Magie Noir - stále stejné složení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Jindra
Učednice 82 příspěvků 11.11.09 17:41
Magie Noir - stále stejné složení?

Zdravím všechny a ptám se: je zde nějaká pamětnice „pradávné“ Magie Noir od Lancome, která může ji může porovnat se současně prodávanou? Je složení stále stejné, nevoní jinak? díky Jindra

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 11.11.09 19:00

…složení je už jiné :cry:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26111 příspěvků 11.11.09 19:25

Ano, složení je velmi jiné. Nerada o tom už jenom i mluvím, protože je mi to strašně líto. Současná kompozice je kouřová, do pánska … pořád patří mezi zajímavější vůně, ale nemá moc společného s původní, hladkou, rafinovanou, jantarově kouzelnou Magií Noire. Pro mě je tohle jeden z největších parfémových „zločinů“ :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

piduna
Nováček 1 příspěvek 30.10.12 17:51

Dobrý večer,
já Magie Noire používám od roku 1978, kdy vznikla. Byla to ojedinělá a s ničím nesrovnatelná vůně .. složení neznám, ale dodnes ji používám a stále hledám tu starou, původní vůni. Je hodně podobná jako ta původní, ale to ‚kouzlo noci‘ tam chybí :(

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist