Magnifique - doporučte náhradu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fischka
Parfémová maniačka 509 příspěvků 13.08.13 15:12
Magnifique - doporučte náhradu

Moje první vůně, od které jsem vystřídala víc než dva flakony. Podzim a zatažené pořasí si bez ní vůbec nedovedu představit - naopak si ho díky této vůni docela užívám. První vůně, na kterou jsem dostala nespočet komplimentů od obou pohlaví. Krásně si sedneme, miluji její kouřovo-vetiverové aroma i pořáteční růžovo-šafránovou „cukrblikovou“ sladkost. Teď končí. Poraďte prosím náhradu.

Na poličce 2 parfémy 1 miniatura 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

albeni1  13.08.13 15:29

Magnifique končí? To celkem brzy, je na trhu jen pět let.
Parfém, u kterého bych si byla podobou naprosto jistá, neporadím, asi to bude chtít prozkoumat ty, které mají ve složení významnou růži a dřevo. Mě se k Magnifique vzdáleně blíží Parisiene, ale to bude asi jen čistě osobní vjem, rozkládaly se na mě podobně - nicméně obě obsahují růži a vetiver, tak by možná stál za zkoušku :)

albeni1  13.08.13 15:32

A ještě mě teď napadla dámská Encre Noire od Lalique, jakási podoba tam také je.
Snad někdo poradí další vůně :)

babčamk
Znalkyně 458 příspěvků 13.08.13 21:29

Jezisi, to snad ne! S podobnou vuni jsem se snad jeste nesetkala, je moje druha nej… :,( 

Na poličce 45 parfémů 4 miniatury 16 odstřiků 135 vzorků V tužebníku 20 parfémů

fischka
Parfémová maniačka 509 příspěvků 13.08.13 23:54

Podle složení by mohla být podobná Montale Red Aoud, ale nevím - montalky neznám a naslepo je to trochu drahý špás… a pak možná Lancome Magie Noire? :think:

Uživatel je onlineMagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7551 příspěvků 14.08.13 00:57

@fischka Magie Noire by tě zabila, je to úplně jiný typ vůně, až zase budeš v ČR, ozvi se a vyzkoušíš.

Na poličce 94 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 65 parfémů

fischka
Parfémová maniačka 509 příspěvků 14.08.13 10:05

@MagnolieS Příští týden už budu, tak se ozvu 8)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist