MAC kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 31.12.09 21:24
MAC kosmetika

To tu myslím ještě nebylo… :wink:

Co používáte nebo jste zkoušely?
Jak jste s touto kosmetikou spokojené?
Kde se dá sehnat?

Já jsem bohožel nezkoušela nic, jelikož tady ve FM se sehnat nedá :? A na internetu jsem nic moc nenašla.. nebo jsem špatně hledala? :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 01.01.10 14:05

v Praze se sehnat da :)

maji vyborne veci, i horsi veci, chce to peclive vybirat a procitat recenze

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 01.01.10 17:12

MAC není špatný, ale za ty ceny… Hlavně makeupy nejsou nic moc. Ale na jejich štětce jsem slyšela jen samou chválu. Nejvíc asi frčí jejich pigmenty - velké množství odstínů a skvělá kvalita. Něco jsem zkoušela, ale bohužel ceny jsou pro mě zatím příliš.
Nejlevněji lze MAC sehnat asi na ebayi, ale pozor na padělky ( jako ostatně u všech dražších a oblíbených značek). Nebo se dají sehnat odsypky i na českých aukcích (ale platí totéž co u ebaye). Někde snad na omlazeni.cz by mohlo být víc ohledně spolehlivých prodejců.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 16.05.10 12:52

Za tu cenu? Děkuju pěkně :lol:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 18.05.10 14:26

Stíny MAC jsou dost drahé, ale neřekla bych že až tak kvalitní, jak hlásá reklama a MAC maniaci. Našla jsem báječnou alternativu /navíc na ni nemám narozdíl od MACu alergii/, možná odstínově není tato značka úplně srovnatelná, i kdyýž podle mne výběr je víc než bohatý, osobně mohu říct po vyzkoušení MAC, že se mi zamlouvá SMH mnohem víc dokonce i z hlediska kvality, lze si samozřejmě vytvořit vlastní paletkové kombinace. :oops: Snad nebudu ukamenována za odkaz a :ot: /zasílají do ČR, už odzkoušeno, rychlé a v pořádku/: https://www.starsmakeuphaven.com/index.php https://www.starsmakeuphaven.com/produc … cts_id=804

Tady najdete blog s ukázkou pár barviček /podle mne odpovídá spíš orientačně než reálně, možná dáno nastavením monitoru/: http://karlasugar.net/…08/stars-mak … dow-recap/

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 12.09.10 16:24

Díky za odkaz! Po pročtení několika blogů o líčení jsem si chtěla pořídit stíny od MACu, když je každý chválí… Ale nakonec možná zkusím SHM.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

patricia.84
Nováček 29 příspěvků 31.12.12 18:37

Profesiolanli znacka, ktera je urcena pro ty kteri ji vyuziji a vyzaduje precizni aplikaci a zkusenosti, jinak efekt bych rekla se pak vytraci…myslim, ze vsechny vyrobky jsou super, neni tam neco, co neni kvalitni, jen se to da jinde sehnat za jine ceny…celkove stetce bezkonkurencni na nekolit mnoho let pri zase dobrem zachazeni( asi jako vse) :), rtenky, pudry a make upy. Komu nevyhovuje, bud spatne zvoleny vyrobek nebo nanaseni :)

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 31.05.13 23:13

Já mám z MAC pigment na oči odstín TAN a můžu říct,že se mu žádné oční stíny od levných až po drahé nevyrovnají.Vyz­koušela jsem kvanta různých značek a jedině tohle drží celý den jak přibité a dokonce i bez podkladové báze.Nic se nemaže,neslévá do rýh,nedráždí oči,já jsem opravdu moc spokojena.Chystám se vyzkoušet lesky a rtěnky,jsou na ně dobré recenze.

Na poličce 4 parfémy 3 miniatury 3 odstřiky 42 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 06.07.13 16:55

Používáte někdo ty jejich paint pots?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

laura851
Nováček 12 příspěvků 06.07.13 22:18

Ja som strasne tuzila po akych licenkach/tva­renkach, ale nakoniec som bola velmi sklamana, pretoze robia flaky a konzistencia a vydrz tiez nic moc… Hociktora parfumeriova znacka ich tromfne… po tejto skusenosti uz nemam naozaj chut na nieco dalsie z ich sortimentu…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

natacka
Učednice 80 příspěvků 10.07.13 15:23

Měla jsem od Macu Make-up a oční linky, a obojí se dalo srovnat s kdejakou lacinou cetkou s drogerie. Jediné co bych za tuhle značku doporučila jsou pigmenty, mám 4 barvičky a ty jsou moc pěkné :-)

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 243 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 10.07.13 22:56

@natacka Jaký je rozdíl mezi pigmentem a očním stínem?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

laura851
Nováček 12 příspěvků 11.07.13 08:18

@Ronna pigment je sypký :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

natacka
Učednice 80 příspěvků 14.07.13 14:59

@Ronna Přesně tak pigment je sypký a rozhodně lépe kryje než oční stín, barva pigmentu je opravdu sytá i při nanesení malého množství, jen chvíli trvá než se s nimi člověk naučí pracovat :-)

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 243 vzorků V tužebníku 5 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 14.07.13 16:31

Ja nedam dopustit na tiene mam ich 15 take farby inde nenajdem mam rada satin efekt. Skusala som ceruzky ak je nejaka zaujimava farba najcastejsie limitka nemam problem kupit, inak v pohode zastupia lacnejsie znacky: avon, pupa..
make upy: kvalitne su najma tie s poziadavkou na krytie a dlhotrvacnost.
Blush: vynikajuci vyber odtienov je asi hlane + sama moc nepouzivam, mam 2 lepsie drzi z rady pro longwear aj pigmentacia je vyssia.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist