L´or blanc od Torrente

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

silvie
Nováček 20 příspěvků 06.08.08 18:40
L´or blanc od Torrente

Mě po dlouhé době oslovil nějaký parfém a hned dva. Miss Dior Chérie Eau de Printemps 2008 - Chérie nemusím, ale tento, i když je to její lehčí odnož hned jsem Chérie Printemps vzala na milost a zamilovala se. Brala bych jí na období podzim/zima. A pak jsem narazila (líbil se mi flakon v nějakém časopise), i když mě odrazovala růžová voda, tak mě okouzlil L´OR BLANC od Torrente. Myslím že novinka od Torrente toto léto a hned mě něco na té vůni učarovalo. Přičichla jsem k papírku a neodtrhla nos, i na kůži dobrý. Složení:hlava: mandarinka,květ pomeranče, pepř, citrus srdce: osmantus, jasmín základ: pačuli, santalové dřevo,ambra. A taky jsem zkusila Max maru GOLD TOUCH k mému překvapení úplně z jiného soudku než ostatní max mary, silně mi připomněla Omniu (hnědočervené prstence) od BVLGARI. Tak to byl můj malý příspěveček :lol: Silvie

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.09.08 13:17

l´or Blanc je zcela jiný než klacický L´or ve kterém cítím hlavně kávu, tento nový L ´or je podle mě spíše ovocenka ale není nejhorší - jsou v ní i zajímavé tóny. Max Mara gold je podle mě hlavně dřevitá - cítím ořezané tužtičky.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist