Make-up La Roche-Posay UNIFIANCE fluide mat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 01.08.09 15:58
Make-up La Roche-Posay UNIFIANCE fluide mat

Ahojky,
chtěla bych se zeptat, jestli některá z Vás nemá zkušenosti s make-upem od La Roche-Posay UNIFIANCE na smíšenou a citlivou pleť? Jestli dobře kryje a taky jestli nevypadá jako maska? A jaké odstíny UNIFIANCE se hodí pro brunetky se světlejší pletí? A jaký nejlepší podkladový krém od La Roche Posay na smíšenou a citlivou pokožku se pod tento make-up hodí? Jestli máte někdo s touto lékařskou kosmetikou zkušenosti, předem moc děkuji za rady :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 03.08.09 21:45

S tímto make-upem zkušenosti nemám, ale s Toleriane od LRP ano. Lepší make-up jsem neměla. Stačí dát opravdu trošku, aby nedělal masku a krásně zakryje nerovnosti, akné atd. Podle mě je La Roche-Posay z té kosmetiky z lékárny nejlepší. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 04.08.09 16:43

Děkuji za rady :-) Dneska jsem šla do lékarny, ve které mají produkty LRP, ale Toleriane tam neměli :? akorád nějaké poslední 3 balení, co jsem si všimla na pultu, a ty odstíny byly moc tmavé :? Každopádně jsem si koupila jiný make-up od LRP, a to ten unifiance fluide mat :) Zrovna čtu obsah na co všechno je, a lékarnice to asi popletla :o jelikož jsem chtěla na smíšenou, a ono to je i na mastnou :o A na internetu je napsané, že se prodává ve dvou variantách, a to: na normální a smíšenou, a smíšenou a mastnou… :shock: tak snad se mi z toho ta pusa nevysuší, když mám tu druhou :) Akorád čelo, to by chtělo :lol: A ještě jsem si koupila hydratační krém HYDREANE LEGERE, je jemňoučký, a pak ještě na odlíčení micerální vodu :D no nechala jsem tam zas hafo peněz :shock: tak snad to pomůže :D Jestli přihodíte nějaký příspěvek ohledně LRP budu ráda :)

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 05.08.09 13:51

Používám kosmetiku LRP už léta a jsem s ní max spokojená. Make up mám Tolerianne 2 odstíny 10, 11, nedráždí, nedělá masku a vydrží dlouho. Mimo to používám Lipikar syndet jako gel na mytí obličeje s máslem karité, termální vodu, masku Hydraphase a oční stíny. Měla jsem toho od nich spoustu, i ve vzorcích a ve srovnání s ostatními lékárenskými značkami je to jasný vítěz :wink:

Na poličce 2 parfémy 1 miniatura 12 odstřiků 82 vzorků V tužebníku 2 parfémy

coccinelle
Učednice 194 příspěvků 05.08.09 16:34

Tady mají kompletní výběr LRP kosmetiky a cenově to vychází myslím taky slušně: http://www.docsimon.cz/…-roche-posay

Na poličce 2 parfémy 1 miniatura 12 odstřiků 82 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 06.08.09 20:40

Jé, tak tam zrovna LRP nakupuju, super obchod! :D Souhlasím, že LRP je nejlepší! Používala jsem i Vichy a Avéne. Vichy je pro mě moc agresivní kosmetika, Avéne je fajn, ale nejlepší je LRP. Nepotřebuje žádnou reklamu jako ostatní značky, prodává se sama. :)

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 10.08.09 12:10

Objevila jsem obchůdek, kde mají levnější výrobky od LRP :wink: tak když tak koukněte :) http://www.lekarna.cz/shop.php?… … ion=search

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 19.11.09 21:27

Používám už asi tři roky od LRP makeup Toleriane, jsem s ním spokojená, ale přesto bych chtěla změnu, kvůli zhoršení pleti. Uvažovala jsem právě nad tímto makeupem /Unifiance fluid matt/. Mám taky světlou pleť a tmavší vlasy, tak jaký používáte odstín. Myslím, že jich je pět, u Toleriane jen 4 odstíny a ten používám č. 11. :) A taky jak jste spokojené s tímto makeupem?

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 20.11.09 06:47
Dita píše:
Používám už asi tři roky od LRP makeup Toleriane, jsem s ním spokojená, ale přesto bych chtěla změnu, kvůli zhoršení pleti. Uvažovala jsem právě nad tímto makeupem /Unifiance fluid matt/. Mám taky světlou pleť a tmavší vlasy, tak jaký používáte odstín. Myslím, že jich je pět, u Toleriane jen 4 odstíny a ten používám č. 11. :) A taky jak jste spokojené s tímto makeupem?

Používám odstín 02 - Beige Clair, tady je to hezky popsané: http://www.napetrinach.cz/index.php?det … 7872410901

O proti Toleriane se liší krycí schopností. Je spíš fluidní a moc nekryje, jen upravuje nerovnosti, ale dobře se roztírá. Akorád je jeden problém, že pokud se třeba loupe pokožka, tak se to hůř aplikuje, takže já to řeším tak, že jej vklepávám :wink: Jinak je jich více druhů, na suchou, na normální a smíšenou, a pak ten mat, ten je na smíšenou a mastnou. Odstíny jsou přirozenější než u Toleriance a číslování 01, 02, 03, 04 a 05. Nepůsobí vůbec jako maska, pokud se vybere ten správný, splyne s pokožkou, akorád někdy, když jej špatně rozetřu, tak mi dělá trochu krupičku :? Ale to i záleží na krému, jaký dám pod něj.Jinak jsem s ním max. spokojená, tak jako i s Toleriane, já to řeším tak, že když mám pusinu jak takž, tak si dávám Unifiance, a když mám pusu jako brambor :angry: tak patlám Toleriane :lol:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 20.11.09 11:09

A prosím Tě, u Toleriane používáš jaký odstín? Zajímá mě to s ohledem na ten druhý makeup? Na těch stránkách lékárny je to pěkně popsáno. :) Pod Toleriane používám effaclar K a duo, tak nevím, jestli to budu moct používat i pod tento makeup. Aby těch přípravků na mastnou pleť nebylo nějak moc. Asi by byl lepší nějaký hydratační, viď? :wink: Nemáš náhodou vyzkoušený ten matující pudr ? Nevím, jestli ho koupit, nebo bude stačit dermacol fixační pudr?

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 20.11.09 11:33
Dita píše:
A prosím Tě, u Toleriane používáš jaký odstín? Zajímá mě to s ohledem na ten druhý makeup? Na těch stránkách lékárny je to pěkně popsáno. :) Pod Toleriane používám effaclar K a duo, tak nevím, jestli to budu moct používat i pod tento makeup. Aby těch přípravků na mastnou pleť nebylo nějak moc. Asi by byl lepší nějaký hydratační, viď? :wink: Nemáš náhodou vyzkoušený ten matující pudr ? Nevím, jestli ho koupit, nebo bude stačit dermacol fixační pudr?

Toleriane mám dva 10 a 11, podle potřeby míchám… ale teď na zimu spíš víc tu 10. Effaclar K a duo jsem nezkoušela, tak nedokážu posoudit :? Přes teplejší počasí jsem používala Hydreane legere, ten byl supr, určitě se k němu zase na jaře vrátím, i make-up se perfektně roztíral, ale teď na zimu používám toleriane legere, je taky hodně příjemný, vůbec nedráždí, akorád mám pocit, že make-up se mi hůř roztírá :roll: Ale není to zase žádná hrůza :wink: Vlastně jsem si všimla, že když krém nechám tak cca 10min vsáknout, tak to jde mnohem líp :wink: Já měla původně v plánu koupit unifiance na normální a smíšenou, ale lékarnice mi špatně poradila, a dala mi ten mat, ale nestěžuji si, je supr :D

A k tomu matujícímu pudru, s ním jsem taky max. spokojená :banana: Mám ten nejsvětlejší odstín 02-beige opale, myslím, že se vyrábí ve 3 odstínech… Lékarnice říkala, že je lepší mít vždy o odstín světlejší, že ten pudr na make-upu trošičku ztmavne, takže si myslím, že ty bys tento odstín měla taky ok :wink: Je lehoučký, používám ho i samostaně, když nemám čas na make-up, a hlavně neucpává pory :P

Dermacol jsem také nezkoušela, tak bohužel neporadím… :roll: Od LRP mám ještě korektor a taky supr :) Začala jsem být na LRP závislá :smack: pak mám i tvářenku :lol: hotový křeček :lol:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 20.11.09 11:44

Jé, tak to Ti moc díky za rady. :) Taky mám pocit o určité závislosti. Tohle bych od nich chtěla a tohle.. O té tvářence jsem taky uvažovala, jen nevím, kterou z těch barev bych si vybrala? Ta první rose mi přijde moc do růžova, tak jestli ta prostřední béžová? Jakou máš Ty? Promiň, že Tě takhle vyslýchám, ale hrozně moc mi to pomůže o tom takhle podebatovat. :wink:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 20.11.09 12:02
Dita píše:
Jé, tak to Ti moc díky za rady. :) Taky mám pocit o určité závislosti. Tohle bych od nich chtěla a tohle.. O té tvářence jsem taky uvažovala, jen nevím, kterou z těch barev bych si vybrala? Ta první rose mi přijde moc do růžova, tak jestli ta prostřední béžová? Jakou máš Ty? Promiň, že Tě takhle vyslýchám, ale hrozně moc mi to pomůže o tom takhle podebatovat. :wink:

Moc ráda poradím, pokud vím… :wink: Klidně se ptej, od toho to tu je :) Tvářenku mám 02.Rose Acidulé. Vypadá na pohled, že bude moc růžová, ale když se nanese, tak mi připadá, že tak nějak splyne, a jen ty tváře rozzáří :oops: Trošičku mi připadá, že má podtón do hněda, mě se hodně líbí :wink: Ale nechci Tě tím nějak ovlivňovat, každý má jiný typ pleti, tak ať pak nejsi zklamaná :? Já jsem celkem bledule, tak ty zdravíčka mi dodají trochu života :lol: A stíny jsem si od nich taky koupila a musím přiznat, že tak jak píšou, drží 8hod., pokud teda není nějak extrémně teplo, … A pak mám vyčíhnutý ještě korektor unifiance a lesk na rty :roll: no je tam toho ještě tolik po čem mé srdíčko touží :heart: :lol:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 20.11.09 13:37

No právě, je toho tolik a všechno mít holt nemůžu. Na tu tvářenku jsem zvědavá, ale radši se půjdu podívat do lékárny, protože si netroufám nechat si to poslat z e-lekarny. Přeci jenom se ty barvičky na monitoru a ve skutečnosti liší. Korektor mám toleriane ten světle béžový. Je univerzální a skutečně se tím dá zamáznout všechno. I lehce pod očima, když je potřeba. Ten světlý odstín bych řekla že je barva něco mezi makeupem Toleriane 10 a 11. Takže je ideální. Je to fakt moc hezká barva. Ten pudr si myslím, že bude dobrý ten co máš Ty. Ty dva ostatní my přijdou tmavé. Tak jsem zvědavá, co nakonec vyberu. :wink:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 20.11.09 14:52
Dita píše:
No právě, je toho tolik a všechno mít holt nemůžu. Na tu tvářenku jsem zvědavá, ale radši se půjdu podívat do lékárny, protože si netroufám nechat si to poslat z e-lekarny. Přeci jenom se ty barvičky na monitoru a ve skutečnosti liší. Korektor mám toleriane ten světle béžový. Je univerzální a skutečně se tím dá zamáznout všechno. I lehce pod očima, když je potřeba. Ten světlý odstín bych řekla že je barva něco mezi makeupem Toleriane 10 a 11. Takže je ideální. Je to fakt moc hezká barva. Ten pudr si myslím, že bude dobrý ten co máš Ty. Ty dva ostatní my přijdou tmavé. Tak jsem zvědavá, co nakonec vyberu. :wink:

Tak pak písni, co sis nakonec vybrala a dej vědět, jak jsi spokojená :wink: Přeji šťastnou ruku při výběru správných odstínů :) Jinak kdyby něco, jsem tu… :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist