Luciano Soprani - Strass

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 29.09.09 20:10
Luciano Soprani - Strass

Je mi jasné. že tahle vůně není zrovna středem pozornosti. Někoho by ale třeba mohla zajímat a podle mých zkušeností není lehké vygůglit její složení, není ani na webu výrobce (výroba už byla ukončena). Získala jsem příbalový letáček, kde je složení uvedeno, takže tu dávám k dispozici případným zájemkyním.

Květinově dřevitá chyprová vůně.
Hlava - bergamot, mandarinka, konvalinka, skořice.
Srdce - ylang-ylang, růže, jasmín, kosatec.
Základ - pačuli, santalové dřevo, cedrové dřevo, ambra, benzoin, větvičník, kadidlo, pižmo.
Po rozvonění hodně sladká - hlavně růže a snad ylang-ylang, v pozadí jemná mýdlovost, vůně celkem silná, ale hladká, neagresivní. Staromódní. Typově bych ji přirovnala k Diamonds and Rubies od Elizabeth Taylor, dost se jí podobá.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 30.09.09 08:30

A co Flirtissimo?Nedodal by někdo nějaký bližší popis?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 30.09.09 08:39

Strass jsem kdysi měla a musela jsem ji darovat své matce.Na mě byla strašně usedlá, staromódní, chvilemi zatuchlá.Hodně jsem v ní cítila kadidlo a to já ve vůních můžu opravdu jen hodně malinko, jinak se mi dělá zle.Maminka ji sice vypotřebovala, ale podruhé by ji taky mít nemusela.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 30.09.09 08:41
tapuz píše:
Je mi jasné. že tahle vůně není zrovna středem pozornosti. Někoho by ale třeba mohla zajímat a podle mých zkušeností není lehké vygůglit její složení, není ani na webu výrobce (výroba už byla ukončena). Získala jsem příbalový letáček, kde je složení uvedeno, takže tu dávám k dispozici případným zájemkyním.Kvě­tinově dřevitá chyprová vůně.
Hlava - bergamot, mandarinka, konvalinka, skořice.
Srdce - ylang-ylang, růže, jasmín, kosatec.
Základ - pačuli, santalové dřevo, cedrové dřevo, ambra, benzoin, větvičník, kadidlo, pižmo.
Po rozvonění hodně sladká - hlavně růže a snad ylang-ylang, v pozadí jemná mýdlovost, vůně celkem silná, ale hladká, neagresivní. Staromódní. Typově bych ji přirovnala k Diamonds and Rubies od Elizabeth Taylor, dost se jí podobá.

Ideální je dopsat složení ke své recenzi do databáze, aby si ho každý kdo má zájem snadno našel :wink:

Od Soprani se mi hodně líbí D Soir , to je moc příjemná a elegantní vůně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist