Lumene

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 01.11.11 10:44
Lumene

Hledala jsem a nenašla… Speciální téma s touto kosmetikou.
Vyhovovali mi laky na nehty, ale firma sem přestala před nějakou dobou dovážet. Teď jsem objevila pěstící kosmetiku.
Je bez parabenů, produkty jsou tvořeny minimálně z 80 % přírodními látkami, přičemž veškeré použité přírodní ingredience. Netestují na zvířatech.

Dostal se ke mě vzorek hydratačního krému a krému na citlivou pleť.
U pleťové kosmetiky mám problém s parfemací. Nejsem schopna se natírat něčím, co má pro mě nepříjemnou vůni (i kdybych po tom vypadala o 10 let mladší).
Oba krémy snesitelně a příjemně voní, hydratační je velmi příjemný, ten pro citlivou pleť je trochu hutnější, ale i tak příjemný.

Máte nějaké zkušenosti?

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 01.11.11 10:56

Na kosmetiku Lumene mám vzpomínky spíše nostalgické - chodila jsem pro ni v dávných dobách ještě do Tuzexu.
V 90. letech měli velký výběr jak pěstící tak dekorativní kosmetiky v Máji na Národní.
Z kosmetiky mi nejvíc vyhovoval denní krém (ale jak se jmenoval, už si nepamatuju) a pak dekorativka - transparentní tuhý pudr byl bezkonkurenční a vědět dopředu, že skončí distribuce značky v ČR, tak jsem nasyslila…
A pak jsem měla ještě oblíbený odstín rtěnky - tu jsem naštěstí nasyslila při doprodeji…

Tohle jsem našla - Lumene by měli mít ve Fann:

http://www.lumene-kosmetika.cz/

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2019 příspěvků 01.11.11 12:16

Ja som kedysi pred x-rokmi pouzivala krem na tvar. Denny aj nocny…Krabicka bola tak krasne tmavomodra, a aj mojej pleti tato kozmetika vyhovovala…Bol to v podstate moj prvy krem…nostalgicke spomienky… :wink:

Na poličce 13 parfémů 193 miniatur 44 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 01.11.11 12:28

Jo, jo, z Fannu má ty vzorečky právě :-P

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 01.11.11 13:36
jaccckie9 píše:
Krabicka bola tak krasne tmavomodra,

Ty obaly byly povedené - ten tmavěmodrý odstín vypadal opravdu luxusně.

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 01.11.11 16:29

Ve Fannu jsem si koupila čístící emulzi s lněným semínkem pro citlivou a suchou pleť. Chtěla jsem něco na prostřídání hydrofilního oleje. Jsem velmi mile překvapená, nevysušuje a krásně pleť dočistí. Určitě časem vyzkouším i další výrobky.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 02.11.11 08:53

Já si teď nevzpomenu přesně, ale Lumene znám a dlouhodobě od nich kupuju dekorativku a snad jsem kdysi měla i nějaký krém.
Mám pocit, že se to jmenuje parfumerie Vivian.
Je to hned u zastávky tramvaje Štěpánská (Prostě jedna zastávka mezi IP Pavlova a Karlákem) - baba uvnitř je takový slabší odvar gorgony, ale Lumene má a je schopná i objednávat a má i Artdeco.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 02.11.11 08:58

Hrůza! Nevěděla jsem, co je gorgona a už vím 8-o .
Dnes si půjdu koupit krém na tu citlivou pleť. Hydratační je dobrý, ale na zimu bych chtěla něco hutnějšího.

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.11.11 09:23
Juana píše:
Já si teď nevzpomenu přesně, ale Lumene znám a dlouhodobě od nich kupuju dekorativku a snad jsem kdysi měla i nějaký krém.
Mám pocit, že se to jmenuje parfumerie Vivian.
Je to hned u zastávky tramvaje Štěpánská (Prostě jedna zastávka mezi IP Pavlova a Karlákem) - baba uvnitř je takový slabší odvar gorgony, ale Lumene má a je schopná i objednávat a má i Artdeco.

Tak tady jsem si kdysi kupovala dekorativku Artdeco, která jinde nebyla.
Tak tam se budu muset zastavit - díky Juano :wink: .

Ale z baby netřeba mít obavy - je dost šikovná a vyzná se - před lety jsem chtěla nějaký parfém a nevěděla, co vlastně chci (a Arome ještě nebylo :mrgreen: ) a tenkrát mi opravdu dobře poradila (Premier Jour to byl :-D ).

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.11.11 11:44

Omluva za OT, ale nedá mi to:

Jak drahou tam tu dekorativku od Art Deco ta baba má? Myslím třeba ve srovnání s Marionnaud, kde ji vedou. Chci si už dlouho koupit nějaké stíny, a i laky mají pěkné, ale nechce se mi za to dávat takový prachy… :think:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 02.11.11 11:46

Čoveče, ono by to mohlo být levnější, ale nepočítala bych s tím. Firmy mají většinou doporučenou maloobchodní cenu a obchodníci ji dost často dodržují.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.11.11 19:12

:) Díky, asi tam zajdu.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.01.12 19:15

Lumene vedou ve FAnnu. Konkrétně v tom na Flóře. Měli tam celý jeden regálek s touhle kosmetikou.

Letmo jsem na něco koukla a k něčemu čichla. Až mi dojde můj současný Skinergetic od Biothermu, asi si koupím „Vitamin C+ Pure Radiance Day Cream SPF 15“. Voní podobně, účinky má mít také podobné a OF se nikdy neztratí. A stojí asi třetinu.

Hervara
Znalkyně 297 příspěvků 02.05.15 15:31

Mně jen málokterý krém sedne. Od nich zrovna ano - mastnější pleť. Mám ještě do zásoby pletové vody a ještě jednu řadu krému. Doufám, že čistící gely doplní, ráda bych je vyzkoušela :)

Na poličce 46 parfémů 4 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist