Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 07.04.11 13:09
Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette

Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Hlava: petit grain, ružové korenie Srdce: hloh, hrachor, karibská magnolia Základ: pižmo, kosatec, ambra

skupina: Oriental Floral

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 07.04.11 13:21

To jí chtějí ještě odlehčovat? :roll: Už tak skoro není cítit.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 10.04.11 09:56
EvaKm píše:
To jí chtějí ještě odlehčovat? :roll: Už tak skoro není cítit.

chtějí aby nebyla cítit vůbec :lol:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 10.04.11 11:29

Já bych ji hned neodsuzovala.. EdP se mi sice líbila, ale byla na mě (hlavně v úvodu) hodně ostrá a kořeněná.
A koukám, že EdT má trochu jiné složení, tak třeba bude v tomto ohledu snesitelnější. Vyzkoušíme a uvidíme.. :)

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 10.04.11 18:07

…právě jsem se chtěla zeptat, jestli je rozdíl ve složení mezi EdP a novou EdT.?., protože u této nové se mi složení líbí.! :D

(ale ten - pardon - hnusně barevnej sátecínek :speechless: kolem hrdla…)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 08.06.11 21:28

Je jemnější než EdP, ale rozhodně to není žádná slabota - zkoušeno ve vedru a drží už 9 hodin.....
Komu se líbí EdP, doporučuju vyzkoušet i EdT :wink:

Pro Miru - ten sátecínek je ještě hnusnější než u EdP :mrgreen:

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.06.11 22:17

…ho servu, no :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 08.06.11 22:19

…servi a zahoď :mrgreen: - kdyby byl aspoň červený s bílými puntíky, jistě by se hodil třeba Ferdovi Mravencovi, ale toto :roll:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 09.06.11 06:07

Už ji mají? :D Zkusím, zkusím… EDP se mi líbila, ale pak mi přišla dost ostrá, tohle by mohla být dobrá volba. :)

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 09.06.11 08:18

V Sephoře je.

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 11.06.11 12:14

Už jsem ji zkoušela a dávám palec nahoru. Je to stará známá Si Lolita bez toho štiplavého pepře. Celkově taková decentnější a oblejší varianta původní vůně, která i přes výrazné zjemnění drží několik hodin.

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 11.06.11 16:31

Tak to zní velmi dobře… zkusím. :)

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 12.06.11 12:03

To zní pěkně - ten pepř v té původní byl na mě už trochu moc… Jinak se mi líbila… (ale efekt podobný jako u Sensuous, která je taky hodně pepřová, evokuje mi to napepřené maso :oops: :oops: )

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4192 příspěvků 17.10.11 19:58

Tak ji mám doma a líbí se mi víc než verze Edp. Tu jsem sice zkoušela jen na papírku, líbila se mi, ale něco mi v ní vadilo, možná pačuli, protože mi přišla docela sladká :think: …Edt je super, taková vyvážená květinovka s kořením, které ale neštípe v nose, ale dodává vůni příjemný pikantní nádech. Přijde mi i lehce pudrová…za mě má palec nahoru :palec: ..v tomto případě bylo odlehčení dobrým tahem. Musím říct, že má i docela výdrž, stříkla jsem jen jednou na zápěstí, kolem desáté ráno a přestože jsem ji zkoušela umýt, aby se netloukla s Euphorií po které jsem ráno sáhla, tak si pořád ze zápěstí cítím 8-o …zítra se s ní zleju pořádně :twisted:

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 18.10.11 08:39

To jsem moc ráda, že Ti sedla. Souhlasím s Tebou, že v tomto případě odlehčení prospělo.. EdP je pro milovníky výrazného pepře. Sice na sebe víc upozorňuje, ale taky mnohem víc štípe v nose. Po nějaké době mi tím pepřem lezla na nervy. I přesto, že je to jedna z mých oblíbených složek.
EdT začíná taky pepřem, ale pouze jemně. Po nějaké té minutě se přehoupne do jemných nesladkých hrachorů a magnólií se zajímavým doplňujícím tónem - něco zeleného a zároveň ovocného. S trochou fantazie by to mohl být ten hloh.
Konec je dost podobný EdP, možná o trochu „ženštější“.
Na to, že je EdT spíše jemná vůně, tak překvapivě dlouho drží. Popsala bych ji jako svěží květinovku s kořením na denní použití. Oproti jiným Lolitám je trochu umírněnější. Neřve tolik do okolí, ale je „svá“ jako ostatní kousky od této značky. Mé sympatie si mimo jiné získala i tím, že mi něčím připomíná mou oblíbenou Couture od Moschina. :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist