Luxusní sluneční brýle

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 08.06.08 13:57
Luxusní sluneční brýle

Uvítám tipy, kde mají často akce na luxusní sluneční brýle, konkrétně zn. Armani.Nebo kde mají lepší ceny než obvykle. Díky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.06.08 15:32

Hm, Armani je moje oblíbená značka ( a Gucci ), ale akce jsou vždycky na podzim. Loni v říjnu jsem koupila hned dvoje Emporio slevněné z 4500 Kč na 2250 Kč…Ve Focus Optik.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.06.08 22:47

a co rikas na tu kvalitu tech bryli? myslis, ze je v tom spis ta znacka nebo ze je to opravdu neco hodne jineho nez levne bryle? Me se hodne libily i od Diora…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.06.08 12:25

chaaantal - těžko to posoudím z hlediska kvality neb nemám srovnání - vždy jsem měla dražší brýle a vždy dlouho - dokud jsem je neztratila nebo sama nějak nezničila. Znám RayBany, Armaniho, Gucciho - všechny byly dobré, ale nesnáším, když je na těch brýlích na první pohled ta značka patrná - jako u Versaceho, nedejbože, když je patrné, že je to padělek… :cry:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 24.11.10 17:44

Hodně dobrý brýle jsou s polaroidem, buď značku Polaroid nebo ty brýle, co polarizační brýle mají…Jsou to ty co zelená je v nich víc zelená a modrá modrá.Ty odlesky to filtruje, super za ostrého slunce, řízení auta atd. Skla v polarizačních brýlích jsou zhotovena z plastu, jsou nerozbitná a mají vysoký UV filtr.Já osobně bych si nekupovala brýle např. značky Gucci jen proto, že jsou to prostě brýle značky Gucci…

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 24.11.10 23:07

přesně tak! mám Gucci v akci za 3 tisíce ( z původních téměř 7 litrů ) a letos jsem si koupila Polaroidy za 3200.-… nedá se to srovnat, Polaroidy jednoznačně vedou…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 31.03.11 08:03

Julbo

a pokud možno s polarizačním filtrem

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 31.03.11 10:40

Ja som mala okuliare Prada a velmi rychlo sa mi osupali na bokoch, ten cerveny podklad pod napisom Prada. Teraz mam RayBan na soferovanie a Stella McCartney v
kabelke a zatial ok.
Vsetky som vzdy kupovala v optike v akcii na jesen.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 31.03.11 13:11

Předloni jsem si konečně po letech sebetrýznění koupila Ray Bany - klasiku Wayfarer černý a nechci už nikdy jiný. Kupovávala jsem si klidně i brejle za dvě stovky v bižuteriích a háemkách, ale je to nesrovnatelný, skvělá propustnost, nepálej mě oči, jsou bytelný a maj výborný pouzdro.

Bohužel moc nechápu proč se už asi tak něco přes rok po ulicích proháněj lidi v barevnejch napodobeninách modelu Wayfarer - tenhle tvar skel sluší dost málokomu… je to mor jak legíny :roll: .

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 31.03.11 19:25

Taky mám Polaroid a naprostá spokojenost…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 09.04.11 23:05

Já si nedávno koupila vysněné Gucci brýlky na bryxle.cz , ceny tam jsou příznivé a jednání bezvadné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 10.04.11 08:58

Pro mě jsou jednoznačně nejlepší značkou Oakley (magické O, jak říkáme ve škole:)) Jsou sportovnější, ale dá se najít i elegantní model. A nestyděla bych se řícr, že jsou to nejlepší skla na světě, s nejlepší ochranou očí. Nezkreslujou, skvěle se v nich řídí, na sport dokonalé, do civilu taky…

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 30.04.11 14:23

Lilian má pravdu, polaroidy jsou jedny z nejkvalitnějších slunečních brýlí, v některých optikách po Praze jsou i testry (myslím, že v Grand Opticalu a Eiffel Optic) - na nějakém ze stojanů s brýlemi, volným okem, nebo v obyčejných brýlích - bez polariz. filtru - je vidět obyčejný stříbrný proužek, ale když si nasadíte brýle s polarizačníma sklama, jde na tom proužku-štítku přečíst nějaký nápis, většinou vtipný. Tak poznáte, že ty skla jsou skutečně polarizační.
Co se děje se „značkovými“ brýlemi tady, bych vám mohla vyprávět.. Majitel optiky je koupí na veletrhu za 1 Kč - prostě za symbolickou korunku, v pytlech, pro značkové firmy je vše co se v sezóně neprodá totiž odpad, pak to přiveze sem (třeba do Prahy) a když jsou některé nějak poškozené, nebo (plastové) pokroucené, dá to spravit ve svých laborkách do perfektního stavu a prodá za pár tisícovek.. Já osobně bych ve zdejších optikách - jedno, jestli je to Focus (Češi) nebo Eiffel (Turek), kvalitní sluneční brýle nehledala. Ano, něco vydrží, ale to vědomí, za kolik nakoupil on a za kolik jsem to od něj koupila já, to po své praxi už dnes nedám..

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 05.05.11 01:43

To čítanie ma pobavilo :D . Ja to mám komplikovanejšie. Ja si vyberiem luxusné slnečné okuliare, trebars zn. Armani, nechám vyhodiť originál sklá a dám spraviť dioptrické sklá, čo najvernejšie originálu. Za každé sklo si páníček vypýtal štyri litre. Na moje slnečné okuliare si určo nikdy nesadnem a ani nestratím. :D

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 15.05.11 13:01

Holky, dávám svou prosbu sice do tohoto tématu, ale nehledám luxus. Jen co nejvíce podobné brýle těmto, co má Kate Walsh. Napadá vás něco?

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist