L´or blanc od Torrente

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

silvie
Nováček 20 příspěvků 06.08.08 18:40
L´or blanc od Torrente

Mě po dlouhé době oslovil nějaký parfém a hned dva. Miss Dior Chérie Eau de Printemps 2008 - Chérie nemusím, ale tento, i když je to její lehčí odnož hned jsem Chérie Printemps vzala na milost a zamilovala se. Brala bych jí na období podzim/zima. A pak jsem narazila (líbil se mi flakon v nějakém časopise), i když mě odrazovala růžová voda, tak mě okouzlil L´OR BLANC od Torrente. Myslím že novinka od Torrente toto léto a hned mě něco na té vůni učarovalo. Přičichla jsem k papírku a neodtrhla nos, i na kůži dobrý. Složení:hlava: mandarinka,květ pomeranče, pepř, citrus srdce: osmantus, jasmín základ: pačuli, santalové dřevo,ambra. A taky jsem zkusila Max maru GOLD TOUCH k mému překvapení úplně z jiného soudku než ostatní max mary, silně mi připomněla Omniu (hnědočervené prstence) od BVLGARI. Tak to byl můj malý příspěveček :lol: Silvie

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.09.08 13:17

l´or Blanc je zcela jiný než klacický L´or ve kterém cítím hlavně kávu, tento nový L ´or je podle mě spíše ovocenka ale není nejhorší - jsou v ní i zajímavé tóny. Max Mara gold je podle mě hlavně dřevitá - cítím ořezané tužtičky.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist