Lolita Lempicka Sweet

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 01.10.14 22:08
Lolita Lempicka Sweet

Lolita Lempicka Sweet 30/50/80ml EdP

cherry-cocoa lipgloss accord
iris
cashmeran, musk

10/2014

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat parfém Lolita Lempicka Sweet

Ukázat značku Lolita Lempicka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.10.14 19:24

Autorkou je Anne Flipo, takže jsem docela zvědavá.
 http://www.fragrantica.com/…t-28177.html

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

vesper001
Parfémová maniačka 610 příspěvků 08.10.14 16:07

Jen aby to nebylo přeslazené… :think:

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 125 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Brigancia
Parfémová maniačka 587 příspěvků 08.10.14 17:16

Na novou Lolitu mě navnadil nedávný článek zde jsem na ní nesmírně zvědavá a určitě bych jí chtěla minimálně zkusit. Pravdou ale je, že mi při čtení složení trnou zuby samou sladkostí :lol:

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

albeni1  10.10.14 18:14

Jé ta se mi líbí :) krásný flakonek.
Ale cherry-cocoa lipgloss :D tak to nedám. To pro mne asi ani nemá cenu zkoušet.

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2544 příspěvků 10.10.14 18:43

Ono ani není kde zkoušet.
Sephora, Douglas, Marionnaud ani Fann už značku Lolita Lempicka překvapivě nevedou :(

Na poličce 1 parfém 221 miniatur 70 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 1 parfém

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3164 příspěvků 11.10.14 13:39

@India

V Brně z těchto 4 řetězců parfumérií je LL jen v Douglasu, ale tuto novinku Sweet nemají, včera jsem tam byla :mrgreen:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2544 příspěvků 11.10.14 17:22

@Verda2
Mně tvrdila prodavačka v Douglas na Vaňkovce, když jsem se ptala na Sweet, že značku LL již nevedou.
Stejnou informaci jsem dostala i v Olympii.
Přiznám se, že jsem uvěřila a po prodejně již nehledala :)

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3164 příspěvků 11.10.14 17:36

@India

Já byla včera v Olympii v Douglasu a normálně tam značku LL měli a měli ta starší jablíčka, i ten čtyřlístek Si Lolita s šátečkem, ale tu Sweet ne. Popravdě jsem se neptala, zda ji budou mít, ale odhadem cca 4 vůně od Lolity tam měli. Dřív mívali LL i v Sephoře a v Marionnaud, ale teď jsem ji viděla jen v tom Douglasu.

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2544 příspěvků 11.10.14 18:03

@Verda2
Věřím ti, já předtím sondovala ve Fann, Marionnaud a Sephoře, všude jsem šla k regálům najisto a byla jsem hodně překvapená absencí této značky.
Tak jsem ráda, že aspoň v Douglasu si ji nechali a doufám, že i novinku Sweet dostanou.

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3164 příspěvků 11.10.14 18:34

@India

Taky doufám :) , višně v hořké čokoládě…hmm, ty já tuze ráda :D , akorát nevím, jak to vyzní v parfému, ale zkusit se určitě chystám :)

GinaSpirit
Učednice 152 příspěvků 28.10.14 20:33

Velice mě láká - minimálně vyzkoušet. Flakónek vypadá skvostně! Pokud bude vůně příjemně sladká, budu jen a jen ráda. :P Až budou v nějakém e-shopu mít vzoreček, určitě si ho koupím. Jsem na Sweet opravdu zvědavá.. už teď se mi sbíhají sliny. :D

Na poličce 60 parfémů 5 miniatur 6 odstřiků 60 vzorků V tužebníku 12 parfémů

yarca3
Nováček 7 příspěvků 29.10.14 21:38

lolitu mám ráda,mám od ní dvě vůně..a měla jsem možnost zkusit „sweet“ teď o podzimních prázdniních ve francii - tam je bez problémů k dostání..a mám z ní rozporuplné pocity..sladké vůně můžu (jsem „angel“ lady :srdce: ) a v tomhle směru „sweet“ nezklamala :potlesk: !voní po třešních a čokoládě - ale voní strašně slabě!!!čekala jsem pořádnou dávku třešní a čekulády,ale smůla :? ..musím jí ale přiznat,že voní aspoň dlouho,předlou­ho..takže slabě,ale předlouho :)

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5278 příspěvků 30.10.14 05:49
@yarca3 píše:
lolitu mám ráda,mám od ní dvě vůně..a měla jsem možnost zkusit „sweet“ teď o podzimních prázdniních ve francii - tam je bez problémů k dostání..a mám z ní rozporuplné pocity..sladké vůně můžu (jsem „angel“ lady :srdce: ) a v tomhle směru „sweet“ nezklamala :potlesk: !voní po třešních a čokoládě - ale voní strašně slabě!!!čekala jsem pořádnou dávku třešní a čekulády,ale smůla :? ..musím jí ale přiznat,že voní aspoň dlouho,předlou­ho..takže slabě,ale předlouho :)

Kde jsi jí očichala?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

yarca3
Nováček 7 příspěvků 30.10.14 10:43

jak jsem psala - byla jsem o podzimkách ve francii a tam je už k dostání..netušila jsem, že u nás bude problém se k ní dostat :,( .. zkoušela jsem si ji tam 2×, abych měla odstup :) ..a je fakt, že držák to je - přežila let z francie a sprchu a doteď slaboulince voním - tj.nějakých 20 hodin :D

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist