Malovátka a...

Prostor pro upřesnění detailů parfémových a neparfémových setkání v Ostravě

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Medojedka 08.01.13 09:41

Malovátka a...

tady prosím vaše postřehy o dekorativce ;) . Pořád mi leží v hlavě ty gelové stíny na očí i na obočí zároveň, o kterých jsi tady psala, Zuzi @zuz.ka , ale nenašla jsem žádné značkové… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »

Reklama

zuz.ka 08.01.13 09:55

@Medojedka
Oli, bezva vlákno :D
Co se týče sad na obočí, výběr je docela velký. Dost lidí si chválí právě ty od elfu a jsou levné. Někdo si chválil i sadu od Sleek a vím, že jednu dobu mělo i Alverde v DM povedenou sadu.Drahé ale prý taky bezva jsou od Bobbi Brown nebo Benefitu. Ani nevím kolik jich je a nemám mo cčasu to vyhledávat . zkuste si zadat Brow kit, možná přájdete na spoustu dalších zajímavých tipů. Jakmile budu a nějakém dobrém, vědět hned ho sem dám. A samozřejmě i cokoliv jiného :D

Medojedka 08.01.13 09:57

@zuz.ka díky, Zuzi, zkusím „Broow kit“ :idea:

Mihalovicsova 09.01.13 12:59

Co se týká setu malování obočí, tak mně stačí obyčejná paletka od Oriflame. :) Sama si ho musím přimalovávat každý den, protože jsem přírodní „myška“ :pocitac: :mrgreen:

Medojedka 09.01.13 13:06

@Mihalovicsova a která to je? ta paletka :nevim:

Mihalovicsova 09.01.13 13:08

@Medojedka Tady
Ty pudrovější podle mě vypadají nejpřirozeněji, a je tam vosk na zafixování…

Medojedka 09.01.13 13:10

@Mihalovicsova aha, děkuji :kytka: Jsou ale o dost dražší, než ty, co tu dávala Zuzka :think:

Mihalovicsova 09.01.13 13:14

@Medojedka Ono se vyplatí počkat na slevy a využít ještě slevy pro poradce. :mrgreen: A nebo Essence za nějakých 70 korun. Stojan mají skoro v každé drogerii v Ově. :)

Medojedka 10.01.13 10:47

holky, znáte značku „S.t.Y. Designs“? Elnino naskladnilo do věrnostního programu kosmetická udělátka a taštičky, i velký štětec :roll:

zuz.ka 10.01.13 11:44

@Medojedka
Já na to koukala. ale moc si od toho neslibuju, takže jsem body nechala ležet ladem.

Holky, které máte rády tužky na oči, já celá léta netužková, jsem koupila Rimmel Scandaleyes a jsou úžasné!!! a za málo peněz ;)
postřeh je tady:http://tuttobenecz.blogspot.cz/…daleyes.html

Kajla 10.01.13 17:01

@zuz.ka Paráda, zítra je jdu koupit ;) . Tu světlou nutně, ale nutně potřebuju :*

zuz.ka 10.01.13 17:19

@Kajla
Je skvělá, uvidíš :think: ;)

Medojedka 10.01.13 17:20

@zuz.ka a velký štětec je fuč :!

Kajla 10.01.13 17:26

@Medojedka Tak tomu se vůbec nedivím. Dyť ten jejich věrnostní program je učiněná bída…dyť tam není co vybrat :cert:

Kajla 10.01.13 17:27

@zuz.ka Zuzi a neobtiskuje se ti na horní víčko ? Mi to dělají skoro všechny…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Nový článek:

Vůně a smyslnost: Vzestup a pád indického parfumerství

Ztracenou uprostřed Indie, na náhorní plošině obklopené hustými lesy, lze najít krajinu plnou rozpadajících se paláců, zřícených chrámů a zarostlých pasáží. To je Mandu, kdysi velkolepé město, nyní pomalu pohlcované a stravované džunglí. Město, které bylo svědkem jednoho z největších a jedinečných experimentů života v rozkoši vůbec.

Celý článek »
Přidat nové téma

Nové diskuse

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Nové příspěvky

TOPlist