L'Oréal Casting Creme Gloss

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teryvevery
Nováček 1 příspěvek 30.01.12 19:56
Loreal casting creme gloss

Ahoj všichni,nebo spíše všechny :)
Vím,jsme asi úplně blbá,ale chtěla jsme se zeptat,jestli se loreal casting creme gloss vymývá-jestli je to tedy přeliv,případně jaké s ním máte zkušenosti.Barví dobře?Chytla vám dobře i případně konkrétní odstín 645 jantar (ta tmavší zrzavá :)?
Děkuji moc za všcehny odpovědi ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 31.01.12 12:41

Ahoj, ano, je to přeliv, vymyje se celkem brzy. Oravdu nedrží teda nic moc - a to jsem se barvila černým odstínem, který bývá většinou držák. S jantarem zkušenost nemám, ale zkoušky bych se nebála - ikdyby to byl průser, tak Ti dlouho na hlavě nezůstane. Jinak po nabarvení jsou vlásky nádherné, lesklé a zářivé - ale bohužel jen do dalšího umytí. Pak už se to opravdu jen rychle vymývá a proto už Casting nepoužívám…

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 01.02.12 14:20

přidám se tedy i se svou zkušeností. používala jsem skoro rok, blond odstíny ledová plavá 910 a 1010 nebo tak nějak,mojí chybou tedy bylo že jsem to používala celkem často,co 14 dní protože se velmi rychle opravdu vymývá..není to podle mě jen přeliv protože odbarví i odrůst lehce..jen co ale musím zmínit,že opravdu velmi ničí vlasy,po delší době používání..sice barva to byla relativně moc hezká,ale prostě vlasy jako sláma po tom roce používání,pak jsem to nepoužívala tak často,ale i tak, bych ji spíše nedoporučila,ale ten kondicionér co je u té barvy přiožen je jeden z mých nejoblíbenějších,ten mám ještě doma v zásobě,krásně citrsuově voní

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Nicol9
Nováček 1 příspěvek 07.06.13 18:39

Také bych přidala příspěvek,koupila jsem si si Casting loreal čokoládově hnědý a odstín mi chytl s nádechem do mahagonova,tak,že jsem spokojená nebyla :( ,čekala jsem od čokoládové,že bude do hněda.Jinak přeliv je super,krásně voní a vlasy jsou lesklé a nezničené.Vím,že i kaštanové odstíny chytají také do červena a karamel a pralinku jsem ani radši nezkoušela,to by bylo zřejmě do zrz.Moje vlasy jsou hnědé,tak nakonec jsem koupila značku Garnier středně hnědou a ta chytla krásně do přirozené hnědé barvy,jsem spokojená :) .Škoda,že Casting nedělá středně hnědou,ale Garnier je také dobrá značka,vlasy jsou hebké a lesklé.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist