Malinová (nebo jiná ovocná) pánská vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brukev
Učednice 66 příspěvků 14.07.10 13:02
Malinová (nebo jiná ovocná) pánská vůně

Poradíte nějakou ovocnou vůni na muže?
Ovocnou myslím OVOCNOU. Nyní mám na sobě např. Carolina Hrerrera 212 Men, píše se ovocná, ale prd.
Očekávám, že daná vůně bude zřetelně cítit nejlépe po malinách, ostružinách, nebo něčem jiném. Nechci chemickou citrusovku, spíš ty maliny. A nemusí to být sladké lízatko, lehce do sladka ano, ale ne cukrová vata.
Ráno jsem se mihnul kolem kravaťáka jednoho, ten byl cítit po malinách ještě tři kroky poté, co jsme se minuli, že já jsem se nezeptal, čím je nastříkaný.

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 14.07.10 13:16

Moja polovička používa Le Bain . Je veľmi ovocná, ale nie sú to maliny,skôr slivky, škorica…pritom nie je ťažká a na ňom skvele drží.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2902 příspěvků 14.07.10 14:01
brukev píše: že já jsem se nezeptal, čím je nastříkaný.

třeba měl prostě kompot a akorát si krknul :conf: :mrgreen:

Na poličce 288 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 14.07.10 14:30

..moc si nedokážu představit,aby chlap voněl po malinách :conf:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

brukev
Učednice 66 příspěvků 14.07.10 17:13
Myskamauska píše: ..moc si nedokážu představit,aby chlap voněl po malinách :conf:

Nevoní to vůbec špatně :!: Nebyla to smradomalina jako nějaká malinová Fanta, bylo to jako když kolem vás někdo rozmačká čerstvé maliny, ostružiny. Zkrátka jak říkám, bylo to lepší než sex :mrgreen:

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineMirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 14.07.10 19:13

zkus Insolenci, jen nevím,zda EDT nebo EDP (jednu mám doma).
Ještě bych Ti doporučila Dior Me Dior Me Not, ale byla to limitka a už není moc k sehnání. To je brusinka, nahořklá a na muže by mohla jít.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 14.07.10 19:14

malinová je EdT

Na poličce 50 parfémů 3 miniatury 14 odstřiků 105 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Uživatel je onlineMirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 14.07.10 19:22

díky!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dreamer
Učednice 81 příspěvků 14.07.10 23:03
brukev píše:
Poradíte nějakou ovocnou vůni na muže?
Ovocnou myslím OVOCNOU. Nyní mám na sobě např. Carolina Hrerrera 212 Men, píše se ovocná, ale prd.
Očekávám, že daná vůně bude zřetelně cítit nejlépe po malinách, ostružinách, nebo něčem jiném. Nechci chemickou citrusovku, spíš ty maliny. A nemusí to být sladké lízatko, lehce do sladka ano, ale ne cukrová vata.
Ráno jsem se mihnul kolem kravaťáka jednoho, ten byl cítit po malinách ještě tři kroky poté, co jsme se minuli, že já jsem se nezeptal, čím je nastříkaný.

212 Men je ovocna asi ako je vodka nealkoholicka :conf:

Odporucam ti skusit Thierry Mugler AMen Pure Malt, co NIE JE svieza ovocna vona ale zacina kombinaciou niecoho ako cucoriedky + chlast :), a pod tym vsetkym sa skryva sladke paculi z original AMena. Vydrz aj silaz je nadpriemerne dobra. Prvykrat som ju citil v hypermarkete na jednom chlapovi za ktorym som sa musel otocit a odvtedy som neuspesne hladal… a az nedavno sa mi dostala do ruk a je to bomba.

Z klasickych ovocienok sa mi paci kolegov Playboy (uz neviem ktory) co sa da kupit v Tescu za par stovak. Citit ho cez celu kancelariu a vonia prijemne sviezo a muzne takze az pojdes okolo skus otestovat a mozno za malo penazi dostanes vela muziky :D .

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 67 vzorků V tužebníku 0 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 14.07.10 23:08

Dunhill Desire (červený, lehce nakyslý…) nebo i Balmain BalMan. Obě ovocný nějakým způsobem jsou, i když žádná není malinová. A lepší než sex? No to je odvážný tvrzení, který bych se asi neodvážil vyslovit :mrgreen:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2902 příspěvků 14.07.10 23:20

lepší než sex je jen Quorum :smack: :D

Na poličce 288 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

marc
Učednice 201 příspěvků 15.07.10 19:21

ostružiny já cítím v lalique encre noir…
a jahody zase v paco rabane black XS…
v a men pure malt já borůvky necítím, i když nějakou ovocnost ano, nemohu přesně identifikovat, ale chlastu je tam dost a vůně velmi pěkná…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 37 parfémů

owuor
Nováček 22 příspěvků 20.07.10 10:52

no mě se hodně líbí Masaki Matsushima - Aqua Mat Homme, ta je svěží ovocná. Tu si musim sehnat:)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

kampa
Učednice 70 příspěvků 21.07.10 15:59

Hezká vanilkočokoládová orientálka s lehkou vůní malin a lesních plodů je Lacoste Elegance .
Svěží vůně s malinami a ovocem je Diesel Fuel for Life Men . Takové Bonpari :) Nic pro mě, ale třeba tobě se zalíbí.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 23.07.10 13:06

Brukev, tuhle, sme sa pozastavovali nad jedným mladíkom z fotky, čo nosí Miss Dior Cherie… …skúšal ju aj Derad :D .

tak možno sa nájdeš v dámskych malinových:

viewtopic.php?f=2&t=2­0731

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist