Lubin: Idole

McCarry 09.05.10 10:05

Lubin: Idole

Zkoušeli ste tuto EDT? Jaký mate na ní názor? Před týdnem mně přišel vzoreček. Neskutečná záležitost. Už je objednán.

Reklama

derad 09.05.10 10:24

já bych ji nenosil, ale je to velice povedená vůně. spooousta ingrediencí, ale v harmonii, není to přeplácané.

marc 11.05.10 15:05

velmi zajímavá vůně, pro mne v ní dominuje složka rumu a kmínu…

Juana 11.05.10 15:10

černé koření v rumu… nosila jsem ji v zimě
Velmi pěkná a neobvyklá vůně. Patří do té kategorie, kdy se Ti nestane abys ji jen tak potkal na někom jiném.

Chandler 11.05.10 15:18

Velké očekávání a … meruňkový kompot.

brukev 21.07.10 21:05

Velmi hezká a komplexní vůně, hezky všechno sladěné dohromady. Na rozdíl od ostatních moc rum necítím, respektive necítím naplno Tuzemák, ale tak nějak vzdáleně závan tvrdého dřeva zakápnutého kvalitním tmavým rumem.

daniela 05.04.11 15:00
jerry - 21.12. 2010 píše:A MÁM JI!!!!! Tak dlouho jsem pátrala po vůni, která by byla podobná AA Exaltant. Shiseidovská Feminite du Bois je sice taky částečně Exaltantu podobná, ale její dostupnost se už taky pomalu blíží nule. Začátek Idole je Exaltantu neuvěřitelně podobný, postupně se vyloupla sušší verze FdB. Krásná sladce kořeněná vůně, která má v sobě ještě navíc cosi z frapinovské 1270. Pouze pro pány je jí škoda…

Mám vzoreček a dnes jsem se s ním navoněla do práce - rozhodnuta nepoddat se zažitému dělení vůní na dámské/pánské - a vůně se mi moc líbí a cítím se v ní dobře. A díky recenzi z databáze (viz citace výše) už vím, proč je mi tak povědomá :)

MS61 08.04.11 10:42

Též disponuji vzorkem - dostal jsem jej neplánovaně jako bonus - a by jsem mile překvapen, ba nadšen. Ten rum či hrozinky naložené v lihu a s kořením jsou nádherné. Odstřik by mi rozhodně nevadil. :-)

Zdá se mi, že bych ho měl opět otestovat, hlavně s ohledem na vývoj a výdrž.

M.

derad 08.04.11 10:46

je tam toho ještě mnohem víc. tipnu si, že se ti bude líbit :D

MS61 08.04.11 10:50
derad píše:
je tam toho ještě mnohem víc. tipnu si, že se ti bude líbit :D

Já vím, já už ji testoval. Jen jsem zapomněl nahlásit. :oops:

Chci se k ní s odstupem vrátit a zhodnotit celkovou nositelnost (aspoň půl dne), vývoj a tak. Potenciální kandidát tužebníku. :whistle:

Michal

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist