Make-up pro 25let, mastná T-zóna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ava
Znalkyně 303 příspěvků 02.01.12 03:36
make-up pro 25let, mastná T-zóna

Ahoj, vím, že je tu jiné vlákno o make-upu, ale přiznávám se, že hledat v té dlouhé diskuzi něco obdobného, co potřebuji já, na to nemám :)
Takže jsem se chtěla zeptat, zda poradíte nějaký dobrý make-up pro moji pleť, je mi 25, mám mastnější T-zónu, výraznější póry, rozhodně žádnou porcelánovou dokonalou pleť, občas se někde ještě objeví i pupínek. :evil: Není to ale zas tak hrozné, aby bylo třeba používat výrazně krycí make-upy.
Mám také celkem dost náročný režim, takže toho moc nenaspím, ráda bych něco, v čem budu vypadat alespoň trochu svěže. Bohužel většina rozjasňujících make-upů, co jsem zkoušela, mi přišla buď moc lehká nebo příliš mastná…
Nějaký tip? děkuju

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 03.01.12 16:15

podklad matujuci krem alebo podkladova baza na mastnu plet, pory: Benefit Poreless, Illamasqua Matt Primer, Rouge Bunny Rouge Methamorphose, YSL Matt Primer, Smashbox Photofinish Light, NYX HD..
Make up: Bourjois Perfect Flower, Clarins Everlasting, YSL Teint Resist, Chanel Perfection Lumiere

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Ava
Znalkyně 303 příspěvků 06.01.12 13:39

Děkuju za odpověď… i když se teda přiznám, že drtivou většinu vůbec neznám.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist