Make up Rimmel Recover

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciška1
Znalkyně 317 příspěvků 10.07.15 11:59
Make up Rimmel Recover

Ahoj holky, jdu si pro radu :D

Používala jsem roky tento make up, ale už ho nemůžu nikde sehnat. Pro mě je to velká ztráta…byl báječný, mé pleti vyhovoval, nebyl přehnaně parfémovaný, odstín mi perfektně seděl a pleť po něm byla „zářivá a svěží“ po celý den. Cena přitom byla směšná.

Od té doby pro sebe nemůžu najít adekvátní náhradu :,(

Nemáte nápad, typ či radu čím bych ho mohla nahradit? Podotýkám, že nechci dát do make upu majlant neboť i dražší značky nebyly vždy to pravé ořechové ;) .

Děkuju předem…

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

chimaera
Nevyléčitelná závislačka 1984 příspěvků 10.07.15 16:50

Zrovna dnes jsem vzala při úklidu do ruky prázdnou tubičku od Recover Perfecting Veil, kterou jsem si schovávala z nostalgie a abych nezapomněla název, protože i když to měla být jen tónovaná báze, perfektně mi seděla, kryla dobře v tenké vrstvě, dělala nádhernou pleť a držela.
Myslela jsem, že už se dávno nevyrábí, ale když jsem si přečetla tento příspěvek, zabrousila jsem na ebay a ještě ji objevila, takže si určitě objednám :palec:
Mají i ten makeup, jenže vychází i s poštou příliš draho:(
 http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?…

Na poličce 32 parfémů 49 miniatur 130 odstřiků 192 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Luciška1
Znalkyně 317 příspěvků 10.07.15 20:19

To je právě ono. Už se to pak ani nevyplatí, i když… ;) :D .

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist