Make up Avene alebo La Roche Posay?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka957
Nováček 13 příspěvků 22.03.12 11:44
Make up Avene alebo La roche posay?

ahojte, neviete mi poradiť? vyberám si medzi La ROCHE POSAY Toleriane Teint fluidným korektívnym make-upom a AVENE Couvrance fond de teint fluide make-upom. máte niektorá skúsenosť? hľadám niečo čo bude mať aspoň stredné krytie, nebude sa otierať a nebude mi zanášať póry a bude mať svetlé odtiene (ale, že fakt svetlé! mám citlivú, zmiešanú a veľmi svetlú pleť. odtieň kt. mi celkom sedí je z max factoru lasting preformance 100fair, ale tento mejkap mi neuveriteľne upcháva póry, hľadám preto niečo iné.) ´dakujem za rady:)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Sasa  22.03.12 13:26

proč si napřed nevezmeš vzorečky?

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 22.03.12 16:39

Jen si dej pozor, tyto makeupy mají celkem vysoké krytí, ty píšeš že chceš střední…Já bych spíš lovila mimo lékárnu.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

dusty  22.03.12 17:13

Lenka skús krycie prípravky od Alverde. Ja už klasické make-upy ani nepoužívam, celotvárovo ich korektor s tyčinkou a trojfarebný korektor, takisto na celú tvár guličku Garnier. Na to púder a je to skvelé.
Toleriane mám ešte doma - tuhý make-up - ale nikdy som sa s ním nedokázala nalíčiť prirodzene. Pri normálnom použití mi robí fľaky a mapy, pri večernom vyzerám ako maska. Asi poletí do koša za Lancome, Chanel a tak. :mavam:

lenka957
Nováček 13 příspěvků 23.03.12 00:32

Ďakujem dievčence:)
dusty, nechcem skúšať opäť drogérkové mejkapy, mám ozaj citlivú pleť a okrem toho svetlú. z drogérky mi nevyhovuje žiaden mejkap bu´d sú príliš tmavé alebo mi dráždia pleť:(

plevanka, bohužiaľ mejkapy z drogérky ma dráždia a mejkapy z parfumeriek som síce vyskúšala len do cenového limitu 30 eur ale nevyhovovali mi zatiaľ(dráždili pleť, upchávali póry, kryli málo, nevhodné odtiene)

sasa, vzorky bohužiaľ v žiadnej lekárni neviem dostať:(

dusty  23.03.12 08:12

Mozno by ti pomohol trik vizážistov - miesat v dlani make-up s vodou. Ale rozhodne skus korektor Alverde - ja sirim jeho slavu kde mozem :mrgreen: , a kazdy si pochvaluje. Ked ti nebude vyhovovat ako celotvarovy kryci, urcite ho vyuzijes ako korektor, ked si taka biela.

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 23.03.12 08:21

Nároky popsané v zadání neodpovídají žádné z uvedených značek, já jsem fakt světlá ale Avene ani La Roche Posay nemají dostatečně světlé odstíny. Jako bonus jsou do oranžova, nedrží a nekryjí. Ale kdybych měla upřednostnit jeden z těchto dvou tak jdu do Avene, je mnohem příjemnější na kůži.
Co se drogerky týká, je rozdíl mezi drogerkou a drogerkou, kosmetika Lumene je bezvadná a určitě by sis tam vybrala a nedrážďilo by Tě to. Značky jako Rimel, Manhatan apod. jsou na prd. Ale pokud jsi ochotna uvalit tolik peněz za makeup od La Roche Posay (a to fakt nejsou levné makeupy) tak navrhuju vyzkoušet Lumene, T.Leclerc, Dr.Hauschka, Apotheker Scheller (Ale ten asi budeš těžko shánět), Lavera a tak. Ale klidně bych šla vyzkoušet i kosmetiku co se prodává v parfumerkách jako Clinique. Sice jsou trošku dražší, ale v tomto případě se těch pár peněž navíc může jevit jako docela dobrý výdaj.
Mně se občas stává, že z hypoalergenní kosmetiky mám vyrážku a „běžná“ je naprosto v pohodě.
(Zkus někde najít tu Lumene, podle mně je lepší něž mnohé třikrát dražší).

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.03.12 09:40

Já doporučím ještě něco z jiného soudku: minerální pudro-makupy. Jedna známá, rovněž hodně světlá a rovněž s citlivou alergickou pletí, pro sebe objevila naději v minerálech. Tak mě to zaujalo, že jsem se šla ptát do Sephory, co je to teda zač a jak to funguje (a já se nikdy v parfumerii na nic neptám :D). No, nadchlo mě to! Takoví BareMinerals mají na výběr snad třicet odstínů, tedy i pro nejsvětlejší ze světlých. Pudr se dá navíc skvěle vrstvit dle potřeby, takže podle toho i kryje. Zkoušela jsem to tuhle ze vzorečku, a nemít špatný štětec, jsem s výsledkem spokojená - krylo to a sjednocovalo moc pěkně. A evidentně to fakt vyhovuje i alergikům, je to bez prakticky bez chemky, jen ty nadrcené minerály plus ještě něco málo. ;-)

Joa vzorečky z lékárny: tuhle jsme zkoušely něco vyloudit, s krémy apod. problém nebyl, ale zrovna u těch mejkapů nic, nemají je, jenom ty testovací lahvičky ve vitrínce.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 23.03.12 10:21

Ještě mě napadl dobrý krycí makeup se slušnou výdrží a vhodný pro bledé tváře, protože i na mne je ten odstín šíleně bílý a to jsem pihatá(!), je to Diorskin forever flawless makeup v odstín 010 Ivoire. Dělá krásnou pleť, ale lepší je ho nanášet štětcem, je dost tekutý.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

lenka957
Nováček 13 příspěvků 23.03.12 14:16

´dakujem, kočky, skúsim si vyhľadať nejaký mejkap od clinique (napríklad anti blemish) aj ke´d sú na tieto mejkapy rozporuplné recenzie:) a pohľadám aj tú značku lumene:)
nájsť správny mejkap je ozaj obtiažna cesta:D

Aniccck
Učednice 47 příspěvků 22.03.16 16:08

Ja jsem s kosmetikou La Roche-Posay hodne spokojena, ted me jeste misto makeupu nadchnul ten cc krem. objednavam to vsechno z parfums.cz

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist