Lolita Lempicka L padělek?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikola24
Nováček 27 příspěvků 26.10.12 14:43
lolita lempicka L padělek?

Ahojky, prosím o radu zkušenějších. Našla jsem inzerát na tento parfém, ale bojím se že se jedná o padělek (je totiž za hodně dobrou cenu) :think: Pánovi jsem psala, jestli mi může poslat foto flakónu a poslal mi jen tuhle fotku krabičky. Já tento parfém neměla, takže nemůžu porovnat s originální. Předem děkuji za názory :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1738 příspěvků 26.10.12 16:14

Víš, upřímně řečeno. Na aukru a omlazení a jim podobných, bych si nic nekoupila, právě z důvodu vysokého rizika, že se napálím. Raději si připlať a kup třeba na Elninu, nebo jedenklik, nebo xparfemy.
Na Elninu jí teď mají 50 ml za 520,– Kč + poštovný. Když se zaregistruješ dostaneš ještě slevu 3%.
Na těch fotkách se mi krabička zdá být ok. Koukám vždycky po celofánu, jak je jím krabička obalená. Jinak nemůžu radit, než si připlatit a mít jistotu.

Příspěvek upraven 27.10.12 v 20:10

Na poličce 86 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22757 příspěvků 26.10.12 16:51

LL se často napodobuje, vídávám padělky na blešáku. Zrovna minulý týden se jich vyrojilo ! Pakli nemáte možnost osobního předání nebo nejde o prověřeného prodejce, vyhněte se nepříjemné zkušenosti. Neposkytnutí fotky, jakou požadujete, je určitý varovný signál.

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Nikola24
Nováček 27 příspěvků 27.10.12 19:27

Ok, radši nebudu riskovat a objednám radši z toho eshopu. Děkuji za rady :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 12 parfémů

drobececek  28.10.12 13:52
@74SLena píše:Na těch fotkách se mi krabička zdá být ok.

Mně ne. Ten vytlačený reliéf mi přijde oproti krabičce, co mám doma, moc vysoký. :think: I písmo se mi zdá až moc protlačené a trochu rozplizlé.

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1738 příspěvků 28.10.12 19:35

@drobececek
Drobečku hoď sem fotku jestli můžeš. Koukala jsem jen na krabičku po Elninu a Cosmo a na ten celofán. L doma nemám (je to chyba, flakonek je nádherný)

Na poličce 86 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Annick
Nováček 20 příspěvků 16.11.12 10:06

Já bych si taký nikdy nekoupila vůni na aukru, nač riskovat, když v prověřených obchodech je to levný.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 22757 příspěvků 16.11.12 10:11

Tu máte originální balení padělku za pěknou cenu, pánská vůně…

http://aukro.cz/…3907262.html

Na poličce 636 parfémů 131 miniatur 666 odstřiků 1013 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist