Love by Nina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 12.02.09 14:46
Nina Ricci Love by Nina

Složení : zelené jablko, květ třešně, mandle, frangipani

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 12.02.09 14:50

Podle složení by se mi líbila :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 12.02.09 16:39

..když to jablko nebude moc silné…?.,
tak mně taky :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.02.09 18:46

Ty barvy se mi nelíbí, složení zní zajímavě, kdyby tam toho jablka nebylo moc, proč ne. Jinak „štrůdlovitých“ vůní máme dost, že… :roll:

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 12.02.09 22:01

Tak to já naopak jablíčka můžu, červené od Niny se mi ale moc nelíbí, je takové nevyrazné, třeba bude tohle čerstvější :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 28.02.09 19:25

Na mě moc sladká, voní jako žvýkačky :lol:

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.04.09 11:39
Love by Nina
  • květinově ovocná
  • složení z Osmozu: Granny Smith, litchi, cherry blossom, mandle, frangipane, apple tree wood, white cedar, musk

http://www.osmoz.com/…Love-by-Nina

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 07.04.09 12:14
Ronna píše:
  • květinově ovocná
  • složení z Osmozu: Granny Smith, litchi, cherry blossom, mandle, frangipane, apple tree wood, white cedar, musk
http://www.osmoz.com/…Love-by-Nina

Kdyby byl „white cedar“ bílý čedar, byla by to gurmánská vůně :lol: . Podle mě flakón moc nic :x .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 10.04.09 21:13

Uf! Kvůli flakonku bych si ji tedy rozhodně nepořizovala… :roll:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 11.04.09 06:58

Flakonek se mě tedy nelíbí…připomíná mě cosi od Oriflame…tedy těmi barvami...... :shock:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 11.04.09 09:18

Flakon je klasická Nina, jen jinak barevný, holt je v letos v parfémové módě hitem č.1 zelená barva :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 07.05.09 19:19

Dnes jsem ji na sebe prskla. Mám miniaturku červené Niny, víc bych asi neužila, ale občas mám na ni chuť a pidiflakonek s červenorůžovou náplní a vršek ze stříbrných lístků spolu vypadá okulahodně.
Love je vyletněná Nina, tuctovice ovocnice, a přestože miluju zelenou, tento parfém vypadá s těmi příšernými světle růžovými lístky a zeleným břichem velmi lacině. Ve větším provedení ještě víc vynikne kýčovitost. To chce vidět osobně - obrázek je velmi milosrdný.

(Vůni dávám palec dolů, ale dnes jsem obzvlášť v ráži, tak omluva, komu se líbí. Špatná není, ale proč vznikla, nechápu, je taková… zbytečná.)

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 16.05.09 21:16

Aj, já necítím rozdíl mezi červeným jablkem Nina a Love by Nina :oops: Kromě lehoučce nazelenale jablečné /zmrzlinově umělé/ hlavy u Love je pro mne zbytek takřka identický, na léto pro mne obojí nemyslitené :roll:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 16.06.09 15:04
Evax píše:
Aj, já necítím rozdíl mezi červeným jablkem Nina a Love by Nina :oops: Kromě lehoučce nazelenale jablečné /zmrzlinově umělé/ hlavy u Love je pro mne zbytek takřka identický, na léto pro mne obojí nemyslitené :roll:

Mám úplně stejný názor. Červenou Ninu jsem používala v zimě, zelená je téměř identická a neumím si ji představit v teplém počasí. To by byl pro mě bolehlav.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 28.06.09 22:21

Můj tříletý syn se mi přehraboval vzorky a hlásil:„mámo dej mi čuchnout něco s jablkem“, tak jsem mu dala otestovat novou Ninu. Na tváři mu vyloudila gurmánský úsvěm se slovy:„ty jo, to je dobrý jabko“ :lol: Tak že bych si ji kvůli němu pořídila? I když výdrž není nic extra. Flakon mě ale odrazuje.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist