LUSH

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.01.08 20:11

Vím, že už jsem toto téma tady někde kdysi viděla, ale teď ho nemůžu najít. Používáte od nich něco? Já mám doma pár blbinek - jsem nedávno šla kolem, tak jsem tam nechala 15 stovek…
Hrozně se mi třeba líbí vůně tuhé pěny My Bar - a opravdu krásně pění, bohužel, moje dcera to viděla ležet na vaně a než jsem stihla zareagovat to se zhnuseným výrazem: " fuuj, hovínko" - spláchla do záchodu… http://www.lush.cz/…d/obchod.php?…

Se sprchovými želé se zas neumím osprchovart, takže jsem pro změnu byla v pokušení to spláchnout já - zatím jsem to neudělala - moc krásně voní…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »
Reakce:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 18.01.08 21:31

Mám jen mýdlo Karma, je super :), ostatní mi až tak nevonělo. Musím do toho obchůdku jěště někdy zajít a víc to tam prozkoumat.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.01.08 21:35

Jo, dokonce jsem uvažovala o koupi parfému Karma - uvidíme…

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 06.02.08 15:38

Akorát šampuky, když jsem na cestách. Malý, lehký, nic se nevyleje… Pak mám úchylku na mýdla, i když poslední dobou se to zmírňuje, jak většinu mých oblíbenců ruší. Vlastně jak tak koukám do katalogu, už bych si kromě Karmy a Bob Soap, což je vánoční limitka, nevybrala. Občas si koupím Mange Too a používám ho místo tělového mléka. Želé jsem taky zkoušela a víckrát ne. Já vím, že se to má nadrtit do houby nebo pufu, ale stejně mi toho spoustu skončilo v odpadu. Spláchnutí do záchoda by byl jen rychlejší způsob téhož ;)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 22.02.08 15:39

Ja mám mydlo Ooh La La, čistiace mydlo Fresh Farmacy a peeling Angels on Bare Skin - ten je fakt dobrý.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 17.03.08 16:14

Já mám nejradši jejich tuhé tělové oleje - už jsem to tu jednou psala. Vypadají jako mýdlo, ale máznete na kůži a hned se začnou rozpouštět a božsky voní. Navíc voní i v místnosti. Nejlepší je asi Fever. Určitě zkuste, nebudete zklamané, měla jsem jich už několik.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

28.05.08 12:13

Myslela jsemže Lush je přírodní bio kosmetika,ale když jsem se dostala k jejich katalogu,zjistila jsem,že prakticky všechny výrobky obsahují parabeny,barviva a parfémy..Jedině hena je „čistá“..ale po vyzkoušení musím říct,že nic moc-Urtekram má lepší.Nicméně dcera používá na čištění obličeje Fersh Fantasy mýdlo,a opravdu je to znát-hojí a peelinguje..

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.05.08 13:48

Lush je takový polopřírodní. Jsou horší chemky.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 28.05.08 15:50
Ronna píše:
Já mám nejradši jejich tuhé tělové oleje - už jsem to tu jednou psala. vypadají jako mýdlo, ale máznete na kůži a hned se začnou rozpouštět a božsky voní. Navíc voní i v místnosti. Nejlepší je asi Iris. Určitě zkuste, nebudete zklamané, měla jsem jich už několik.

Iris? Aky presne to ma nazov? Na lush.cz som to nenasla…
Na buduci tyzden planujem navstevu Lush obchodu v BA, takze studujem recenzie na MUA. Tolko pokuseni!

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 28.05.08 19:02

Pardon, úplně jsem to popletla (s vůní L'occitane). :roll: Omlouvám se za zmatení. Voní po jasmínu ne kosatci. A jmenuje se Fever. Je opravdu úžasný.
http://www.lush.cz/…d/obchod.php?…
Je to takový starosvětský jasmín. Mají i tuhý parfém, ten bych taky chtěla. Až pojedu do Prahy tak chci zkusit POTION - taky tuhý parfém. Na NST ho moc chválí. A škoda, že už nedělají ta mýdla s fialkami.

Ještě používám Therapy

A moje sestra má nejradši Soft Coeur

Kdyby ti jako dárek nabízeli vzorek čerstvé masky, tak nejlepší je borůvková:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Enna
Nováček 15 příspěvků 30.05.08 17:13

Jéé, mám radost, že se tu objevil Lush… :D

Já ty jejich věcičky fakt miluju. Vyzkoušela jsem tuhý šampon Reincarnate s henou a marockým bahnem- voněl tajemně kadidlem a pomerančem, tedˇpoužívám na své jemné a suché vlasy tuhý kokosový šampon Trichomania - mám po něm dvojnásobný objem a pružné vlasy.
Ale z vlasů tolik nevoní, jako třeba tekutý Cynthia Sylvia Stout s irským pivem-to je naprosto zvláštní a magická vůně koňaku, medu a černého piva.
NAPROSTO božský je balzám na vlásky American Cream - překrásná, smyslá vůně vanilky a jahod.
Mám vyzkoušeno, že Cynthia, A. Cream a také šampuk Karma vydrží vonět ve vlasech 2 - 3 dny. Pak už nevím, protože si je třetí den myju.
Je to fakt síla a nádhera!
Doporučuji. :)

Jinak jsem vyzkoušela některé balistiky a tuhé pěny do koupele.
Tedy spíš moje děti, je to pro ně zábava- šumící balistik, barevná voda
a různé blbinky, které se z balistiku uvolní - sušené kytičky, látkoví motýlci, mořské chaluhy, nebo třpytky…
Pro sebe jsem měla dva druhy sprch. želé - jedno lepší než druhé a jeden tekutý sprcháč Olive Branch - všechno na pokožce vydrželo silně a dlouho
vonět - 3 - 4 hodiny.
Ten masážní olej Fever jsem také měla, ale ta vůně mi moc nesedla, taková starodávná, chystám vyzkoušet jiný.
Ale podtrženo sečteno - Lush je, obvzláštˇpro milovnice vůní, OPRAVDU zážitek.

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 15 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.05.08 18:25

Olive Branch se mi taky líbí, kdyby tak byl takový parfém… :)

Fever mi přijde jako snaha o lushový no.5, ale v tomto případě dám přednost originálu.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 08.06.08 08:58

Tak jsem v Lush uvalila zase nějaký prachy :) a musím říct, že velká spokojenost. Koupila jsem si šampuk na mastné vlasy Jumping Juniper a opravdu se po umytí mastí výrazně méně, doufám, že se to za čas nezmění. Pak nádherně vonící tuhý tělový olej Each Peach Two´s a Pear, po namazání jsem se navoněla k tomu Vent Vertem a naprosto úžasná kombinace :) Pak ještě zatím nevyzkoušený šampuk Irresistible Bliss s jasmínem a gardénií, pro milovnice těchto vůní doporučuju,fakt krásně voní.
Mám už delší dobu i tělový krém Karma, příjemná konzistence, krásně se vtřebává a hlavně krásně voní a vůně na kůži dlouho drží. Komu Karma voní, tak ten bude nadšen.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.06.08 07:36

Já mám oblíbený Mange Too a musím ho balit do dvou igelitů a schiovávat do šuplíku, protože ta vůně je tak intenzivní, že manžela z ní bolí hlava - ale krásná. Stejně voní tuhá pěna My Bar…
Zkoušela jste některá jejich hennu a alternativní deodoranty? Funguje to?

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 17.06.08 16:27

Kupila som si mydlo Alkmaar a telovy peeling/tuhe telove maslo Aqua Mirabilis. Alkmaar je velmi prijemne mydlo, nevysusuje a vona je fajn. K Aqua Mirabilis som sa este nedostala.

Mimochodom, Ronna, videla som v obchode fialkove mydlo Gratuitous Violets. Toto si mala na mysli?

Nevyhodou Lush obchodov je to, ze tam z tych vystavenych vonavych veci vznika totalny mismas voni, a k tomu tak silny, ze mam problem ziskat lepsi nez len vagny dojem z tovaru, ktory sa snazim ovonat. Nestalo sa to aj niektorej z vas? Najradsej by som si odniesla to mydlo alebo nieco aspon 20 metrov od vchodu, ale to by mi asi nedovolili.
(Vynimka bola mydlo Ooh la la, ktore na mna urobilo dojem vernou vonou levandule, ale odradilo ma, ze vraj to fialove farbivo vraj nechava stopy na vani)

Velmi ma zaujimaju ich vlasove vyrobky a u tych mi na voni tolko nezalezi, ale este vaham, nez do nich zacnem sypat peniaze, lebo mam dojem, ze s jednym sampukom sa asi neuspokojim ;)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 54 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist