LR- parfemy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 17.01.09 13:07
LR- parfemy

Prijela jsem domu, a zjistila, ze spousta vzorku co mam je od LR (driv, cca v 15ti jsem neresila co to je za vzorek a proste vzala cokoliv, bez znalosti).
Tak jsme se chtela zeptat, jde o normalni znacku, nebo dela napodobeniny? Mam par vzorku s cisly, i par vzorku se jmeny.
Jde o to, ze nevim, jestli je mam vzit do Prahy, jestli by byl pripadne zajem o vymenu nekdy.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tuze  17.01.09 13:17

S kosmetikou LR jsem se také svého času potkala, je to tak 12 let nazpátek. Prodejkyně měla takový pěkný kufřík a v něm řadu vzorků. Spíš bych řekla, že se jednalo o „vlastní produkci“ inspirovanou světovými vůněmi. Ty názvy byly jiné, žádný Canal 5 apod. Zvláště mi utkvěla jedna z nich, orientálka s názvem „Harem“. Možná měla evokovat Samsaru.

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 18.01.09 22:53

je to takový předražený avon, vůně mají s tvářemi známých osobností, ale napodobeniny pokud vím ne

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.01.09 22:59

Ceny jsou opravdu luxusní, kdysi jsem se s dealerkou LR setkala a vybírala mi vůni podle toho jaká se mi líbí barva :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 18.01.09 23:16

mam doma vzornik vuni, panske+damske, tusim podle horoskopu nebo ceho, mozna to byly i barvy? Je tam takove kolecko na to..
Kdyby ten vzornik nekdo chtel, rada ho za neco vymenim ;)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 19.01.09 10:31

LR je skratka niecoho? lebo si pamatam pred rokmi (asi 15), ked som chodila na strednu skolu, prisiesla kamaratka nejake vzorky, ja som si vybrala taku ampulku, este stale ju mam, na nej je L' de Racine (akoze znacka) a nazov vzorky bol Borneo. Odvtedy som s takymi vzorkami uz nestretla, ale to Borneo bola krasna vona. Viem ze tam boli este nejake podruzne nazvy, tusim Java. Nie je to nahodou to LR?

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 19.01.09 11:21

Myslím že LR je Lady Racine.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 19.01.09 11:30

Hura, tak som to konecne po rokoch nasla! Nema niekto nahodou este taku vzorku toho Bornea?

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 19.01.09 12:01

podivam se pak doma, ja to tam nechala :(

nasla jsem stranky LR
http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?…
ale nikde tam nepisou ze by to byla zkratka. Urcite vim ze mam ty vune ze startbox co tam pisou, ale pak mam asi 100 vzorecku co jsou jen ocislovany. Asi to bylo uz ze starsi kolekce, nevim. Ale jsou v krabicce se jmenem LR

Petrun
Učednice 48 příspěvků 19.01.09 12:18

Také jsem doma našla flakonek Racine oz. Buenos Aires.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 19.01.09 17:11

Na vůni Borneo si vzpomínám, respektive na ten vzorek - též se mi líbil, ale zda to byla LR Cosmetics, nebo něco jiného, to už nevím. Jj, tehdy po revoluci toho bylo dost a jak vidno, nic z toho se neuchytilo. Značka LR se dělala v německém Ahlenu a firma patřila českému emigrantovi Aleši Buksovi. Nadělal na tom tehdy pěkné prachy. Však aby ne, ty ceny byly na tu dobu víc než luxusní.

Na poličce 60 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 18.11.10 21:48

S LR jsem se taky setkala. Jeden můj známej mi o tom něco povyprávěl a měla jsem se rozhodnout, jestli bych do toho chtěla jít. Šlo o nějakou registraci či co a pak, když bych sehnala pár lidí, co by chtěli nějaký vyrobky nebo nějakou sadu koupit, mohla bych být tak vysoko, že by mi dali i auto… No, nakonec jsem odolala a nešla jsem do toho. Můžu říct, že jsem udělala dobře. Výrobky tam jsou opravdu moc předražené, ale abych neodbočovala od tématu… Říkal mi, že nikde v žádným časopise a TV a pod. nenajdu na reklamu LR… Jednou takhle listuju časopisem a ono ejhle..Byla tam vůně oh Heidi Klum… no, jinak pár vůní jsem tam očuchala, ale za ty ceny se mi moc nelíbila… Ceny byly cca stejné např. třeba jako u Gucciho… A mezi náma, raději si koupím Gucci, než nějakej parfém, která má nějaká celebrita pod hlavičkou výrobce LR… Toť můj názor..... A jak už tady někdo opomenul------něco jako opravdu drahej Avon…

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

ludmila.sirotkova
Parfémová maniačka 895 příspěvků 19.11.10 09:56

já se s těmito vůněmi taky kdysi setkala,určitě jsem taky nějakou měla a už si nepamatuji jakou,ale líbila se.
moje kamarádka už léta používá od LR-teda myslím,že je to tato značka vůni Aniqva-nebo tak nějak je hezká k ní suprově jde.
ale já ji nenápadně přeškoluji,občas jí dám nějaký vzoreček :D

Na poličce 35 parfémů 13 miniatur 19 odstřiků 256 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 19.11.10 18:08

Lady Racine kdysi dělávala kamarádka. Sama od nich používala napodobeninu Opia a to tedy byla paráda. Strašně se mi to líbilo, nějakou padesátku jsem si taky pak koupila. Kamarádka dodnes s nostalgií vzpomíná, že kdykoli se jím navoněla, tak ji chválili všude, kudy prošla. Věřím. Skutečné Opium už se mi tolik nelíbí, bohužel. Ta napodobenina byla trošku sladší a jakoby méně drsnější. A ohromný držák. Zajímalo by mě, jestli by mi voněla ještě teď, jestli už nemám zmlsaný nosík … :conf:

Pak jsem od nich měla parfém z matného červeného naprůhledného skla a uzávěr byl růžový. Asi už se nevyrábí. Voněl jako sladký ovocný čaj a kupodivu jsem na něj schytávala komplimenty. Není divu, byl to držák a BYL na mě cítit, narozdíl od toho všeho, co mám teď doma. :? Cosi na něm netěsnilo nebo se mi zkrátka zničil v kabelce a jednou mi trochu vytekl. Nasáklo od něj látkové pouzdro na sluneční brýle a několik let (!!!) všechny brýle, co jsem do toho pouzdra strčila, mi pak na nose voněly. Tomu říkám extradržák …

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

dusty  22.11.11 16:15

Z Racine som spoznala White Linen od E. Lauder, do mojej byvalej prace s tym prisla nejaka kamoska niekoho a tie flakony mali popisy s prikladmi, na ktoru sa konkretna vona podoba. Tak som si kupila vonu podobnu White Linen, neskor odskusala original, ktory si raz zaobstaram. Moja vtedajsia kolegyna takto spoznala Tresor, a od tych cias je to jej favoritka, v kabelke vzdy nosi 50-ml edp.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist