vy?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 02.12.07 10:46

Když se navoníš jen lehce,bude to přijatelné.Od některých kolegyní spíše event. hrozí závist, že máš krásnou a drahou / vůni. Zkušenost mám takovou, že po otázce, čím člověk voní, následuje druhá, kolik že to stojí.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.12.07 10:46

Tak zkus malé množství, třeba jeden menší střik na předloktí nebo na krk, a uvidíš, co na to řeknou…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Paty  02.12.07 10:54

Asi je zkusím otestovat hned zítra, doufám že přežijeme všechny:) Díky.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.12.07 13:43

Já se tím normálně voním do práce a zatím mi nikdo nevynadal…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Silis
Učednice 200 příspěvků 02.12.07 13:59

L je krásná a klidně se s ní do práce navoň.

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 02.12.07 14:37
chava píše:
Když se navoníš jen lehce,bude to přijatelné.Od některých kolegyní spíše event. hrozí závist, že máš krásnou a drahou / vůni. Zkušenost mám takovou, že po otázce, čím člověk voní, následuje druhá, kolik že to stojí.

Pokud hrozí závist, je nejlépe ohledně ceny odpovídat nějak diplomaticky - např. že to byl dárek nebo výměna. Ale nedá se to říkat donekonečna…;-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 02.12.07 15:35
chava píše:
Zkušenost mám takovou, že po otázce, čím člověk voní, následuje druhá, kolik že to stojí.

Co ich je do toho? Nemusis na to odpovedat. To je tvoja vec. Ta otazka je nemiestna.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 02.12.07 15:46

samozřejmě. Já odpovídám slovy: ano, něco stála…Ovšem Češi jsou občas burani, tak se neomaleně ptají.Kdo se trochu vyzná v tomto zboží, tak se neptá, kdo ne,neomaleně tu otázku položí a pak 1.mlčky polkne, neb je to dražší než Avon s Pitralonem nebo za 2.pronese ironickou výčitku, že On tedy na to nemá. Na to si zapálí x-tou cigaretku nebo otevře každodenní porci Blesku.
Vem, kterých jsem se jedovatou poznámkou dotkla, se omlouvám. Leč, odpozorováno ze života.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 02.12.07 15:47

Lolita je tak úžasná vôňa, neprehliadnuteľná, sexy, luxusná… a hlavne nezameniteľná.
NOVINKY:
Lolita Lempicka predstavila hneď DVA kusy… Transcendant Sin & The Heart-Catcher Limited Editions by Lolita Lempicka
Madonna sa tiež odhodlala využiť svoje „znalosti“ parfumérky a dodáva na trh: Madonna Fragrance on the Horizon
Na Lolitu sa obzvlášť teším už aj preto, že začínam mať pocit, že Lempicka to zobrala od podlahy a jej vône už obsahujú aj skvelé medové peny do kúpeľa, telový peeling, telove mlieko, pleťove mlieko, tekuté mydlo…tuhé mydlo…telový púder…všetko z jednej vône…kiež by to tak bolo aj pri iných značkách.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.12.07 18:09
chava píše:
samozřejmě. Já odpovídám slovy: ano, něco stála…Ovšem Češi jsou občas burani, tak se neomaleně ptají.Kdo se trochu vyzná v tomto zboží, tak se neptá, kdo ne,neomaleně tu otázku položí a pak 1.mlčky polkne, neb je to dražší než Avon s Pitralonem nebo za 2.pronese ironickou výčitku, že On tedy na to nemá. Na to si zapálí x-tou cigaretku nebo otevře každodenní porci Blesku.
Vem, kterých jsem se jedovatou poznámkou dotkla, se omlouvám. Leč, odpozorováno ze života.

100% souhlas ! Češi jsou tak neomalení, že se běžně ptají, kolik vyděláváme, kolik stál náš dům, kolik dovolená atd. Na parfémy se už ani nikdo neptá…to vědí, že jsou menší položky…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Smajlík :-)
Učednice 199 příspěvků 03.12.07 00:05

To je pravda, taky s Vámi souhlasím, Češi jsou nehorázně závistivý národ a dokážou to člověkovi dát pořádně sežrat a zapomínají na to, že jak už píšete, vykouří 3 balíčky cigaret za den, třeba si dají každý den láhev, u chlapů 10 ks piva, od AVONU tisíc věcí, ketré ani v podstatě nemusí mít, ale protože to kolegyně prodávají a aby vypadaly důležitě, že na to mají, tak si něco objednají a pak na to nadávají, že to je nekvalitní a tak by se dalo pokračovat a pokračovat. Já si z takových lidí nic nedělám, je to jen a jen moje věc, co si koupím a kolik to stojí, sama musím vědět na co mám a když jim to vadí, tak je to jejich problém.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 26 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 03.12.07 09:47

Neviete náhodu niekto, či tá nová LOLITA bude aj v „bežnom“ predaji???? Aj keď verím že k nám sa dostane o dva roky.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 03.12.07 10:34

K původnímu dotazu Paty a následujícím reakcím:
Souhlasím s názorem, že L je vůně krásná, výrazná a podle mě slaďoučce hřejivá, zvláště v převánočním čase … Klidně i do práce. A pokud jde o dotazy kolegů a kolegyň, nemyslím si, že by bylo třeba jim vždycky konkrétní značky prozrazovat (tedy pokud je sami náhodou nepoznají), vždycky se dá odpovědět tak, aby bylo jasné, že svou momentální vůni chápeme jako součást své osobnosti, nálady apod. - a to jak z důvodu případné závisti, tak třeba „nebezpečí napodobování“, které se obvykle nevyplatí.

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 03.12.07 11:21

Suhlasim s dias.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist