Make-up, co nezvýrazňuje póry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 23.02.10 20:31
Make-up, co nezvýrazňuje póry

Nevíte náhodou o nějakém makeupu, co neleze do pórů a nezůstává na chloupcích na obličeji? Nebo neznáte nějaký primer, který by tomu výše citovanému zabránil?

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 23.02.10 21:31

Z tohoto důvodu už jsem povyházela a darovala spoustu tekutých make-upů. Primer mám od Dermacolu a ze vzorečku jsem měla i primer ze Sephory. Oba dobré, trochu se to zlepší, ale zázrak to není. Tekuté make-upy mi zalézají do pórů, zvýrazňují šupinky a stroupky, kterých jsem si před nalíčením ani nevšimla :shock: a prostě je ten make-up tak nějak „vidět“. Což nesnáším. Trochu pomůže vklepávání místo roztírání, ale je to na dlouhé lokte a než stihnu vklepat, tak to pomalu zaschne. :roll: Za sebe doporučuji minerální make-upy EDM. Ty se tedy v pórech nezbydlují. :wink:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 23.02.10 21:51

EDM jsou fajn, ale já přece jen radši tekuté (popř. krémové).

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 23.02.10 22:02

Je pravda, že jsem zkoušela jen takové ty make-upy „střední“ cenové kategorie - Maybelline, Mary Kay … už si nevzpomínám na značky. Většina je na mě žlutých a viditelných. Takže jsem posledního ležáka právě včera věnovala mamince. Možná nějaký zázrak existuje mezi Guerlainy nebo Chanely apod. Kdybych takový našla, jsem ochotná do něj investovat. Chtělo by to vzorečky. Jestlipak je někde v parfumeriích ma­jí?

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 23.02.10 23:01

Docela dobrý se mi zdál Teint idole ultra od Lancome. Ale na opravdové vyzkoušení malý vzoreček nestačí…
Radši něco levnějšího… I když - Maybelline byly dobrý, příjemný na pleti, ale večer jsem zjistila, že mám makeup už jen v pórech :) Rimmel jsou všechny nanic. Kdysi dávno jsem měla Pan stick od MF, vyhovoval mi, protože hodně kryl, ale už si přesně nepamatuju, jestli dobře držel.
Teď mám clinique superfit (světlý žlutý). Zpočátku mě ta žlutá děsila, ale zjistila jsem, že vypadá na mé bleděmodrorůžové pleti líp, než makeupy do růžova, po těch jsem jak prasátko. Bohužel taky zalejzá do těch mých kráterů.
Asi budu šetřit a koupím si ten Lancome.

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 24.02.10 00:11

ja odporúčam: primer-podkladovú bázu: Smashbox, MAC, Lancome, Chanel-treba vyskúšať-tieto sú také naj…na póry a vyhladenie.
Pre nezvýrazenie chĺpkov, nepoužívať práškové alebo hutné make upy, ak robí aj tak neplechu, tak zmiešať s trochou hydratačného/tó­novacieho krému.
Používať fluidné make upy: už záleží na preferenciách (značka, cena, typ pleti)- takže od najdrahších: Chanel Mat Lumiere/Vitalu­miere, Givenchy PhotoPerfexion/Su­blimine, Armani Lastin Silk, Clarins Everlasting/True Radiance, Lancome Teint Idole Ultra, MAC Studio Sculpt, MUFE HD, Revlon Colorstay

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 24.02.10 11:25

S póry mám taky trochu problém a ne každý makeup mi sedí. Zkoušela jsem makeupy od EDM a byly dobré, ale přece jen jsem se vrátila ke starým dobrým co nejvíc tekutým, pod ně dávám bázi od Sephory. Musím ovšem počkat cca 10 minut, až se ta báze jakoby „usadí“ a pak teprve nanesu jen tenkou vrstvu makeupu. Mě osobně nejvíc sedí od Vichy Flexilift, ten opravdu pleť rozjasní, jakoby vypne a je i celkem krycí, ale aby mi nezalézal do pórů, dávám pod něj právě tu bázi. Výborné jsou taky makeupy od Bourjois, v podstatě jakýkoliv, a z těch levnějších minerální v tubě (nevím přesný název) od Astoru. Byl se štětečkem, výborně se roztíral a pleť jsem pak měla jedna radost, právě bez těch zvýrazněných pórů. Je takový trochu krémovější, ale pokud si nedáš silnou vrstvu, vypadá přirozeně.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 24.02.10 15:33

Holky, dík za tipy. Něco vyzkouším a pak sem napíšu, jak jsem dopadla.

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 25.02.10 10:22

Mám také problém,že mi make up zvýraní póry. Tak spíše používám lehčí konzistence v podobně tonovacích krémů,které na mě vypadají lépe. :conf:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 26.02.10 15:39
Marianna píše:
Chtělo by to vzorečky. Jestlipak je někde v parfumeriích ma­jí?

A když mají, nerady dají. Já se nikoho neptám, vezmu si pouzdro na kontaktní čočky (nic lepšího jsem nevymyslela) a vzorek si udělám. Pouzdro má dva oddíly a do každeho si stříknu jiný odstín. Doma zkusím a pohoda, už se mi nehromadí nevhodné odstíny/konzis­tence.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 26.02.10 16:11

teda, to ti dovolej? :-o ja bych se bala ze me tam z neceho obvinej a budou to chtit zaplatit

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 26.02.10 18:43

V Sephoře u Anděla mi prodavačka sama nabídla a udělala vzorky makeupů od Diora.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 26.02.10 21:48

Teda rozo, to by mě nenapadlo :idea: Vynikající! Čočky nemám, ale nějaký to udělátko na vzorečky make-upů doma pohledám. Napřed vylíčím prodavačce, jaký make-up bych si představovala a z toho, co mi nabídne požádám o vzoreček. Když nebude mít, požádám ji o „odstřik“ do udělátka. A když nedá … tak holt půjdu jinam.

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 26.02.10 22:09

Taky jsem se pěkně pochválila, že mě to napadlo. :D

Já jsem neměla problém s uděláním vzorečku. Nakonec testr je na vyzkoušení, že si beru vzorek na vyzkoušení domů, zatím nikomu nevadilo. Když si mě prodavačka nevšímá udělám si vzorek bez optání, přece se také neptáte jestli si můžete cáknout na ruku?! Proč si zkoušet make-up na ruku, když si ho můžu vyzkoušet v klidu doma na oličej, že?

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 26.02.10 23:02

Ja som veľmi spokojná s novým make-upom od Max Factoru: http://www.maxfactor.cz/produkty/tvar/m … age-renew/

Póry nezvýrazňuje, má ľahkú až strednú kryciu schopnosť, čo mi vyhovuje, konzistencia je ľahká, dobre sa roztiera a prispôsobuje pokožke.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist