Mám Ca Sent Beau nebo Le Monde Est Beau ?? (Kenzo)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 24.04.10 02:24
Mám Ca Sent Beau nebo Le Monde Est Beau ?? (Kenzo)

Koupila jsem zbytek vůně od Kenza a nějak jsem předpokládala, že se jedná o Le Monde Est Beau. Když ale vůni porovnávám s recenzí, nějak mi to nesedí (je nahořklá, ale ne rybízová, také je mýdlová, není moc silná). Pojala jsem podezření, že se jedná o Ca Sent Beau. Na flakónu nic napsaného není, jen okolo hrdla bylo kolečko žlutého papíru a na reklamních fotkách má tenhle papírek jen Le Mond (ve skutečnosti nevím). Co myslíte? Chtěla bych si koupit celý flakón, ale mám strach, abych se nespletla. Díky!

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 24.04.10 08:42

ahoj, tak tenhle problem jsme s kamaradkou presne take resily. Flakony u obou zminovanych jsou skutecne bez oznaceni. Kdyz nemas krabicku, da se Le monde poznat prave podle te zlute vysacky, Sa sent ji ma myslim zelenou nebo mozna oranzovou. Ja osobne na svem Le monde dokonce nemam zadnou vysacku a to jsem kupovala zbrusu nove, ale obe vune se daji mezi sebou docela dobre rozpoznat. Le monde na takovou svetle zlutou barvu, zatimco Se sant spise zlatavou (aspon takovy jsem videla, protoze obrazek tady v datazi ukazuje spis nazelenalou) Le Monde je svezi, stavnata, mozna jak pises i trochu nahorkla, ja ale spis citim kyselinky a zelen, rybiz jako takovy vni vubec nevnimam. Sa sent by mela byt aldehydovka, tezsi, sladsi..osobne jsem zkousela jen jednou a dobre si nezpominam, ale byla takova hutna, narocnejsi. V Le Monde mydlo necitim, silna mi prijde tak akorat, ale na sobe ji brzy prestanu vnimat. Taky je mozne, ze uz ten tvuj zbytecek neni tak uplne zdravy, ze by nekdo prehodil vysacky si nemyslim.
Jinak pokud budes porizovat celou, tak si dej skutecne pozor, prave kvuli tomu oznacovani/ne­oznacovani se skutecne pletou a narazila jsem na to i v internetovych parfumkach, takze vybirej osvedcene obchody - preji at to klapne ;0)

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 24.04.10 20:53

Zkus flakonek vyfotit a dej sem fotku :)

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 24.04.10 21:01

a co se zeptat toho, od kohos ji koupila? nebo očuchat obě dvě někde v parfumérii, pokud to nemáš moc daleko :conf:

(taky v Le Monde rybíz nevnímám, spíš grep a to ještě jen pár minut)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 24.04.10 23:11
TaBeáta píše:
Koupila jsem zbytek vůně od Kenza a nějak jsem předpokládala, že se jedná o Le Monde Est Beau. Když ale vůni porovnávám s recenzí, nějak mi to nesedí (je nahořklá, ale ne rybízová, také je mýdlová, není moc silná). Pojala jsem podezření, že se jedná o Ca Sent Beau. Na flakónu nic napsaného není, jen okolo hrdla bylo kolečko žlutého papíru a na reklamních fotkách má tenhle papírek jen Le Mond (ve skutečnosti nevím). Co myslíte? Chtěla bych si koupit celý flakón, ale mám strach, abych se nespletla. Díky!

V Le Monde jsem cítila spíše hořkost a mandarinku, to by odpovídalo, v Ca Sent takovou křupavou čerstvou bílou kytku a trochu lékořicový tón podobný slonovi.
Mým nosem popsáno, asi tak…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 24.04.10 23:12

Ca Sent mi dost silně připomínal Eden.. Takže šel.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 24.04.10 23:24

Slon + eden, ale jemnější, to by šlo :conf: Není hořký, voní sladce, ale lehce bíle sladce, nazelenale…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 28.04.10 23:54

Všem díky, asi to bude Le Monde, původní majitel nemá ponětí, ale byl na ní zbytek žluté cedulky. Z koupě nového flakónu asi sejde, vůbec ji na sobě necítím, za týden jsem vystříkala snad 20ml. Jinak ten flaónek je opravdu moc pěkný, ráda se na něj dívám, líbí se mi i to, jak je bytelný do ruky:)

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist