Luciano Soprani - Strass

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4618 příspěvků 29.09.09 20:10
Luciano Soprani - Strass

Je mi jasné. že tahle vůně není zrovna středem pozornosti. Někoho by ale třeba mohla zajímat a podle mých zkušeností není lehké vygůglit její složení, není ani na webu výrobce (výroba už byla ukončena). Získala jsem příbalový letáček, kde je složení uvedeno, takže tu dávám k dispozici případným zájemkyním.

Květinově dřevitá chyprová vůně.
Hlava - bergamot, mandarinka, konvalinka, skořice.
Srdce - ylang-ylang, růže, jasmín, kosatec.
Základ - pačuli, santalové dřevo, cedrové dřevo, ambra, benzoin, větvičník, kadidlo, pižmo.
Po rozvonění hodně sladká - hlavně růže a snad ylang-ylang, v pozadí jemná mýdlovost, vůně celkem silná, ale hladká, neagresivní. Staromódní. Typově bych ji přirovnala k Diamonds and Rubies od Elizabeth Taylor, dost se jí podobá.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1581 příspěvků 30.09.09 08:30

A co Flirtissimo?Nedodal by někdo nějaký bližší popis?

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 30.09.09 08:39

Strass jsem kdysi měla a musela jsem ji darovat své matce.Na mě byla strašně usedlá, staromódní, chvilemi zatuchlá.Hodně jsem v ní cítila kadidlo a to já ve vůních můžu opravdu jen hodně malinko, jinak se mi dělá zle.Maminka ji sice vypotřebovala, ale podruhé by ji taky mít nemusela.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 30.09.09 08:41
tapuz píše:
Je mi jasné. že tahle vůně není zrovna středem pozornosti. Někoho by ale třeba mohla zajímat a podle mých zkušeností není lehké vygůglit její složení, není ani na webu výrobce (výroba už byla ukončena). Získala jsem příbalový letáček, kde je složení uvedeno, takže tu dávám k dispozici případným zájemkyním.Kvě­tinově dřevitá chyprová vůně.
Hlava - bergamot, mandarinka, konvalinka, skořice.
Srdce - ylang-ylang, růže, jasmín, kosatec.
Základ - pačuli, santalové dřevo, cedrové dřevo, ambra, benzoin, větvičník, kadidlo, pižmo.
Po rozvonění hodně sladká - hlavně růže a snad ylang-ylang, v pozadí jemná mýdlovost, vůně celkem silná, ale hladká, neagresivní. Staromódní. Typově bych ji přirovnala k Diamonds and Rubies od Elizabeth Taylor, dost se jí podobá.

Ideální je dopsat složení ke své recenzi do databáze, aby si ho každý kdo má zájem snadno našel :wink:

Od Soprani se mi hodně líbí D Soir , to je moc příjemná a elegantní vůně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist