Louis Vuitton

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.05.09 21:54
Louis Vuitton

Vím, že jsou tu příznivci i odpůrci. Já se donedávna o tuto značku moc nezajímala, ani ji neřešila, je tak trochu nad mé finanční možnosti. Nicméně už jsem se dopracovala k tomu, že mě značka LV začala zajímat a líbit se mi. Konkrétně je to klasická řada Monogram Canvas, nejvíc se mi líbí Alma a Noe.
Líbí se mi kupodivu i Multicolore, ta kombinace bílé s barevným monogramem mi přijde vtipná, ale tam nemůžu najít žádný pro mě přijatelný tvar.
Pochlubte se, kdo LV vlastníte, jaké kousky máte? :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 10.05.09 21:59

černou Almu v epi, hnědočernou Riberu v Damiere a lakovou červenou Wilshire, ta je nováček. K tomu jeden malý šáteček a ještě jeden červený větší plánuji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 10.05.09 22:17

tak já žádnou nevlastním, kabelky kupuji tak do 3 tisíc, víc je mi líto dát :cry: naše němčinářka měla originál kabelku (menší ) LV za 16000.- a k tomu na papíry ještě větší tašku v kopii LV a asi jsem barbar, ale já v tom rozdíl na první pohled vůbec nenašla :lol: samožřejmě je to tím, že se o tuto značku nezajímám, protože ona mi hned vyjmenovala a ukázala několik rozdílů!!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

barbucha  10.05.09 22:23

Já je taky moc nemusím, leda snad tu černou (nebo červenou) Almu bych zkousla…Dcera je na ně zatížená, má nějakej ten Damier do ruky a další malej přes rameno - k posledním narozeninám si tam poslala zetě pro šátek, a toho chudáka málem vynášeli nohama napřed. Tak si myslím, že s LV skončila :twisted:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.05.09 22:28

Kdysi dávno tu nějaké téma bylo… vzplál v něm spor mezi odpůrkyněmi a příznivkyněmi a skončilo to asi remízou :) Já patřím mezi odpůrkyně. Klasika se mi designem nelíbí (ta hovínková barva je hrozná), z jiných kolekcí bych si možná vybrala, ale ceny jsou moc vysoké - takovou hodnotu to podle mě nemá. Kvalitu mám ráda, za značku ovšem platit odmítám :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 10.05.09 22:32

Ja by som radšej vlastnila birkinku :oops: V dnešnej záplave napodobenín sa niekoľkodesia­toktisícový originál úplne stratí.. Bohužiaľ.. :?

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

barbucha  10.05.09 22:32

Taky nemám ráda hnědou :wink:

barbucha  10.05.09 22:36
Ada píše:
z jiných kolekcí bych si možná vybrala, ale ceny jsou moc vysoké - takovou hodnotu to podle mě nemá. Kvalitu mám ráda, za značku ovšem platit odmítám :)

Zajímalo by mě, jestli tohle není nějaký šméčko - ceny jsou poněkud podezřelé:
 http://www.mybagsvendor.com/

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 10.05.09 22:42

Já mám hnedou ráda :wink:
Nechci se nějak vymezovat jako odpůrkyně nebo příznivkyně LV. U LV mi se mi nelíbí tašky s monogramem … to se mi nelíbí stejně tak, jako košile od Versace s medúzou :D … navíc ta záplava „fejků“ … :speechless: (mimochodem, nošení napodobenin mi přijde tak nevkusné, jako třeba oprýskaný lak na nehtech nebo špinavé boty 8))
Jsou ale některé konkrétní kousky firmy LV, kterými bych nepohrdla, kdyby mi je někdo nadělil. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 10.05.09 23:25

Barbucho, těžko říct. Zkus ten obchod googlovat, jestli si o něm někde nepovídají.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 11.05.09 05:01
Ada píše:
Barbucho, těžko říct. Zkus ten obchod googlovat, jestli si o něm někde nepovídají.

na originály věřím jen z původních obchodů. Jinde bych nic nekoupila.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 11.05.09 09:24

Můj šálek kávy to také není. Vadí mi na tom ta jasná rozpoznatelnost - vlastně je to zavedená, známá značka luxusu, která hned udeří do očí- tak jako ferrari, zlaté hodinky Breitling, pásek s nápisem Dolce Gabbana.
V naší zemi má monogramka navíc přídech billboardu: JÁ JSEM BOHATÁ.- Tak jako obří nápisy Diesel a Replay na prsou.
Kvalitní bezesporu je. A esteticky se mi líbí i ta jejich monogram mini v canvasu. Nenosila bych je ale asi.
Můj sen - až budu hodně bohatá :lol: je Birkinka v černé barvě a Bottega Veneta v nějaké jejich šedo pudrové barvě. Aaaaaach jo…

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.05.09 09:28

Hezky se to tu rozjelo :) Vím, že ten rozpoznatelný monogram často udeří do očí a někomu to může připadat snobské. Mně se ale vážně líbí, i ta hovínková barva :) Ten mini monogram už se mi tolik nelíbí.

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 11.05.09 10:26

Tak to jsi, klubko, ten pravý adept pro monogram. Když si ho chceš pořídit z lásky a ne pro to, abys byla viděna.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.05.09 10:29

Lelo, jen mít ty přebytečné prašulky :wink: Zatím se jen kochám pohledem, to mě taky těší :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist