Makro - povánoční výprodeje vůní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5277 příspěvků 05.01.09 21:48
Makro - povánoční výprodeje vůní?

Mají po Vánocích v Makru nějaké vůně za nicotné ceny ? Pokud ano, sem s tipy ! No a kosmetiku bereme také!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 05.01.09 22:01

Zajímavé ceny na leccos měli už týden a půl před vánoci, jak a co mají teď - nevím, noviny se ke mně zatím nedostaly… :|

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5277 příspěvků 05.01.09 22:04

to byly ceny v katalogu, ty znám. Extra výhodné to také ve všech případech nebylo. Ale po Vánocích tam loni měli některé vůňky za hubičku.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 05.01.09 22:08

Nu, já bych si tam i něco vybrala - neříkám, že všecko byly cenový bomby, ale zas tak děsný taky ne. :)

Mívala jsem kdysi i přístup na net k aktuálním katalogům, ale to bych musela mít zákaznickou kartu, a o tej fakt netuším, kde se u nás momentálně nachází… :conf:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist