Magnifique - doporučte náhradu

fischka 13.08.13 15:12

Magnifique - doporučte náhradu

Moje první vůně, od které jsem vystřídala víc než dva flakony. Podzim a zatažené pořasí si bez ní vůbec nedovedu představit - naopak si ho díky této vůni docela užívám. První vůně, na kterou jsem dostala nespočet komplimentů od obou pohlaví. Krásně si sedneme, miluji její kouřovo-vetiverové aroma i pořáteční růžovo-šafránovou „cukrblikovou“ sladkost. Teď končí. Poraďte prosím náhradu.

Reklama

albeni1 13.08.13 15:29

Magnifique končí? To celkem brzy, je na trhu jen pět let.
Parfém, u kterého bych si byla podobou naprosto jistá, neporadím, asi to bude chtít prozkoumat ty, které mají ve složení významnou růži a dřevo. Mě se k Magnifique vzdáleně blíží Parisiene, ale to bude asi jen čistě osobní vjem, rozkládaly se na mě podobně - nicméně obě obsahují růži a vetiver, tak by možná stál za zkoušku :)

albeni1 13.08.13 15:32

A ještě mě teď napadla dámská Encre Noire od Lalique, jakási podoba tam také je.
Snad někdo poradí další vůně :)

babčamk 13.08.13 21:29

Jezisi, to snad ne! S podobnou vuni jsem se snad jeste nesetkala, je moje druha nej… :,( 

fischka 13.08.13 23:54

Podle složení by mohla být podobná Montale Red Aoud, ale nevím - montalky neznám a naslepo je to trochu drahý špás… a pak možná Lancome Magie Noire? :think:

MagnolieS 14.08.13 00:57

@fischka Magie Noire by tě zabila, je to úplně jiný typ vůně, až zase budeš v ČR, ozvi se a vyzkoušíš.

fischka 14.08.13 10:05

@MagnolieS Příští týden už budu, tak se ozvu 8)

Hervara 04.02.17 12:01

Jak víte, že skončila? :O Já ji tedka hledám, pár roků ani ne dva na zpět, jsem ji viděla v Douglasu v ČR, ale už nežiju v ČR :(

Verda2 04.02.17 13:09

@Hervara

Na stránkách Lancome už dlouho není a v českých kamenkách jsem ji viděla poslední dobou už jen ve výprodeji.

Frantatata 04.02.17 13:27

@Hervara
Vůně opravdu skončila, informaci tohoto druhu lze nalézt.
Nejpodobnější?
Pravděpodobně FM 289 od Federica Mahory.
Magnifique
Fragrance Notes
Top Notes Saffron
Heart Notes Jasmine, May rose, Rose
Base Notes Nagarmotha, Sandalwood, Vetiver

FM 289
Fragrance Notes
Sandalwood, Rose, Jasmine, Saffron

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama