Luciano Soprani "D"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gep
Učednice 218 příspěvků 29.04.08 14:53
Luciano Soprani "D"

Znáte někdo? Mám pokušení vzít ji naslepo, ale doposud na mě tato značka zrovna moc nedržela. Chtěla jsem vyzkoušet, ale u nás v parfumerii jsem neměla štěstí. :(

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 29.04.08 20:06

D jsem zkoušela ve Fannu /jinde jsem ji neviděla/ Milé překvapení /po smršti nepodařených vodnatých novinek typu Hippy Fizz, Sky a další/. Ovšem není to letní vůně :) Teplejší, jemná vůně, naprosto zřetelně jsem jednotlivé složky nerozlišila /zkoušela jsem povícero věcí a věnovala jsem se hlavně celkovému dojmu/, ale okamžitě se mi vybavil London /kostkovaná látka/ a Miss Soprani: řekla bych, že D je vylepšená verze Miss Soprani, zbavená sladkosti /a ananasu, zase úplně nesladká není/, už o D uvažuji na podzim nebo na chladné léto :P
Podle mého dojmu /zkouška 1 x na kůži/ je v D všeho tak akorát, takže při teplotách kolem 15 stupňů /pod 20/ by mohla být ještě dobře nositelná, ale do třicetistupňových letních dnů nebude /nositelná pro některé ano, nicméně s ohledem na okolí raději ne/.
Při srovnání s oficiálním složením pro mě bylo radostné především poznání, že meloun, ananas, konvalinky ani pomeranče /potenciální rizikové prvky pro mne/ jsem necítila, je možné, že v D jsou, ale velice nezřetelné, že si jich člověk ani nevšimne, tyto složky určitě nevyčnívají /snad lehounce jsem cítila náznak skořice - také by to mohlo být „zimní jablko“, nesvěží, ne moc sladké a skořice - ale jen krátkou chvilku zezačátku, D není skořicová vůně. Ani jablečná. Mmch. kokos uvedený v základu jsem taky nezaregistrovala. /
Kdo právě nehledá osvěžující chladivou sprchu na léto, ale naopak ženský, teplejší parfém /není těžký nebo řvoucí do okolí, jemný, sladší - lehce, ne bonpari/, mohl by být spokojený. Mně se D zdála hodně líbivá, ale zase ne natolik / i vzhledem ke značce/, že by se začala rozšiřovat masově :D Možná pozor s nákupem, jestli nesnášíte jasmín nebo tuberózu, jsou tam, byť ve své něžnější podobě :) V kontextu novinek poslední doby musím hodnotit pozitivně :) Ale před případnou koupí raději ještě otestuju, nejsem si stoprocentně jistá, jestli D není ten případ, kdy se parfém zkoušením omrzí /na druhé straně pokud porovnám s tímto typem omrzivší se vůně - např. s F for Fascinating, D je zajímavější/

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 29.04.08 20:11

Gep: výdrž je průměrná. Vyšší než jiný Soprani /třeba proti vodičce jako byla Jolie je D super držák :D /, ale Burberry má výdrž mnohem lepší /London na mně drží skoro celý den: D celodenní nebude, možná u pár šťastlivců/

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Gep
Učednice 218 příspěvků 29.04.08 21:14

EVAX: Děkuji moc za tak krásný a obsáhlý popis. :wink: Budu muset někde vyzkoušet, asi zítra, nebo v pátek skočím do Fannu.

London mám ráda, je pro mě nostilený i v létě, pokud není opravdu velké horko, takže na „D“ jsem o to zvědavější. :D

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist