Mám doma raritu?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 05.02.13 15:18
Mám doma raritu?

Dostala jsem k výročí vůničku od Cartier, tester bez krabičky. Obsahuje složky, které mám sice ráda (jasmín, vanilka), ale bohužel to není ve výsledku můj šálek čaje. Zkoušela jsem si ji najít na internetu, protože na sobě má zajímavý kovový medailonek s nápisem Collection Particuliére (celý název je Must de Cartier Collection Particuliére Récolte Jasmin d´Egypte) a nic moc jsem nenašla, akorát toto http://www.lesflaconsdeparfum.com/cartier.php Takže se už asi nevyrábí? Mám raritu, co myslíte? Přitom zkažený není. Za kvalitu fotek se omlouvám, foceno mobilem :oops:

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 05.02.13 23:26

Je to limitovaná edícia, ktorá sa predávala v roku 2002. Už sa nevyrába, hoci možno ešte je v nejakých malých zaprášených parfumériách. Aj keď nejde o vyslovene starú vônu, povedala by som, že ide o raritu, keďže plných flakónov už asi nejako extra veľa v obehu nebude. Pre niekoho, kto zbiera práve odnože Must de Cartier, by určite mala hodnotu. 8)

A odkiaľ ju ten, čo Ti ju daroval, získal?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 06.02.13 08:18

Teda, jak to víš? Já jsem na celém internetu nic nezjistila :potlesk: Dostala jsem ji k výročí od přítele, ale na otázku odkud ji má on, jsem se dověděla, že z internetu a na víc se nemám ptát. Nenaznačil ani cenu. Ve vůních se nevyzná, myslí si jen, že limitovaná edice je dárek, který určitě neurazí :D

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 06.02.13 10:54

Spomínala ju jedna baba na francúzskom fóre aufeminin.com v sekcii parfumov. A ako som sa v nej začala vŕtať, tak som ju našla medzi predanými parfumami u jedného predajcu na americkom eBay. Predal ju v roku 2007 - bol to flakón 50ml a predal ho vtedy za 80 dolárov. Inak ani zmienka.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist