LR Health & Beauty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 25.04.09 15:35
LR Health & Beauty

Kto je to? Co je to?
Mám pred sebou katalog, preferuje sa tu aloe vera a ceny sa mi zdaju dost vysoke…su tu aj nejake „celebritie“ parfemy, no neviem…
Mate skusenost, nejake info?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.04.09 17:14

Nic moc o tom nevím, akorát že to distribuuje kamarádčina maminka. Ta kosmetika asi bude mít i nějaké léčivé účinky, protože kamarádka má atopický ekzém a používá krémy (či co vlastně; prostě něco na tělo) výhradně od této značky. Krom toho se voní jednou voňavkou od nich - bohužel nevím kterou, ale je moc pěkná, příjemná, ale přitom dost zvláštní (nechci říkat že podobná, ale podobně „divná“ a příjemná jako Sun od Jil Sander).

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 25.04.09 18:25

Dík Verunko. Mmch, predajcovia tvrdia, ze v CR su tieto vyrobky mimoriadne oblubene a známe…no uvidíme.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.04.09 19:16

Není vůbec zač, ostaně vím toho minimum :oops: Taky bych toho uvítala víc, tak kdo víte - šup sem s tím :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 26.04.09 22:28

No neviem..Tie prípravky s Aloe ma raz tiež zaujali, raz som mala takú (drahú) aloe-sadu od nejakej podobnej značky, ktorá tu nebola moc známa, a ten krém bol s bežnými aloe-krémami nezrovnateľný­..V pozitívnom zmysle…
Tento rok sa mi však dostal do rúk celý vzorkovník spomínaných celebritných a iných vôní od firmy LR, a vôbec sa mi tie vône nepáčili..výdrž sa mi zdala slabá, boli nejaké divné (nechcem hanlivo narovinu povedať, že „smrady“), nepáčili sa mi..a flakóny taktiež..Niečo sa mi na tom nezdalo..neviem..

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 22.11.10 16:51

Jedna známá tyto výrobky z aloe vera od LR koupila svému tátovi. Měl rakovinu, teď už přesně nevím čeho a musím se až divit, prý ho to vyléčilo. Lékaři už nevěděli, co mu mají dát za léky a toto pomohlo… Že by zázrak nebo účinná medicína?? Kdo ví…

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Alka
Učednice 85 příspěvků 22.11.10 16:58

LR taky trošku znám, distribuuje ho moje švagrová. Ceny jsou teda strašné…To aloe je prý dobré, ale mě se tda nelíbí ta cena. Vonavky jsem taky ozkoušela z testříků…a bléé, nic pro mě. S čím jsem však od nich spokojená , tak to je jejich Make-up. Je fak vynikající, nemastí, zmatní, a krásně kryje. A kupodivu není až tak drahý, protože ho je hodně.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 5 odstřiků 19 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 22.11.10 17:06

Ano, ty ceny jsou opravdu strašné. Jediné, co jsem zkusila koupit byla bělící pasta s nějakým stříbrem. Byla ve slevě, ale stejně byla drahá. Ale jako vánoční dárek se hodila, protože mám problémy vždy vymýšlet co mám koupit(a asi nejsem jediná) :) S parfémama má stejnou zkušenost. Nic moc :(

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 24.11.10 17:37

Moj priateľ od nich ešte používa taký deo stick , Jungle alebo B.Becker, a tie sú dobré. Tvrdí, že sú omnoho lepšie ako OldSpice a pod…

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Kamila01  24.01.12 20:49

S výrobky LR jsem se setkala v polovině 90. let, pak už ne. A pamatuji si, že byly kvalitní.

Cimrwoman
Nováček 21 příspěvků 09.03.12 23:02

Já se zase hned tak pro něco nenadchnu a nenadchla jsem se ani u LR. Jako první mě zaujaly samozřejmě parfémy, ale tohle byla na mě moc silná káva… všechno mi přišlo takové prvoplánové, někdy až vulgární. No jenomže nikdy neříkej nikdy, rok se s rokem sešel a já jsem si při studiu přírodní medicíny otevírala terapeutickou praxi a začala jsem se věnovat odkyselení a detoxikaci organismu. Musím říct, že na 5 jejich produktů z řady potravních doplňků teď nedám dopustit a vůbec si nedokážu představit, čím bych je jinak nahradila. Klienti ztrácejí otoky, kila i balast z těla a opravdu se jim uleví. Ovšem dost drahé to je, ale berou to jako investici.
PS: parfémy ale furt nee :zed:

Na poličce 88 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

naughtycat
Znalkyně 326 příspěvků 10.03.12 12:19

Moje mamka je taky LR prodejce. Můžu říct, že aloe skutečně pomáhá a jak už tu někdo psal, její koncentrace v porovnání s ostatními výrobky na trhu je neporovnatelně lepší.
Přípravky na vlasy jsou také kvalitní, hodlám je vyzkoušet. Dekorativní kosmetika je také kvalitní, ale drahá.
Co se týče parfémů, tak ty mě trochu zklamaly. Ale já jsem parfémový maniak :D
Líbila se mi jen Sarah Connor(kterou zrušili), voněla jako Éclat d´Arpége, měla dokonce lepší výdrž.
Pak mi ještě voní pánská Bruce Willis, ta je také povedená. Jinak mě vůně neoslovily :nevim:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 31 vzorků V tužebníku 6 parfémů

arooome
Nováček 1 příspěvek 14.03.12 01:12
pro naughtycat

Jestli je maminka LR prodejce, tak by měla vědět, že Sarah Connor je pouze přejmenovaná na Rockin´Romance. Prostě už vůně nemá záštitu hvězdného ksichtíku a díky tomu je i levnější ;) Já ji právě používám :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mischule3
Nováček 1 příspěvek 01.09.13 12:41

Ceny jsou strašné ale ten make up není zas tak drahý,mám pocit že si tady někdo nerozumí :) Mohla bych vědět v jaké cenové relaci si kupujete parfém?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shayne
Učednice 147 příspěvků 07.09.13 10:57

LR výrobky z aloe vera používám a jsou super. Nejlepší je emergenci sprej, trpním na vyrážky a opravdu to stačí nastříkat a do druhého dne je to pryč. Tyto produkty obsahují totiž vysoké množství aloe vera, proto jsou dražší v obchodech c produktech máte třeba 2% aloe vera, taky klidně i 70%

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 44 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist